Głośny debiut zjawiskowej Sary Jaroszyk

Sara Jaroszyk, którą fani i recenzenci określają mianem zjawiskowej młodej wokalistki,  to artystka wszechstronna – śpiewa, tworzy muzykę, pisze teksty, tańczy. Jej najnowszy singiel zatytułowany „DNC” sukcesywnie podbija radiowe listy przebojów, a zmysłowy teledysk zyskuje coraz więcej internetowych odsłon.

Fot

Na początku roku młoda artystka podpisała swój pierwszy kontrakt fonograficzny i obecnie pracuje nad nowym materiałem na płytę. Jej producentem jest Bartek Mielczarek mający na swoim koncie m.in. współpracę z Brodką. Debiutancki  album pt. „Światłocienie” będzie stylistycznie oscylował pomiędzy popem, soulem, R&B i elektroniką, które są słyszalne w nowych kompozycjach.

Jednym z singli zapowiadającym nowe wydawnictwo jest przebojowy utwór „DNC”. Sara napisała do niego tekst zainspirowana książką Hermanna Hessego pt. „Wilk Stepowy”. Singiel promuje teledysk charakteryzujący się zmysłową choreografią opracowaną przez samą artystkę.

Sara Jaroszyk udowadnia swoją muzyką, że na rodzimym rynku jest miejsce dla artystów tworzących świeże, wysublimowane brzmienia łączące R&B, soul oraz pop i nie ustępujące swoim poziomem światowym produkcjom. Wokalistka już od najmłodszych lat była związana z muzyką. Ukończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia w klasie fortepianu. Zafascynowana jest twórczością Alicii Keys, Jill Scott czy Beyonce. Nowy album ukaże się w tym roku nakładem wytwórni artCONNECTION music.

Sara Jaroszyk – zjawiskowa, multiutalentowana młoda wokalistka o wyjątkowym glosie, kompozytorka i autorka tekstów. Jest absolwentką szkoły muzycznej pierwszego stopnia im. Grażyny Bacewicz w klasie fortepianu.

Związana z muzyką od najmłodszych lat nagrała trzy płyty z piosenkami dla dzieci z programu „Jedyneczka”. W wieku 17 lat napisała materiał na swoją pierwszą płytę pt. „Wild At Heart”, która ukazała się niezależnie i zyskała uznanie wśród recenzentów. Następnie, współpracując z zespołem P. Unity, nagrała dwa utwory na nową płytę Michała Urbaniaka.

Na początku 2018 roku młoda artystka podpisała swój pierwszy kontrakt fonograficzny z wytwórnią artCONNECTION music. Obecnie pracuje nad nowym materiałem na płytę przy wsparciu producenckim Bartka Mielczarka (znanego m. in. z współpracy z Moniką Brodką). Nowy album pt. „Światłocienie” będzie stylistycznie oscylował pomiędzy popem, soulem, R&B i elektroniką, które są słyszalne  w nowych kompozycjach nasyconych kobiecą zmysłowością. Sara czerpie inspirację od takich artystów jak Alicia Keys, Jill Scott, Prince czy Beyonce.

Nowe kompozycje z zapowiadanego  albumu miały już swoją prapremierę m. in. w Radiu Chilli Zet w audycji Gabi Drzewieckiej. Prezenterka nazwała artystkę kwiatem polskiej muzycznej młodzieży, a jej nowe kompozycje skomentowała: „Odkrycie! Jest absolutnie wspaniała, genialna, brzmi przepięknie. Momentalnie stałam się jej fanką. 2018 będzie jej rokiem”.

Najnowszy singiel artystki pt. „DNC” doceniło już wielu fanów, a teledysk do utworu zyskuje coraz więcej internetowych odsłon. Piosenkę możemy usłyszeć w wielu stacjach radiowych m.in. w takich jak Radio Kolor, Czwórka, Radio Poznań, Radio Kampus, Radio Luz, Radio Ram, ProRadio czy Radio Wnet, którego dziennikarz muzyczny – Tomasz Wybranowski napisał: „nadchodzi soulowo-jazzowa diva polskiej estrady”.

Wśród wielu różnych serwisów muzycznych o nowej, zjawiskowej wokalistce napisał prestiżowy magazyn kulturalny K MAG, zauważając jej debiut oraz teledysk do obecnego singla.

fot. Ludmiła Szulińska/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s