Akcja „Świąteczne wspomnienia”!

Dołącz do gwiazd kina. Zobacz siebie i swoich bliskich w filmie „Miłość jest wszystkim” – nowej produkcji kinowej TVN i Akson Studio.

MJW-(2)

TVN i Akson Studio, twórcy komedii „Miłość jest wszystkim”, zapraszają do udziału w niezwykłej akcji „Świąteczne wspomnienia”. Na uczestników zabawy czeka nie lada atrakcja – możliwość zaistnienia w czołówce filmu, którego wielka premiera planowana jest na listopad 2018 roku. Wszystko co trzeba zrobić, to przeszukać domowe archiwa, znaleźć i podesłać do Dzień Dobry TVN swoje świąteczne filmy sprzed lat! Wybrane nagrania zostaną pokazane w programie Dzień Dobry TVN, zaś najciekawsze z nich mogą trafić również do czołówki „Miłość jest wszystkim”. A zatem – ubieranie choinki, przygotowywanie świątecznych potraw, wyczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, rozpakowywanie prezentów, kolacja przy świątecznym stole, spotkania z rodziną – każda z tych chwil może raz jeszcze przejść do historii. Tym razem na dużym, kinowym ekranie! Więcej informacji na temat akcji „Świąteczne wspomnienia”, w tym formularz zgłoszeniowy, można znaleźć pod poniższym linkiem.

Akcja „Świąteczne wspomnienia”:

Akcja

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/akcja-swiateczne-wspomnienia-wyslij-do-nas-wideo,248754.html

„Miłość jest wszystkim”, wspólny projekt filmowy TVN i Akson Studio, to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych wystąpią: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balas. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat, premiera kinowa tytułu przewidziana jest na listopad 2018 roku. Pierwszy klaps na planie padł 14 listopada w Gdańsku.

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to wielki chaos, który potrafi zburzyć doskonałe plany. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Oto nadchodzi czas życiowych zmian i świątecznej historii ku pokrzepieniu serc.

Bo miłość jest wszystkim! Wystarczy tylko w nią uwierzyć – tak jak w Świętego Mikołaja, by stał się prawdziwy cud.

Dorota Chamczyk – producent TVN:

„Nasz film Miłość jest wszystkim opowiada o tym, co najważniejsze czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie i ludzka solidarność. Za rok o tej porze zaprezentujemy widzom ciepłą, wzruszającą i pełną humoru opowieść „ku pokrzepieniu serc”. Wierzę w to, że jest miejsce na kino dobrych emocji i na zupełnie nową komedię świąteczną”.

Michał Kwieciński – producent i reżyser:

„Mamy wspaniałych aktorów i wspaniałe miasto Gdańsk, które będzie bohaterem tego filmu. To właśnie do Gdańska już od 15 lat rzeką Motławą przybywa Św. Mikołaj. To niezwykłe wydarzenie i pokażemy je w filmie, żeby wiedzieli o tym nie tylko gdańszczanie. Po pierwszym dniu zdjęciowym jestem zachwycony i nie mogę się już doczekać wyzwań, które jeszcze przed nami”.

MIŁOŚĆ JEST WSZYSTKIM
w kinach w listopadzie 2018
Okres zdjęciowy: 14.11.2017-31.01.2018
Lokacje: Gdańsk, Warszawa

Gatunek: komedia świąteczna
Produkcja: TVN S.A. i Akson Studio
Rok produkcji: 2018
Reżyseria: Michał Kwieciński
Scenariusz: Kuba Wecsile
Zdjęcia: Michał Sobociński
Scenografia i dekoracja wnętrz: Agnieszka Bartold
Charakteryzacja: Liliana Gałązka
Kostiumy: Aleksandra Staszko
Producenci: Michał Kwieciński/Akson Studio, Dorota Chamczyk/TVN S.A.
Dystrybucja: Kino Świat
Partnerem filmu jest Miasto Gdańsk.

Obsada: Olaf Lubaszenko („Belle Epoque” – serial, „Bodo”, „Sztos 2”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „W ciemności”, „Tylko mnie kochaj”), Jan Englert („Bogowie”, „Przepis na życie” – serial, „Lejdis”), Eryk Lubos („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Belle Epoque” – serial, „Drogówka”), Joanna Kulig („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Disco Polo”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz”), Mateusz Damięcki („Nie kłam, kochanie”, „Kochaj i tańcz”), Aleksandra Adamska („Diagnoza” – serial, „Atak paniki”, „Miasto 44”), Julia Wyszyńska („Atak paniki”, „Obywatel”), Leszek Lichota („Wataha” – serial, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni 2”), Marcin Korcz („Słaba płeć?”, „Przyjaciółki” – serial, „Miasto 44”), Joanna Balas („Wojenne dziewczyny” – serial), Maciej Musiał („Dzień dobry, kocham cię!”, „Mój biegun”)

fot. Ola Grochowska/Akson Studio/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s