[Nasz patronat] Warszawiacy wymalowali 400 kg karmy dla zwierząt

 sobotę 2 grudnia br. w Warszawie w Soho Factory odbył się największy w Polsce kiermasz dla psów DOG DAY Festiwal i akcja charytatywna malowania bombek na rzecz podopiecznych Fundacji Zwierzochron. To już 2 edycja tego wydarzenia, pierwsza była w marcu, a kolejną organizatorka Nina Gowin, wydawca magazynu Dog&Sport zapowiada na 17-18 marca 2018 na ul. Mińskiej 65.

A było w czym wybierać, ponad 70 stoisk z różnościami, których nie kupi się w supermarketach, od pysznych karm, przekąsek, smakołyków, zabawek, legowisk, ubranek, gadżetów, przyrządów do higieny, usług, etc.

Pupile, które przyszły ze swoimi właścicielami mogły spróbować i przymierzyć np. kolorowe obroże, ubranka, foteliki samochodowe, legowiska. Dodatkowo z racji świątecznego klimatu można było ze swoim pupilem zrobić zdjęcie z Mikołajem i Śnieżynkami na ściance i wziąć udział w konkursie na najsympatyczniejszą parę dnia.

Każdy w tym dniu mógł włączyć się w charytatywną Akcję malowania bombek, która była fajną i pożyteczną zabawą. Za pomalowane bombki firmy znane z wielkiego serca Husse i Dolina Noteci przekazały 400 kg karmy, która w prezencie świątecznym trafi do schronisk wskazanych przez Fundację Zwierzochron.

Do akcji aktywnie włączyły się znane osoby wraz z rodzinami i swoimi psami. Są to osoby, które od lat pomagają zwierzętom, niektórzy z nich mają adoptowane psy ze schroniska:  Cayra, Eliza Gwiazda z córkami, Iwona Węgrowska z córką, Stan Borys i Ania Maleady, Andrzej Supron z rodziną, Bartosz Obuchowicz z córką. 

Więcej o wydarzeniu na:
DOG DAY FESTIWAL
https://www.facebook.com/dogandsport/photos/pcb.1494292314211222/1889984547695800/?type=3&theater

ZWIERZOCHRON https://pl-pl.facebook.com/pg/zwierzochron/posts

A okres świąteczny to czas kiedy staramy się być lepsi, pomagać innym, bardziej potrzebującym. Pamiętajmy też o zwierzętach 🙂

fot. Daniel Warmuziński/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s