Derma – duńska nowość na polskim rynku kosmetycznym

Derma to całkowicie bezpieczne kosmetyki, które łączą w sobie składniki organiczne a jednocześnie są wolne od alergenów. Potwierdzają to cztery najważniejsze międzynarodowe certyfikaty, uznane za najlepszą gwarancję jakości produktów. Czy masz pewność, że kosmetyki, które stosujesz są bezpieczne?

My, kobiety dokładamy wszelkich starań, by dbać o urodę. Czasami jednak zapominamy, by bliżej przyjrzeć się, jaki jest rzeczywisty skład produktów do pielęgnacji i makijażu, których używamy. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż mogą one zawierać składniki takie jak np.: propyloparaben, butyloparaben, metyloparaben, limonen, czy linalol. Wymienione substancje nie powinny znajdować się w produktach do pielęgnacji skóry – często niestety są w nich obecne. Składniki te podejrzewane są wywoływanie alergii i zaburzeń hormonalnych.

W odróżnieniu od tradycyjnych produktów do pielęgnacji skóry, linia Derma Eco Woman odżywia i oczyszcza skórę, nie zawiera perfum, parabenów, barwników oraz jakichkolwiek szkodliwych substancji i niepotrzebnych wypełniaczy. Jest to nowa linia, która jest tak naturalna, że wszystkie jej produkty są certyfikowane jako organiczne, hipoalergiczne i przyjazne dla środowiska.  Nie trzeba więc szukać daleko, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla swojego zdrowia i urody. Linia Derma Eco Woman dostępna jest już w Polsce na wyłączność w sieci perfumerii Sephora.

Derma Eco Woman to pielęgnacja skóry z wyższym celem. Aby piękno i zdrowie szły w parze. To bezpieczna, certyfikowana, organiczna i hipoalergiczna pielęgnacja. Linia czysta i naturalna, odznaczona aż CZTEREMA certyfikatami: Asthma-Allergy Denmark i AllergyCertified-certyfikowane produkty hipoalergiczne, wolne od jakichkolwiek szkodliwych substancji, ECOCERT ORGANIC-produkty organiczne, NORDIC ECOLABEL – eco-friendly, minimalny wpływ na środowisko.

Derma Eco Woman stworzona przez Dermapharm, lidera na rynku certyfikowanych organicznych i hipoalergicznych kosmetyków, od ponad 40 lat tworzącego najwyższej jakości pielęgnację, spełniając restrykcyjne skandynawskie standardy w aspekcie jakości, ochrony zdrowia i środowiska.

Wszystkie składniki produktów Derma spełniają swoją określoną funkcję, nie znajdziemy w nich zbędnych wypełniaczy.

Derma Eco Woman oparta jest o naturalne i organiczne substancje wzbogacone w aktywne składniki pielęgnacyjne, takie jak aloes, masło shea, olej migdałowy, olej z moreli, wit. E i naturalne antyoksydanty.

Kosmetyki Derma otrzymały m.in. Allergy Certified, który daje gwarancję, że produkt jest wolny od substancji chemicznych, które nie są dozwolone lub zostały uznane za alergeny, jak np. składniki zapachowe, czy niebezpieczne środki konserwujące, jak np. Metyloizotiazolinon, czy Formaldehyd i jego donory. Międzynarodowy certyfikat Allergy Certified – One World One Label  powstał z myślą o konsumentach na całym świecie, którzy szukają rozwiązania, by uniknąć alergii kontaktowej, będącej jedną z najczęstszych chorób przewlekłych. www.allergycertified.com.

Derma Eco Woman jest to skuteczna pielęgnacja, która utrzymuje skórę odpowiednio zadbaną przez cały dzień. Wyjątkowość produktów Derma Eco Woman tkwi w tym, że kosmetyki pozbawione są zapachu, parabenów, barwników oraz jakichkolwiek szkodliwych substancji i zbędnych wypełniaczy.

Derma Eco Woman to pielęgnacja stworzona specjalnie z myślą o kobietach, które w świadomy sposób dbają o swoje zdrowie. Panie w serii Derma Eco Woman odnajdą kosmetyki, które dzięki czystym, organicznym i bezpiecznym składnikom dbają o urodę jednocześnie z myślą o zdrowiu i przyszłości. Duńczycy znani są z restrykcyjnej dbałości o jakość swoich produktów, dlatego kosmetyki Derma Eco Woman posiadają certyfikaty o tym świadczące: Ecocert, Nordic Ecolabel, Asthma Allergy Denmark oraz Allergy Certified.

0%-zapachu-paraben+-w-barwn

Czy jesteś w ciąży lub karmisz piersią?

Jeśli tak, to czy stosujesz odpowiednio delikatne kosmetyki, które są bezpieczne dla Twojego dziecka? Derma Eco Woman to harmonia składników hipoalergicznych i organicznych. Jakość kosmetyków potwierdzana jest certyfikatami.

CERTYFIKATY :

Allergy-CertifiedMiędzynarodowy certyfikat Allergy Certified – One World One Label  powstał z myślą o potrzebach konsumentów  na całym świecie, którzy poszukują rozwiązania, by uniknąć alergii kontaktowej – jednej z najczęstszych chorób przewlekłych. Allergy Certified daje gwarancję, iż produkt jest wolny od substancji chemicznych, które nie są dozwolone lub uznane za alergeny, jak np. składniki zapachowe, czy niebezpieczne środki konserwujące, takie jak np. Metyloizotiazolinon, czy Formaldehyd i jego donory. www.allergycertified.com

Asthma-Allergy-DenmarkDuńskie Stowarzyszenie Asthma-Allergy Denmark – deklaracja ta nie jest tylko gwarancją, czy rekomendacją, ale dowodem na to, że produkt:

 • jest wolny od alergenów, co minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej i nadwrażliwości
 • wszystkie składniki zostały przebadane toksykologicznie
 • bez substancji zapachowych
 • bez barwników
 • bez zbędnych składników

www.asthma-allergy.dk

Ecocert-Organic-CosmeticCertyfikat ECOCERT ORGANIC to gwarancja:

 • kontroli jakości
 • certyfikacji organicznej
 • produkty powstają z naturalnych składników pochodzenia roślinnego (co najmniej 95%)
 • produkty są pochodzenia organicznego (minimum 10%)
 • braku parabenów,
 • braku sztucznych barwników i syntetycznych alkoholi,
 • produkty nietestowane na zwierzętach

www.cosmetics.ecocert.com

Nordic-EcolabelCertyfikat NORDIC ECOLABEL jest zapewnieniem, że produkt spełnia rygorystyczne wymogi środowiskowe. Jest gwarancją najwyższej jakości produktu i dbałości o Twoje zdrowie.

 • minimalny wpływ na środowisko
 • wysoka jakość
 • zdrowe składniki
 • bez substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego wpisanych na listę UE
 • specjalne wymogi dotyczące produktów dla dzieci (np. brak substancji zapachowych)

www.ecolabel.dk/da/in-english/

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s