Simple Holiday!

W tym sezonie do świątecznej kampanii Simple CP zaprosiło sześć wyjątkowych kobiet, stojących za sukcesem marki. Modelkami zostały m.in. stylistka, projektantka, konstruktor odzieży oraz dyrektor ds. organizacyjnych, które na zdjęciach autorstwa Aldony Karczmarczyk zaprezentowały trendy na zbliżający się okres świąt.

j6TOFmI

Każda z 6 bohaterek kampanii Simple Holiday zajmuje w marce Simple CP inne stanowisko.

Jagoda Piekarska, główna projektantka. Jagoda od lat związana jest z marką, a od kwietnia 2017 pełni rolę głównego projektanta i wraz z zespołem projektowym tworzy kolekcje zgodne z DNA marki.

Katarzyna Gołaszewska, konstruktor odzieży. Zanim zobaczymy gotowy produkt w salonie, przechodzi on przez wiele cyklów produkcyjnych. Kasia odpowiada za prawidłowe konstrukcje ubrań, które trafiają do kolekcji.

Olga Roth, główny visual merchandiser i stylistka marki. Olga zajmuje się stylizacjami top modelek podczas kampanii wizerunkowych oraz sesji e-commerce. Odpowiada również za stylizację witryn w salonach Simple CP.

Uaj2eTX

Sophie Kobus, manager w dziale prawnym. Sophie sprawuje pieczę nad tematami administracyjnymi i prawnymi aspektami funkcjonowania marki.

Małgorzata Dorczuk, area manager. Gosia współpracuje z Simple CP od kilkunastu lat, opiekując się częścią salonów marki w Polsce i dbając o ich prawidłowe funkcjonowanie.

Magdalena Ignar, dyrektor ds. organizacyjnych. Magda dba o wszystkie zachodzące w firmie procesy, jest odpowiedzialna za nadzór nad wprowadzaniem kolekcji.

Modelki pozowały na jednolitym tle – za scenografię posłużyły kolorowe tkaniny, m.in. atłas w odcieniach chłodnego błękitu i pastelowego różu. Wszystkie stylizacje zostały zaprezentowane w blokach kolorystycznych – piaskowym beżu, czerni połączonej ze złotem, różnych odcieniach błękitu i kobaltu, a także srebra, czerwieni i winnego bordo. Dzięki różnorodności kobiet, które wzięły udział w sesji, udało się pokazać wielowymiarowe oblicze marki i po raz kolejny udowodnić, że Simple CP to kobiecość, siła, prostota i autentyczność.

Modelki: Magda Ignar, Jagoda Piekarska, Olga Roth, Sophie Kobus, Małgorzata Dorczuk, Kasia Gołaszewska / Simple CP
Zdjęcia: Aldona Karczmarczyk / Van Dorsen Artists
Stylizacja: Olga Roth/ Simple CP
Włosy: Emil Zed / Van Dorsen Artists
Makijaż: Patrycja Dobrzeniecka
Produkcja i koncepcja artystyczna: Damian Adamski / Simple CP

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s