Premiera kolumny BEOPLAY M3: muzyka zyskuje znaczące miejsce w domu

B&O PLAY wita najbardziej kompaktowego członka swojej rodziny domowych głośników bezprzewodowych – Beoplay M3. Kolumna jest potężna sama w sobie, jednak jeszcze większe wrażenie robi w połączeniu ze sprzętem z funkcją Multiroom od B&O PLAY i Bang & Olufsen. Kolumna Beoplay M3 została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz i dopracowana przez inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen, aby zapewniać doskonałe wrażenia dźwiękowe w nowoczesnym domu.

tJu48aZ

„Nasze domowe głośniki bezprzewodowe są projektowane zgodnie z koncepcją, że dźwięk powinien mieć znaczące miejsce w domu. Według tej koncepcji ludzie są ważniejsi od technologii i należy projektować głośniki przykuwające uwagę z samych właściwych powodów: świetnego dźwięku, prostoty obsługi oraz wzornictwa ocieplającego wnętrze. Beoplay M3 to ucieleśnienie tej wizji i jesteśmy dumni, mogąc wprowadzić do rodziny tę kompaktową, a zarazem potężną kolumnę głośnikową” – mówi John Mollanger, dyrektor generalny B&O PLAY.

mNk57sn

Wygląd kolumny Beoplay M3 jest oparty na prostej sylwetce. Wokół owalnej bryły biegną nieskończone linie, które przykuwają uwagę do szczegółu decydującego o prostocie kolumny Beoplay M3: wymiennej osłony, dzięki której kolumna Beoplay M3 przybiera styl danego wnętrza. Beoplay M3 ma osłonę przednią z wysokiej klasy, przezroczystej akustycznie tkaniny z domieszką wełny – stworzonej przez słynną duńską firmę włókienniczą Kvadrat – lub ze szkiełkowanego, anodyzowanego aluminium z rozpoznawalnym wzorem otworów B&O PLAY.

„Beoplay M3 to przede wszystkim charakter, z łatwością dostosowujący się do wnętrza w każdym stylu. Pracowaliśmy naprawdę ciężko, by uzyskać wszystko, co najlepsze z doskonałej jakości materiałów, dzięki czemu powstała elegancka, niezwykle prosta kolumna głośnikowa o precyzyjnym kształcie” – mówi projektantka Cecilie Manz.

Natychmiastowe rozpoczęcie słuchania muzyki i funkcja Multiroom

Kolumna została zaprojektowana z myślą o użytku domowym. Można wybrać natychmiastowe słuchanie muzyki przez Bluetooth, strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio z urządzenia przenośnego do kolumny lub podłączyć ją do sieci Wi-Fi w konfiguracji Multiroom. W przypadku ostatniej opcji można emitować muzykę do dowolnej liczby domowych głośników B&O PLAY lub Bang & Olufsen z obsługą funkcji Multiroom i sterować wszystkimi głośnikami za pomocą intuicyjnej aplikacji na smartfonie.

GtZPkx1

Wypełnij dom doskonałym dźwiękiem

Połączenie indywidualnie zaprojektowanych dynamicznych głośników wysokotonowych, dużej mocy wzmacniacza, zaawansowanego przetwarzania sygnału cyfrowego i końcowego dostrojenia przez inżynierów dźwięku z Bang & Olufsen wyznacza nowe standardy wysokiej jakości przy zachowaniu bardzo kompaktowej konstrukcji.

Obsługa Apple AirPlay 2

Kolumna Beoplay M3 ma wbudowaną obsługę technologii Chromecast, Beolink Multiroom, Apple AirPlay i QPlay 2.0. W 2018 roku Beoplay M3 będzie również obsługiwać technologię Apple AirPlay 2, pozwalającą przesyłać sygnał audio do wielu głośników zgodnych z AirPlay naraz, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie muzyki z każdego urządzenia iPhone na domowych głośnikach B&O PLAY oraz Bang & Olufsen.

Ceny i Dostępność

Kolumna Beoplay M3 jest wprowadzana na rynek w dwóch kolorach: naturalnym i czarnym, a niebawem pojawią się odmiany w kolorach sezonowych. Głośnik Beoplay M3 jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 1299 zł w sklepach B&O, na stronie www.beoplay.com/m3 oraz u wybranych zewnętrznych sprzedawców detalicznych od 9 listopada 2017 r.

***
O marce B&O PLAY

B&O PLAY to marka uważana za jednego z wiodących producentów lifestylowych produktów audio. Założona w 2012 roku, młodsza siostra znanego i cenionego na rynku globalnym Bang & Olufsen, który posiada już ponad 90 lat doświadczenia w dziedzinie designu. Kunszt, perfekcyjne rzemiosło, dbałość o detale oraz otwartość na potrzeby osób ceniących aktywny tryb życia – to właśnie wartości charakteryzujące B&O PLAY. Najważniejsze są jednak emocje, dzięki którym B&O PLAY to znacznie więcej, niż tylko producent słuchawek głośników.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s