Zapraszamy na Sylwestra i Koncert noworoczny w Teatrze Polonia!

Teatr Polonia zaprasza wszystkich, którzy lubią teatr i chcą ostatniego dnia grudnia zobaczyć spektakl, który zapewni dobry humor na cały kolejny rok.

s-560-256

Zapraszamy na przedstawienie „Żołnierz polski” z Rafałem Rutkowskim, najlepszym polskim stand-uperem! W sylwestrowy wieczór zagramy dwa razy – o godz. 17.00 i 21.00. W teatrze widzowie zaproszeni będą nie tylko na spektakl, ale także na toast za pomyślność w 2018 roku.

Więcej informacji o spektaklu wraz z możliwością zakupu biletów TUTAJ.

s-560-258

Jednocześnie zachęcamy Państwa do spędzenia wieczoru noworocznego w naszym teatrze. 1 stycznia 2018 r. o godz. 17:00 zapraszamy na Koncert noworoczny – koncert naszych marzeń, nasz noworoczny prezent – przyjemność dla Państwa. Najsłynniejsze, najpiękniejsze arie i duety operowe w wykonaniu wybitnych śpiewaków. Będziemy witać nadeszły 2018 rok i zaklinać, aby był szczęśliwy dla nas wszystkich. Arie i duety operowe zaśpiewają: Agnieszka Adamczak, Anna Patrys, Marta Wągrocka, Rafał Bartmiński i Mateusz Zajdel. Przy fortepianie – Mateusz Dębski, a całość poprowadzi Sławomir Pietras.

Informacje o koncercie, możliwość zakupu biletów TUTAJ.

Cały grudniowy repertuar Teatru Polonia dostępny jest TUTAJ, a styczniowy – TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s