Pierwsze urodziny Himalaya Nepal

Nepalsko-indyjska restauracja z centrum Warszawy szykuje liczne atrakcje z okazji świętowania swoich urodzin. Tego dnia będzie można smacznie zjeść w promocyjnych cenach oraz poznać bliżej kulturę indyjsko nepalską.

zdjecie-do-prasy

18 listopada w restauracja Himalaya Nepal mieszcząca się przy ul. Polna 13 (w budynku Delikatesy Polna), będzie świętowała swoje pierwsze urodziny w orientalnym stylu.

Po godzinie 18:00 na gości będą czekały atrakcje związane z kulturą indyjsko nepalską. Będą to: pokazy tańca orientalnego, zdobienie ciała wzorkami, malowanymi henną i inne niespodzianki, które będą ujawnione na stronie wydarzenia: Pierwsze Urodziny Himalaya Nepal https://www.facebook.com/events/2029781387242052/

taniec

Tego dnia, na każde danie z karty będzie obowiązywała promocja -25%. Dodatkowo każdy zostanie przywitany welcome drinkiem(piwo lub napój bezalkoholowy) i przystawką. Będą dwie opcje przystawek do wyboru: Chili wieprzowina i Kulki ziemniaczane z serem. Poza tym piwo będzie sprzedawane w promocyjnej cenie 5 zł(wybrane marki).

18 listopada lokal będzie czynny od godziny 12:00, po godzinie 18:00 będą czekały na gości atrakcje przygotowane na tę okazję. Impreza potrwa do pierwszej w nocy.

Kiedy: 18 listopada
Gdzie: Himalaya Nepal ul. Polna 13 (przy Metrze Politechnika)
Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2029781387242052/

Wstęp wolny.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s