Bardotka Trio & Kamil Bijoś z nowym świątecznym singlem i teledyskiem

Tradycji stało się zadość. Bardotka Trio i Kamil Bijoś, jak co roku, wspólnie nagrali świąteczny singiel i teledysk. “Driving Homer for Christmas” to najbardziej znany zimowy przebój Chrisa Rea, który w nowym, charakterystycznym dla zespołu, wykonaniu zyskał wyjątkowy styl i klimat.

image001

Utwór jest już czwartym “bożonarodzeniowym singlem” zespołu. Pierwszy pt. „The Christmas Song” ukazał się w grudniu 2012 roku. Następnie w roku 2014 został wydany „It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas” z gościnnym udziałem Kamila Bijosia, który od tego momentu na stałe zagościł w świątecznych piosenkach tria. W poprzednim roku artyści wspólnie przygotowali utwór „Christmas Waltz”. Podczas jego premiery zapowiedzieli: „Zawsze w grudniu będzie ukazywał się nasz nowy “świąteczny kawałek”, a gdy uzbieramy ich wystarczającą ilość wydamy świąteczny album.” Do tej pory zostały nagrane cztery utwory, więc fani muszą jeszcze chwilę zaczekać na zapowiadany album.

zdj.J.Jarzebinska-mat

Utwór, który został wybrany na tegoroczny singiel, w wykonaniu zespołu i Kamila zyskał nowe, zaskakujące muzyczne oblicze. Piosenka z niezwykłą lekkością wprowadza nas w magiczny klimat świąt. Wraz z singlem ukazał się teledysk, utrzymany w specyficznej dla zespołu konwencji, który został zrealizowany w zasypanym śniegiem Zakopanem.

Zespół Bardotka Trio tworzą: Marta Podobas, Agnieszka Borkowska i Marta Zubilewicz – Ambroziewicz. Dziewczyny wczesną wiosną planują rozpocząć pracę nad nową płytą. Będzie to drugi w dyskografii krążek po debiutanckim “Raz. Dwa. O tak!”. Ale jednego możemy być pewni. Nawet jeśli nagrania nowego albumu przeciągną się dłużej – to za rok na pewno dostaniemy kolejny świąteczny singiel!

Projekt okładki: Maciej Tołwiński

fot. J. Jarzębińska/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s