Mateusz Damięcki zaprasza na kolację!

Spraw samemu sobie lub bliskiej osobie oryginalny prezent pod choinkę – kolację towarzystwie Mateusza Damięckiego! Jak to zrobić? Nic prostszego – weź udział w aukcji http://charytatywni.allegro.pl/kolacja-marzen-iv-mateusz-damiecki-i5480824. To nie tylko możliwość, by osobiście poznać aktora i spędzić z nim miły wieczór, ale przede wszystkim wesprzeć Fundację „Mam marzenie”, która spełnia marzenia ciężko chorych dzieci. Aukcja rozpoczęła się w poniedziałek, 18 grudnia o godz.20.00 i potrwa do 25 grudnia.

mateusz-damiecki

Końcówka tego roku jest dla Mateusza Damięckiego wyjątkowa, zarówno w życiu osobistym – z ukochaną narzeczoną Pauliną Andrzejewską spodziewa się pierwszego dziecka, jak i zawodowym – aktor równolegle kręci zdjęcia na planie trzech produkcji – filmu fabularnego Michała Kwiecińskiego „Miłość jest wszystkim”, serialu „W rytmie serca” oraz „Na dobre i na złe”. Mimo tak intensywnego okresu, aktor znajduje czas, by angażować się w akcje charytatywne.

– Gorąco zachęcam, by w tym przedświątecznym, radosnym okresie, pomyśleć o innych. W codziennym biegu, często brakuje nam czasu, uważności. Boże Narodzenie daje nam szansę na refleksję. Doceńmy to, co mamy, dostrzeżmy jaką wartością jest zdrowie i pomóżmy tym, których dotknął los – apeluje Mateusz Damięcki. I dodaje: pomaganie jest dla mnie czymś naturalnym. Mam poczucie, że tak po prostu należy, z drugiej zaś strony to źródło ogromnej satysfakcji. Dając cząstkę siebie innym, tak naprawdę dostajemy od nich jeszcze więcej – niewyobrażalny ładunek emocji, wzruszeń i przemyśleń, które przewartościowują nasze życie – czynią nas lepszymi i szczęśliwszymi ludźmi po prostu. Pomagajmy – nie tylko od święta!

Mateusz_Damiecki_CKrzysztofW tym roku odbywa się 4. już edycja „Kolacji Marzeń” organizowana wspólnie przez działającą od 2004 roku Fundację Mam Marzenie i portal internetowy Charytatywni.Allegro.pl. Bierze w niej udział wiele znanych osobistości ze świata muzyki, filmu, telewizji, publicystyki i rozrywki. Kolacja z Mateuszem Damięckim odbędzie w terminie uzgodnionym ze zwycięzcą licytacji w okresie od stycznia do marca 2018, w warszawskiej restauracji Czerwony Wieprz.

Mateusz Damięcki angażuje się w szereg projektów „pro bono”. Od lat wspiera Fundację Spełnionych Marzeń Tomka Osucha czy fundację Przemka Szalińskiego „Przemek dzieciom”, odwiedzając małych pacjentów na oddziałach onkologicznych. W czerwcu br. wziął udział w Onkorejsie – tym razem na lądzie – wraz z pacjentami onkologicznymi i ich bliskimi przeszedł pieszo 100-kilometrowy odcinek trasy biegnącej wzdłuż granic Polski, w ramach akcji, której celem jest dodawanie otuchy chorym i ich rodzinom. W 2017 roku został uhonorowany tytułem „Gwiazda Dobroczynności”.

Więcej informacji:

Oficjalna strona: http://mateuszdamiecki.com/
https://www.facebook.com/Mateusz-Dami%C4%99cki-233407416725787/
https://www.instagram.com/mateuszdamiecki/

http://www.mammarzenie.org/

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s