PZU sponsorem dwóch kolejnych biegów Fundacji Maraton Warszawski

Fundacja Maraton Warszawski kontynuuje współpracę z PZU.  Po raz kolejny, również w tym roku, spółka będzie wspierała jako sponsor tytularny największe wydarzenia biegowe w Warszawie pod nazwą PZU Maraton Warszawski i PZU Półmaraton Warszawski.

logo-fundacja-maraton

PZU współpracuje z Fundacją od 2013 roku. Pozyskanie tak dużego sponsora tytularnego było wielkim krokiem w rozwoju imprez organizowanych przez Fundację. Kontynuacja tej owocnej współpracy zapewni najwyższy poziom organizowanych w stolicy wydarzeń biegowych.

logo-40-MW_rgb

Zadowolenia z przedłużenia dotychczasowej współpracy nie krył dyrektor Fundacji Maratonu Warszawskiego – Marek Tronina: Cieszymy się, że przez kolejny rok będziemy mogli kontynuować tą owocną współpracę. Wsparcie PZU jest dla nas bardzo ważne, bo pozwala nam na ciągły rozwój imprezy. Chcemy nie tylko utrzymać swoją obecną pozycję, ale również realizować kolejne ambitne działania – Dzisiaj, można z czystym sumieniem powiedzieć, że współpraca z PZU znacznie przysłużyła się rozwojowi Maratonu Warszawskiego w kierunku jednego z najważniejszych biegów w Europie.

logo-13-PMW_rgb

Patrząc na liczbę zapisanych osób na dwa miesiące przed 13. PZU Półmaratonem Warszawskiem można z duża dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że tegoroczna edycja przyciągnie jeszcze więcej uczestników niż rok temu. Wydarzenie rozwija się, dziś to już największa tego typu impreza w Polsce, wyraźnie odznaczająca się też w kalendarzu imprez biegowych na naszym kontynencie. To w dużej mierze zasługa PZU i wynik świetnej współpracy między organizatorami biegu a sponsorem. Nie dziwi więc fakt, że wspólna praca będzie kontynuowana. Organizatorzy liczą również na rekordową frekwencję jubileuszowego 40. Maratonu Warszawskiego.

***
Fundacja „Maraton Warszawski” została założona w 2002 roku. Jej główną misją jest popularyzacja biegania w Polsce, wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników jak i biegaczy-amatorów, a także poprawa standardów organizacyjnych imprez biegowych. Fundacja organizuje między innymi: Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Ekiden oraz cykl imprez biegowych „Puchar Maratonu Warszawskiego”.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s