Zrób permanentny makijaż i zyskaj 5 dodatkowych wolnych dni w roku!

Wstać rano i nie musieć wykonywać makijażu, a mimo to wyglądać świetnie? To marzenie każdej kobiety. Jesteśmy w ciągłym biegu, mamy mnóstwo zajęć i obowiązków, a dodatkowo oczywiście powinnyśmy wyglądać perfekcyjnie. Z pomocą przychodzi nam makijaż permanentny, dzięki niemu zaoszczędzimy mnóstwo czasu. Trenerka makijażu permanentnego Żaneta Stanisławska mówi, że na malowaniu brwi, kreski i ust jej klientki spędzały średnio 20 minut dziennie, więc po zabiegu zyskują 120 godzin, czyli ponad 5 dni w roku!

Zaneta_Stanislawska_BroadwaMakijaż permanentny – w czym nam pomoże?

Makijaż permanentny (trwały makijaż wykonywany za pomocą mikroostrza) święci obecnie triumfy i coraz więcej kobiet się na niego decyduje. Poziom usług jest bardzo wysoki, a makijaż to już nie tylko zwykła czarna kreska zamiast brwi. – Technika bardzo się rozwinęła i obecnie makijaż permanentny wygląda bardzo naturalnie, podkreśla urodę, koryguje niedoskonałości. Bardzo modne są teraz wyraźne brwi, które nadają twarzy charakteru, ich wykonanie zajmuje dużo czasu, więc jest to obecnie jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów. Zaraz po nim są kreski na powiekach, które mogą zdziałać cuda! Spojrzenie nabiera wyrazu, mimo, że kreseczki są tuż przy linii rzęs. Jeśli ktoś ma blade usta, również jest na to rada. Nadanie im delikatnego koloru, sprawia, że często nie trzeba już używać szminki, wystarczy błyszczyk. To co jest najważniejsze, to skorzystanie z usług wykwalifikowanych specjalistów. Pamiętajmy, że makijaż permanentny zostanie z nami na długo, nie ma tu miejsca na błędy – mówi Żaneta Stanisławska, która szkoli linergistki w Polsce i zagranicą.

Ogromna oszczędność czasu

Makijaż permanentny to świetne rozwiązanie dla kobiet, które cały czas chcą dobrze wyglądać, jednak szkoda im czasu na codzienne wykonywanie pełnego make’upu. – Makijaż zajmuje nam od ok. 15 minut (wersja minimalistyczna) do nawet godziny (profesjonalny, pełny make-up). Zrobienie makijażu ust, pociągniecie perfekcyjnej kreski i narysowanie brwi zajmuje moim klientkom 20 i więcej minut. Malując je każdego dnia, w skali roku tracimy aż 5 dni! Te „zaoszczędzone” 20 minut rano można wykorzystać np. na zjedzenie dobrego śniadania, wypicie w spokoju kawy czy krótki poranny fitness. Makijaż permanentny utrzymuje się około dwóch lat, więc inwestycja w niego to ogromna oszczędność czasu – dodaje Żaneta Stanisławska.

109

Wygoda – zawsze zadbany wygląd – także w saunie czy na basenie

Dzięki makijażowi permanentnemu będziemy dobre wyglądać w każdej sytuacji. – To bardzo wygodne zwłaszcza podczas wyjazdów, urlopów, wizyt na basenie czy w saunie. Nie potrzebujemy wodoodpornych kosmetyków, nie musimy martwić się, że wyglądamy jakbyśmy były chore czy niewyspane. Brwi i kreska na oku, naprawdę robią ogromną różnicę w wyglądzie twarzy, więc wykonanie ich jest po prostu wygodne i daje nam pewność, że jesteśmy zadbane w różnych sytuacjach, nawet wtedy, gdy normalnie nie występujemy w makijażu – dodaje Żaneta Stanisławska.

***
Broadway Beauty® jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, której certyfikaty akceptowane są na terenie całej Unii Europejskiej. Broadway Beauty® szkoli m. in. z zakresu makijażu permanentnego, kosmetologii i medycyny estetycznej, mikropigmentacji, wizażu i stylizacji. Szkoła prowadzi swoje placówki szkoła w sześciu miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Katowicach. Założycielką Broadway Beauty jest Żaneta Stanisławska, ekspert branży beauty i kosmetologii estetycznej, wykładowca akademicki.

http://broadwaybeauty.pl/
https://stanislawska.pl/

fot. materiał prasowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s