[Nasz patronat] Bombki dla psiaków na Dog Day Festiwal

2 grudnia 2017 roku w godzinach 10-18 w Warszawie w Soho Factory (ul. MIńska 25) odbędzie się największy w Polsce kiermasz dla psów DOG DAY Festiwal. Każdy właściciel czworonoga będzie mógł przyjść ze swoim psem i zrobić mikołajkowo świąteczne zakupy.

Można będzie wszystkiego spróbować i przymierzyć zanim podejmie się decyzję o zakupie. A asortyment będzie imponujący ponad 70 stoisk od pysznych karm, smakołyków, zabawek, legowisk, ubranek, gadżetów, przyrządów do higieny, usług, etc. Dodatkowo z racji świątecznego klimatu każdy właściciel ze swoim psem będzie mógł zrobić zdjęcie z Mikołajem na ściance i wziąć udział w konkursie na najsympatyczniejszą parę dnia.

A okres świąteczny to czas kiedy staramy się być lepsi, pomagać innym, bardziej potrzebującym. Podczas wydarzenia będziemy wpierać Fundację Zwierzochron, która zajmuje się  opieką nad zwierzętami żyjącymi w schroniskach. Każdy w tym dniu może włączyć się w naszą Akcję malowania bombek. Za każdą pomalowaną bombkę firma Husse i Dolina Noteci przekażą 0,5 kg karmy. Im więcej pomalujemy bombek tym więcej karmy trafi do wybranych przez Zwierzochron schronisk.

Może tak się stać, że firmy przekażą drugie tyle w prezencie świątecznym. Tego w tym momencie nie wiemy, ale bardzo na to liczymy, więc im więcej osób, tym więcej kilogramów karmy dla podopiecznych schronisk. Do akcji włączyło się wiele znanych osób pomagającym od lat zwierzętom m.in. Agnieszka Włodarczyk, Agnieszka Mrozińska, Eliza Gwiazda.

Dołącz do akcji i zmobilizuj swoich znajomych 🙂
https://www.facebook.com/events/1438825916424529

Film z poprzedniej edycji

fot. materiały prasowe

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s