Lee Scarlett Icon!

Z końcem bieżącego miesiąca amerykańska marka dżinsów Lee startuje z globalną kampanią Scarlett Icon, w której wezmą udział artyści z różnych części Europy. W Polsce do współpracy wybrano słynną tatuażystkę Agnieszkę Trojanowską, znaną jako Yadou.

SkLMb2bxG__37A1130

W ciągu prawie 130 lat swojego istnienia firma Lee realizowała wiele przedsięwzięć wraz ze znanymi projektantami, takimi jak: Kris Van Assche, Vivienne Westwood, J.Сrew czy Emma Francois.

W tym roku marka prezentuje globalny projekt promujący znany model dżinsów Scarlett, który stanowi podstawę damskiej kolekcji Lee.

SkAQW2Wxz__37A1153

W projekcie Scarlett Icon będą uczestniczyć artyści z Europy, którym bliskie są wartości wyznawane przez markę Lee. Zaprezentują oni swoje projekty w każdym kraju biorącym udział w tym przedsięwzięciu. Do współpracy w Polsce wybrano znaną tatuażystkę Agnieszkę Trojanowską, znaną pod pseudonimem Yadou. Jej twórczość, czyli ilustracje i tatuaże, są charakterystyczne za sprawą wyjątkowego autorskiego stylu.

r1xAXWnWxz__37A1044

W wyniku współpracy z Agnieszką powstaną jedyne w swoim rodzaju spersonalizowane dżinsy Scarlett oraz specjalne wzory na koszulki.

Oprócz Polski projekt będzie realizowany m.in. w Rosji oraz w Wielkiej Brytanii, gdzie marka nawiązała współpracę ze znanymi artystkami – Sashą Unisex i  Hattie Stewart, które zasłynęły dzięki swoim barwnym pracom.

SyzKZ3bez__37A1196

Social: @leejeanseurope @yadou_tattoo
#LEExYADOU
Lee.pl

***
О Lee®:

Lee® to legendarna amerykańska marka o bogatej historii, której odzież ma charakterystyczny firmowy styl. Lee® słynie z innowacji w dziedzinie mody dżinsowej oraz ze swoich kultowych modeli, takich jak: kombinezon, dżinsy na suwak czy kurtka dżinsowa. W ciągu swojej ponad 125-letniej historii marka Lee® stała się symbolem demokratycznej odzieży dla ludzi na całym świecie, która wyróżnia się wysoką jakością.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s