Światowej sławy DJe uczą się polskiego

DJe z 24 krajów przygotowują się na przyjazd do Krakowa, gdzie od środy 7 lutego do soboty 11 lutego będą walczyć o tytuł Mistrza Świata Red Bull 3Style. Dla niektórych z nich będzie to pierwsza wizyta nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Bitwy DJskie poprzedzają gorące przygotowania, nie tylko na płaszczyźnie muzycznej. Na przyjazd do Polski szykują się m.in. Mistrz Red Bull 3Style z 2014 r. – ESKEI83 z Niemiec oraz Kanadyjczyk Flipout, który poprowadzi zawody w Krakowie. Odbywaj w ramach przygotowań wzięli udział w nietypowej lekcji polskiego.

Eskei83-na-Red-Bull-3Style-

W tym roku po raz pierwszy w Polsce odbędzie się ósmy światowy finał zawodów Red Bull 3Style, który od ponad 10 lat podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu najlepszych adeptów sztuki DJskiej. Tym samym w lutym Kraków dołączy do elitarnego grona miast-gospodarzy zawodów, dotychczasowo odbywających się między innymi w Santiago de Chile, Tokio, Toronto, Baku, Chicago, Vancouver czy Paryż.

Globalny finał zawodów Red Bull 3Style wystartuje 7 lutego 2018 roku. Do stolicy Małopolski zjadą się reprezentanci krajów z Azji, Australii, Ameryki Południowej i Północnej, Europy a także Afryki. W Krakowie usłyszymy pochodzącą z Francji DJ EMI, reprezentanta Holandii DJ IRIE, Czecha DJ Roxtara, pochodzącego ze Szwajcarii DJ Dr. Fad-R, Włocha DJ Damianito. Z Tajlandii przyjedzie Whatdatfrog, z Tajwanu DJ Afro.H.A., z Korei Południowej DJ Emess, z Japonii DJ Rina, z Meksyku DJ Jimmix, Filipiny reprezentować będzie DJ Inbutuin, Indonezję DJ Talisa. Pojawią się też muzyczni goście z Azerbejdżanu Tim, z Brazylii DJ Marquinhos Espinosa, z Chile DJ Diego Zapata, z Kanady DJ Cam B, z Libii DJ Beats, z Niemiec DJ Remake, z Republiki Południowej Afryki Ryan The Dj. Do finału dzięki otrzymaniu dzikich kart zakwalifikowali się także DJ Beast Mode z Australii, DJ Cross z Belgii oraz DJ Jus-Jay z Barbadosu. Polskę reprezentować będzie DJ 69Beats, który zwyciężył w krajowym finale we wrześniu zeszłego roku.

Eskei83-i-Flipout-ucza-sie-

Dla wielu DJów będzie to pierwsza wizyta w Polsce, dla niektórych z nich nawet w Europie! Dzięki Red Bull 3Style uczestnicy przebędą nie tylko niepowtarzalną muzyczną podróż, pozwalającą na poszerzenie horyzontów kreatywności, ale także poznają nową kulturę i nowe terytoria. Dla tych przybywających z tropikalnych części globu pobyt w naszym kraju może być niezwykle zaskakujący ze względów atmosferycznych. Polska zima jest zdecydowanie inna niż ta panująca w okolicach okołorównikowych. Także panujące w Polsce zwyczaje, zachowania i styl imprezowania mogą być dla nich nowym doświadczeniem. By jak najlepiej zaprezentować się polskiej publiczności goście z całego świata intensywnie przygotowują się nie tylko na płaszczyźnie muzycznej. Dwóch z nich, Flipout i ESKEI83, postanowiło podjąć nietypową naukę języka polskiego.

Flipout i Eskei83 to uznani DJ międzynarodowej sceny klubowej, którzy odwiedzili Polskę przy okazji wrześniowych krajowych eliminacji do globalnego finału Red Bull 3Style. Pochodzący z Kanady Flipout jest nie tylko utalentowanym DJem, którego sety porywają do tańca od pierwszej sekundy, ale także wieloletnim prowadzącym zawody Red Bull 3Style. Magazyn Thump uznał go w 2013 roku za wymarzonego hosta wszelkich zawodów DJskich, dzięki któremu zawodnicy zapominają o istnieniu tremy, a publiczność o świecie zewnętrznym, całkowicie oddając się atmosferze imprezy. ESKEI83 to reprezentant niemieckiej rodziny Red Bull 3Style, który zdobył mistrzostwo świata zawodów w 2014 roku. Co roku uwzględniany jest przez zestawienie TOP 100 międzynarodowego magazynu Beatport. Jego DJskie umiejętności zachwycają nie tylko słuchaczy, ale także środowisko muzyczne, w którym uznany jest za jednego z najbardziej utalentowanych osób w swym fachu.

Flipout-na-Red-Bull-3Style-

Flipout i Eskei83 znani są z tego, że podchodzą do swoich pasji z wielką powagą i profesjonalizmem. Tak też było w przypadku nauki języka polskiego, którego siedemnaście form gramatycznych plasuje go na liście najtrudniejszych na ziemi. Niekonwencjonalna forma pierwszej lekcji nie tylko ułatwiła naukę, ale i dodała jej… smaku. Dzięki temu przełamywanie pierwszych lodów, w szczególności w przypadku lutowej zimowej aury w Polsce, będzie dla międzynarodowych gości o wiele łatwiejsze!

Jak Flipout i Eskei83 poradzili sobie z nauką języka polskiego można przekonać się na stronie www.redbull.pl/lekcjapolskiego. O tym czy materiał naukowy został dobrze przyswojony przekonajcie się już w lutym podczas globalnego finału zawodów Red Bull 3Style w Krakowie.

VIII Światowy Finał Red Bull 3Style

7-11.02.2018 r., Kraków

Wydarzenie na Facebooku

Pierwsza Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

07.02.2018 r., Klub Forum Przestrzenie, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, DJ Nu-Mark, DJ Byte

Wydarzenie na Facebooku

Druga Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

08.02.2018 r., Klub Shine, ul. Starowiślna 16, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, DJ Jazzy Jeff, Skratch Bastid, Hedspin

Wydarzenie na Facebooku

Trzecia Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

09.02.2018 r., Klub ZetPeTe, ul. Dolnych Młynów 10, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, Aleqs Notal, DJ Shintaro, Nina Las Vegas

Wydarzenie na Facebooku

Czwarta Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style

10.02.2018 r., Klub Studio, ul. Witolda Budryka 4, Kraków

Line up: 6 uczestników zawodów, ESKEI83, DJ Puffy, DJ Thugli

Wydarzenie na Facebooku

Wielki Finał zawodów Red Bull 3Style

11.02.2018 r., Teatr im. Juliusza Słowackiego, pl. Świętego Ducha 1, Kraków

Wydarzenie na Facebooku

BILETY:

Imprezy eliminacyjne: wstęp darmowy do godziny 22.00 dla osób zapisanych na wydarzeniu na profilu Facebook. Po 22:00 oraz dla osób spoza listy FB wstęp płatny – 15 zł.

Wielki finał w Teatrze Słowackiego: bilety 59 zł dostępne są na: www.eventim.pl/playwithmusic

Afterparty: wstęp bezpłatny dla osób z opaskami z wielkiego finału w Teatrze Słowackiego

Więcej informacji:

redbull3style.com

redbull.pl/3style

facebook.com/redbull3style/

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s