Sigma Beauty – pomaluj swój świat profesjonalnymi pędzlami do makijażu

Marka Sigma Beauty została stworzona w roku 2009 przez Rene Xavier Filho i Simone Xavier, doktora nauk w dziedzinie chorób zakaźnych i biologii molekularnej oraz inżynier budownictwa lądowego z tytułem magistra z dziedziny zarządzania. Sigma oferuje profesjonalnej jakości pędzle oraz opatentowane i efektywne produkty do czyszczenia pędzli.

AKCESORIA

Sigma Dry’n Shape® Spa – SPA DLA PĘDZLI

Wieża Sigma Dry’n Shape® Spa została specjalnie opracowana do czyszczenia, suszenia i porządkowania pędzli Sigma. Produkt składa się z dwóch części, w czym jednej wykonanej  ze specjalnie opatentowanego przez markę silikonu oraz 18 przegródek na pędzle. Musi je posiadać każda fanka beauty! Dla kogo przewidziany jest ten produkt? Dla wszystkich kobiet, którym zależy na oszczędności czasu! Idealnie czyste pędzle w mgnieniu oka! Zalecany sposób użycia: po oczyszczeniu pędzli za pomocą Dry’n Shape Spa, osusz je pozostawiając przyczepione do idealnie pasujących silikonowych “łapek”. W przypadku pędzli do twarzy, wykorzystaj elastyczne kieszonki, które pomagają zachować kształt  włókien pędzla. Bonus: wieża jest mała, kompaktowa i ma ergonomiczny kształt. Nie zabiera miejsca i mieści do 18 pędzli różnego formatu. Kochamy jej współczesny, dziewczęcy design!

Sigma Spa® Brush Cleaning Mat – Mata do czyszczenia pędzli

Sigma Spa® Brush Cleaning Mat to innowacyjna mata do czyszczenia pędzli do twarzy i oczu, wykonana z 7 różnych tekstur. Nigdy więcej żmudnego, wielogodzinnego czyszczenia pędzli! Ten przyrząd odmieni Twoje życie! Mata Sigma Spa® Brush Cleaning Mat jest wyposażona w przyssawki, dzięki którym stabilnie przylega do praktycznie każdego podłoża. Pozwala na oszczędność czasu i gwarantuje efektywne i perfekcyjne oczyszczanie pędzli.

Sigma Spa® Express Brush Cleaning Glove – Rękawica do ekspresowego czyszczenia pędzli.

Sigma Spa Express Brush Cleaning Glove to przyrząd do czyszczenia pędzli w formie rękawicy, wykonanej z 7 różnych opatentowanych tekstur, który z łatwością oczyści pędzle do twarzy i oczu.

Rękawica Spa Express Brush Cleaning Glove jest wyposażona w pasek na nadgarstek i kciuk w uniwersalnym rozmiarze, odpowiedni dla osób prawo- i leworęcznych, dzięki któremu przyrząd nie ulega przemieszczeniu.

Jej mały format sprawia, że rękawica jest łatwa w transporcie. Jak oczyszcza się pędzle przy użyciu  Spa Express Brush Cleaning Glove?

– Krok 1: Nałóż rękawicę tak, aby pasek obejmował nadgarstek i kciuk.

– Krok 2: Zmocz pędzle.

-Krok 3: Umyj pędzle – Po stronie oznaczonej Face (Pędzle do twarzy) lub po stronie oznaczonej Eye (Pędzle do oczu). Oczyszczaj pędzle przy użyciu mydła oraz stworzonej do tego etapu tekstury rękawicy w strefie “WASH”.

– Krok 4: Spłucz pędzle – Po stronie oznaczonej Face (Pędzle do twarzy) lub po stronie oznaczonej Eye (Pędzle do oczu). Spłukuj rękawicę pod strumieniem wody, pocierając pędzle o przeznaczoną do tego etapu teksturę w strefie “RINSE”.

– Krok 5: Głębokie oczyszczanie. W celu dokładnego oczyszczenia pędzli z wszelkich pozostałości zanieczyszczeń, okrężnym ruchem pocieraj namydlonym pędzlem po drobnych wypustkach rękawicy w strefie “REFINE”.

– Krok 6: Spłucz pędzle przy użyciu strefy “RINSE”. Następnie osusz pędzle aby były gotowe do ponownego użycia.

SSG2X-0003_2xSigmaSpaCleani

2x Sigma Spa® Brush Cleaning Glove –Dwustronna rękawica do oczyszczania pędzli

Rękawica 2X Sigma Spa® Brush Cleaning Glove ma miejsce na kciuk po dwóch stronach – dla większego komfortu i łatwej zmiany stron. Jedna strona rękawicy przeznaczona jest do oczyszczania pędzli do twarzy a druga do pędzli do oczu. To niezbędny sprzymierzeniec każdego, kto ma dużą kolekcję pędzli! Tekstura poszczególnych stref rękawicy została stworzona specjalnie z myślą o wielu rodzajach pędzli. Silikon, z którego wykonana jest rękawica, umożliwia szybsze i lepsze oczyszczanie pędzli w porównaniu z oryginalną rękawicą Sigma. Nie musisz już tracić całych godzin aby Twoje pędzle były perfekcyjnie czyste!

Sigma Beauty’s Dry’n Shape Tower® – wieża do suszenia i przywracania kształtu pędzli.

Wieża Sigma Beauty’s Dry’n Shape Tower® Face & Eyes została zaprojektowana specjalnie do suszenia i porządkowania umytych pędzli. Przyrząd składa się z dwóch poziomów, niższego do pędzli do twarzy i wyższego do pędzli do oczu. Ten opatentowany przyrząd jest niezbędny do szybkiego osuszania pędzli bez uszkodzenia włókien. Zalecany sposób użycia: Po umyciu pędzli jednym z przyrządów marki Sigma Beauty, osusz je pozostawiając przyczepione do idealnie pasujących silikonowych “łapek”. W przypadku pędzli do twarzy, wykorzystaj elastyczne kieszonki, które utrzymują kształt  włókien pędzla. Bonus: wieża jest mała, kompaktowa i ma ergonomiczny kształt. Nie zabiera miejsca i mieści do 44 pędzli różnego formatu. Kochamy jej współczesny, dziewczęcy design!

PĘDZLE

BAKING 

F89 – Bake Kabuki™: Pędzel kabuki do techniki Baking

Pędzel Sigma F89: Bake Kabuki™ Brush to pędzel typu kabuki, który umożliwia aplikację pudru w kącikach twarzy. Idealnie nadaje się do techniki Baking.

P89 -Bake Precision™: The Sigma P89 – Bake Precision™ Brush to wąski pędzel typu kabuki, który pozwala nanieść produkt w trudno dostępnych miejscach. Idealny do aplikacji korektora lub korektora pod oczy.

KABUKI

F80 – Flat Kabuki™: Płaski pędzel kabuki The Flat Kabuki™ Brush idealnie nadaje się do aplikacji kosmetyków o płynnej lub kremowej konsystencji, w szczególności na czoło i policzki.

F82 – Round Kabuki™ : Okrągły pędzel kabuki

F84 – Angled Kabuki™: Ścięty pędzel kabuki

F86 – Tapered Kabuki™: Stożkowy pędzel kabuki jest idealny do aplikacji podkładu w płynie lub kremie w trudno dostępnych partiach twarzy.

F88 – Flat Angled Kabuki™: Płaski, ścięty pędzel kabuki pozwala na łatwą aplikację podkładu w trudno dostępnych partiach twarzy, szczególnie w obszarze kości policzkowych i konturu nosa.

PĘDZLE DO OCZU

E05 Eye Liner: Pędzel do eyelinera – pozwala na łatwą aplikację eyelinera w płynie lub żelu.

E10 Small Eye Liner: Mały pędzel do eyelinera – pozwala na precyzyjną aplikację eyelinera w płynie lub żelu.

E15 Flat Definer: Płaski pędzel do ultra precyzyjnej aplikacji kosmetyków o konsystencji żelu, płynu lub pudru wzdłuż dolnej i górnej linii rzęs.

E20 Short Shader: pędzel pozwala na aplikację skoncentrowanych kolorów na małe powierzchnie takie, jak np. powieki.

PĘDZLE DO BLENDOWANIA:

E25 Blending – pędzel do blendowania: umożliwia blendowanie cieni na powiece lub łagodzenie intensywnych cieni na krawędziach oka.

E30 Pencil – pędzel do ołówka : pędzel o idealnie stożkowym kształcie do nakładania eyelinera, delikatnego podkreślania cieni i rozcierania koloru wzdłuż górnej i dolnej linii rzęs.

E35 Tapered Blending – ścięty pędzel do blendowania : pędzel do blendowania o długim, sztywnym i delikatnym włosiu. Idealnie nadaje się do blendowania w załamaniu powieki.

E40 Tapered Blending – stożkowaty pędzel do blendowania: pędzel o zaokrąglonej końcówce i miękkim włosiu pozwala na delikatną aplikację cieni do powiek i łączenie wielu kolorów w załamaniu powieki.

E45 Small Tapered Blending – mały, stożkowy pędzel do blendowania :  pędzel idealny do blendowania wielu odcieni na powiekach. Miękkie, czarne włókna pędzla są okrągłe u podstawy i mają stożkowe końcówki, co umożliwia blendowanie pudrów i dodawanie głębi makijażowi w załamaniu powieki.

E50 Large Fluff – duży puchaty pędzel:  pędzel idealny do nakładania rozświetlacza na kość czoła i na szczyty kości policzkowe.

PĘDZLE DO CIENI DO POWIEK:

E55 Eye Shading – pędzel do cieni: pędzel o miękkim, mocnym włosiu i lekko zaokrąglonych krawędziach do nakładania cieni na całą powiekę. Włókna dobrze utrzymują pigment i pozwalają na łatwe blendowanie.

E60 Large Shader – duży pędzel do cieni: pozwala na równomierne pokrycie produktem całej powieki. Dla szybkiego, jednolitego efektu nakładaj kremową bazę do powiek lub kremowy cień do powiek.

E65 Small Angle – mały ścięty pędzel: idealny do nakładania kremowego lub pudrowego eyelinera w górnej i dolnej linii rzęs. Jego ścięta końcówka oraz miękkie, syntetyczne włosie umożliwiają gładką, równomierną aplikację kosmetyków na powieki, dla efektu idealnej, kontrolowanej linii.

E70 Medium Angled Shading – średni ścięty pędzel: wielozadaniowy ścięty pędzel idealny do podkreślania oczu i blendowania ciemnych cieni do powiek. Doskonale nadaje się do rozświetlania małych powierzchni oka i może być stosowany do nakładania produktu pod łukiem brwiowym i w zewnętrznych kącikach oczu. Pozwala na aplikację ciemniejszych odcieni w załamaniu powieki.

ROZŚWIETLANIE & KONTUROWANIE

F03 – High Cheekbone Highlighter™ – pędzel do rozświetlacza: średniej wielkości pędzel idealny do nakładania pudrowych rozświetlaczy na duże partie twarzy, w szczególności powyżej kości policzkowych. Jego miękkie, dwukolorowe (brązowe o beżowych końcówkach)  włosie o okrągłej podstawie, ma smukły, owalny kształt dla ultra-delikatnej aplikacji na partie twarzy, które potrzebują rozświetlenia.

F04 – Extreme Structure Contour™ – pędzel do konturowania: pędzel idealny do nakładania kremowych lub pudrowych tekstur w zagłębienia policzków. Jego sztywne, brązowe włosie o okrągłej podstawie ma kształt kopuły, co pozwala na delikatną aplikację produktów.

F05 – Small Contouring – mały pędzelek do konturowania: pędzelek o gęstym, zaokrąglonym włosiu, idealny do nakładania kremowych kosmetyków do konturowania lub kremowego różu do policzków. W perfekcyjny sposób podkreślisz nim kości policzkowe i zagłębienia w policzkach dla idealnego efektu wykończenia.

F06 – Powder Sweep™ – pędzel do pudru: wąski puchaty pędzel, idealny do nakładania i blendowania pudrów.

PĘDZLE DO RÓŻU & BRONZERA & ROZŚWIETLACZA

F10 – Powder/Blush – pędzel do pudru i różu: miękki pędzel o lekko ściętej krawędzi, idealny do nakładania różu na szczyt kości policzkowych. Odpowiedni do aplikacji średnio kryjących pudrów. Sigma oferuje pędzle niezwykłej jakości.

F15 – Duo Fibre Powder/Blush – pędzel do pudru i różu: wielozadaniowy pędzel, idealny do aplikacji różu do policzków. Pozwala z łatwością podkreślić kości policzkowe, za sprawą lśniącego efektu wykończenia. Średniej wielkości pędzel, równomiernie rozprowadza nawet mocno napigmentowane formuły i pudry mineralne.

F20 – Large Powder Brush – duży pędzel do pudru: duży pędzel o miękkim włosiu i okrągłym kształcie. Idealny do nakładania pudrów na twarz i na ciało a także do aplikacji bronzera. Jego miękka, płaska główka pozwala na optymalną kontrolę przy nakładaniu pudru i dodawanie makijażowi wyrazu. Miękkie naturalne włosie jest delikatne dla skóry.

F23 – Soft Angled Contour™ – miękki, ścięty pędzel do konturowania: idealny pędzel do nakładania różu lub bronzera. Brązowe włókna mają płaską bazę i delikatnie zaokrągloną, ściętą główkę, co pozwala na delikatną aplikację pudru przy jednoczesnym objęciu całej rzeźby twarzy.

F25 – Tapered Face – stożkowy pędzel do twarzy: pędzel o szerokiej główce i wąskiej, precyzyjnej końcówce, idealny do nakładania i blendowania produktów na policzkach. Jego stożkowy kształt umożliwia równomierną aplikację produktu na całą twarz. Perfekcyjny do aplikacji pudrów takich, jak: róż, bronzer lub rozświetlacz.

PĘDZLE DO RÓŻU & BRONZERA & ROZŚWIETLACZA

F30 – Large Powder – duży pędzel do pudru: pędzel o super miękkim, gęstym włosiu, stworzony do aplikacji pudru na twarz i ciało. Jego naturalne włosie idealnie nadaje się do nakładania pudrowego podkładu, bronzera lub różu. Pozwala z łatwością blendować pudry dla uzyskania czystego, równomiernego efektu wykończenia.

F35 – Tapered Highlighter – stożkowy pędzel do rozświetlania: idealny pędzel do nakładania rozświetlacza na górny kontur twarzy. Jego stożkowy kształt pozwala rozświetlać wybrane partie twarzy. Miękkie włókna delikatnie nanoszą puder pod okiem a precyzyjna końcówka pędzla ułatwia aplikację rozświetlacza i konturowanie twarzy.

F37 – Spotlight Duster™ – duży pędzel idealny do nakładania pudru rozświetlającego na płaszczyzny twarzy, w szczególności na szczyty kości policzkowych.

F40 – Large Angled Contour – duży, ścięty pędzel do konturowania: pędzel o ściętej główce i miękkim, zaokrąglonym włosiu. Jego kształt umożliwia aplikację różu i kosmetyków do konturowania na policzki. Idealnie nadaje się do podkreślania konturów twarzy i nadawania policzkom subtelnego koloru.

F42 – Strobing Fan™ Brush – pędzel wachlarzowy do strobingu: pędzel o kształcie wachlarza z miękkimi włóknami SigmaTech®.

F50 – Duo Fibre – pędzel z szeroką główką, idealny do nakładania produktów do twarzy. Jest zalecany szczególnie do blendowania produktów w płynie lub pudrze takich, jak: podkład lub sypki puder. Jego syntetyczne włókna są ekstremalnie miękkie i nie podrażniają skóry przy aplikacji produktu.

F56 – Accentuate Highlighter™ – szeroki pędzel idealny do nakładania na policzki różu, bronzera lub rozświetlacza. Jego krótkie beżowe włosie o płaskiej podstawie i lekko zakrzywionym, ściętym kształcie, pozwala na delikatne obejmowanie łuku policzków. Może być stosowany do aplikacji i delikatnego blendowania produktów zarówno w pudrze jak i w kremie, obejmując całą rzeźbę twarzy.

F57 – Emphasize Contour™ – pędzel o opatentowanym włosiu SigmaTech® o zakrzywionym kształcie, stworzony do obejmowania łuków pod kośćmi policzkowymi i do konturowania. Krem lub puder do konturowania precyzyjnie nakładaj pod kośćmi policzkowymi, dla idealnego zarysowania rzeźby twarzy.

PODKŁAD

F60 – Foundation – pędzel do podkładu: płaski pędzel do podkładu o stożkowym kształcie i sztywnym włosiu. Równomiernie rozprowadza podkład dla perfekcyjnego efektu końcowego. Może być stosowany do produktów w płynie lub kremie takich, jak  podkłady lub kremy BB.

KOREKTORY

F65 – Large Concealer – duży pędzel do korektora: Szeroki pędzel, idealny do aplikacji podkładów w płynie lub kremie na skórę twarzy i ciała.

F70 – Concealer – pędzel do korektora: Sigma F70 – płaski i zaokrąglony pędzel do korektora, idealny do maskowania cieni pod oczami. Jest również rekomendowany do precyzyjnej aplikacji na małe powierzchnie. Pozwala uzyskać równomierny, perfekcyjny efekt pokrycia przy użyciu produktów w kremie i w płynie.

F75 – Concealer – pędzel do korektora: idealny pędzel do poprawek makijażu, zwłaszcza wokół ust lub w obszarze powiek do czyszczenia krawędzi przy intensywnym kolorze.

F77 – Chisel and Trim Contour™: bardzo szeroki pędzel, idealny do aplikacji różu lub bronzera, do tworzenia cieni charakterystycznych dla konturowania. Jego dwukolorowe (czarne z białą końcówką), krótkie, płaskie włosie umożliwia aplikację produktu (pudru lub kremu) na istotne partie twarzy takie, jak policzki.

F79 – Concealer Blend Kabuki™ – pędzel kabuki do blendowania korektora: Pędzel Sigma F79 – Concealer Blend Kabuki™ to stożkowy pędzel, zaprojektowany specjalnie do blendowania i aplikacji korektora do oczu i korektora do cery. Idealnie nadaje się do nakładania korektora w konturze oka. Marka Sigma, znana z pędzli wysokiej jakości, oferuje szeroką gamę pędzli o różnym przeznaczeniu.

ZESTAWY PĘDZLI

Podstawowy zestaw pędzli  Sigma Beauty Essential Kit – Mr. Bunny

Zawiera: E05; E30; E40; E55; E60; E65; E70; F30; F40; F50; F60; F70

Zestaw Premium Sigma Beauty Premium Kit

Zawiera: E10• E15• E20•E25• E35•E45-E50•F10•F15• F20 •F25• F35-F65• F75•L05

Podstawowy zestaw pędzli Sigma Beauty Essential Kit – Make Me Classy

Zawiera: E05• E30 •E40 •E55• E60 • E65• E70 F30 •F40  •F50•  F60  •F70

Zestaw pędzli do technik Baking i Strobing Sigma Beauty Baking & Strobing Brush Set

Zawiera: F06 •F42 • F79 •F89 •P89

Podstawowy zestaw pędzli Sigma Beauty Essential Kit

Zawiera: E05 • E30 •E40 • E55 • E60 •E65-E70 • F30 • F40 • F50 •F60• F70

Kompletny zestaw pędzli z miedzią – Sigma Beauty Complete Kit Copper

Zawiera: E05 • E10 • E15• E20• E25 • E30 • E35 • E40 • E45 • E50 • E55 • E60. • E65 • E70 • F05 • F10 • F15• F20 • F25 • F30 •F35 •  F40 • F50 • F55 •  F60 • F65 •F70 • F75 • L05

Kompletny zestaw pędzli z chromem Sigma Beauty Complete Kit Chrome

Zawiera: E05 • E10 • E15 • E20 • E25 • E30 • E35 • E40 • E45 • E50 • E55 • E60 • E65 • E70-F05 • F10 • F15 F20 • F25 • F30 • F35 • F40. • F50. • F55-F60 • F65 • F70. • F75 • L05

Podstawowy zestaw pędzli do cery Sigma Beauty Basic Face Kit

Zawiera: F30 • F40 • F50-F60 • F70

Zestaw pędzli do rozświetlania i konturowania Sigma Beauty Highlight and Contour Brush Set

Zawiera: F03 • F04 • F23 • F37• F56 • F57 • F77

Zestaw pędzli Sigma Beauty Most Wanted Brush Set

Zawiera: E25 • E30 • E40• F35 • F80

Zestaw pędzli kabuki Sigma Beauty Sigmax®

Kabuki Kit

Zawiera: F80 • F82 • F84 • F86 • F88

Zestaw podróżny – Make Me Classy

Zawiera: E30 -• E40 • E55 • E65 • F30 – • F40 – • F60

Zestaw pędzli Best of Sigma

Zawiera: F80-P88-F64-E57-E38-E34-E21

Zestaw pędzli do oczu Sigma Beauty Basic

Eyes Kit

Zawiera: E05•E30•E40•E55•E60•E65•E70

Produkty marki Sigma są dostępne wyłącznie w Sephora.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s