„Wszystkie twarze Grzegorza Damięckiego”

„Wszystkie twarze Grzegorza Damięckiego” – wyjątkowy miniserial TVN zapowiadający premierę kinową komedii romantycznej „Podatek od miłości”. W premierowym odcinku ostra jazda z Kayah! Film na ekranach od 26 stycznia.

WTGD-(3)

Grzegorz Damięcki ujawnia swoje komediowe oblicze w wyjątkowym 7–odcinkowym mini serialu, będącym zapowiedzią filmu „Podatek od miłości”. Aktor znany dotychczas głównie z ról dramatycznych w brawurowy sposób parodiuje znane gatunki filmowe i telewizyjne, takie jak: western, musical, thriller, sitcom czy horror! Za nami premiera pierwszych epizodów, w tym rozśpiewanego odcinka z gościnnym udziałem Kayah! Serial do obejrzenia na kanałach: TVN, TVN 7 i TVN Fabuła oraz w Internecie.

„Wszystkie twarze Grzegorza Damięckiego” odcinek nr 1:

Mini serial „Wszystkie twarze Grzegorza Damięckiego” jest prequelem filmu „Podatek od miłości” i  przedstawia widzom perypetie Mariana – głównego bohatera komedii romantycznej, która do kin wchodzi 26 stycznia. Kim tak naprawdę jest Marian i dlaczego wszystkie kobiety tracą przy nim kontrolę? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Widzowie wraz z nią poznają prawdę dopiero oglądając „Podatek od miłości”.

WTGD-(4)

Niespodzianką dla widzów „Wszystkich twarzy Grzegorza Damięckiego” będzie występ Kayah w pierwszym odcinku serialu. Przypomnijmy, że artystka – razem z Grzegorzem Hyżym – jest autorką tytułowej piosenki do filmu „Podatek od miłości”. Wsparty teledyskiem utwór gwiazdorskiego duetu odniosły już wielki sukces – znalazł się na szczycie list przebojów czołowych stacji radiowych oraz telewizji muzycznych. Natomiast w serwisie YouTube został odtworzony już ponad 4,6 miliona razy! Mini serial „Wszystkie twarze Grzegorza Damięckiego” wyreżyserował Bodo Kox.

WTGD-(5)

W kolejnych odcinkach…

Emisje odnicków:

2018-01-16, 19:30:00, TVN
2018-01-17, 10:55:00, TVN
2018-01-17, 19:30:00, TVN
2018-01-18, 10:55:00, TVN
2018-01-18, 19:30:00, TVN
2018-01-19, 10:55:00, TVN
2018-01-19, 19:30:00, TVN
2018-01-23, 10:55:00, TVN
2018-01-23, 19:30:00, TVN
2018-01-24, 10:55:00, TVN
2018-01-24, 19:30:00, TVN
2018-01-25, 10:55:00, TVN
2018-01-25, 19:30:00, TVN
2018-01-26, 10:55:00, TVN

WTGD-(7)

Czasami tani podryw może naprawę drogo kosztować! Przekonają się o tym bohaterowie najnowszej produkcji kinowej TVN – „Podatek od miłości”. Debiut fabularny Bartłomieja Ignaciuka to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o tym, ile musimy zapłacić za prawdziwą miłość. W rolach głównych wystąpiła plejada znakomitych gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. Film „Podatek od miłości” trafi na ekrany kin 26 stycznia 2018 roku.

WTGD-(6)

Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

WTGD-(2)

Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.

„Podatek od miłości” – oficjalny zwiastun filmu:

„Podatek od miłości” – drugi oficjalny zwiastun filmu:

Kayah i Grzegorz Hyży – „Podatek od miłości” (Official Video):

Poznajcie bohaterów komedii „Podatek od miłości”. Oficjalny klip wideo:

PODATEK OD MIŁOŚCI
w kinach od 26 stycznia 2018

Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: Polska 2017
Producent: TVN, Zespół Produkcji Fabularnej TVN
Producenci: Tomasz Blachnicki, Anna Waśniewska–Gill
Reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk („Usta usta”, „Chomik”, scenariusz „Belfer 2” )

Obsada: Aleksandra Domańska („Volta”, „Po prostu przyjaźń”, „Bodo”, „O mnie się nie martw”), Grzegorz Damięcki („Po prostu przyjaźń”, „Belfer”, „Bodo”, „Czas honoru”), Roma Gąsiorowska („Listy do M. 2”, „Bodo”, „Kochaj”, „Listy do M.”), Weronika Rosati („Porady na zdrady”, „Belle Epoque”, „Pitbull”), Magdalena Popławska („Król życia”, „Pakt 2”, „Przepis na życie”, „Usta usta”), Magdalena Różczka („Po prostu przyjaźń”, „Lekarze”, „Rozmowy nocą”, „Lejdis”), Grażyna Wolszczak („Wojna żeńsko-męska”, „Ja wam pokażę!”, „Wiedźmin”), Michał Czernecki („Planeta Singli”, „Kochaj”, „Bodo”, „Singielka”), Ewa Gawryluk („Słaba płeć?”, „Żyć nie umierać”, „Sztos 2”), Zbigniew Zamachowski („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Bogowie”, „Randka w ciemno”), Anna Smołowik („Blondynka”, „Druga szansa”, „Szkoła uwodzenia Czesława M.”), Tomasz Włosok („Bodo”, „Na noże”, „Powidoki”)

fot. Robert Pałka/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s