Konkurs TOP FOR DOG 2017 – zapraszamy do głosowania w 4 edycji

Ideą konkursu Top for Dog jest promowanie najlepszych produktów, usług, firm i inicjatyw społecznych. Obserwujemy, że z roku na rok rośnie świadomość zarówno firm, jak i konsumentów. Firmy starają się jeszcze bardziej ulepszać swoje produkty, a co za tym idzie, dbają aby naszym zwierzakom żyło się lepiej, zdrowiej i bezpieczniej. Właściciele psów z coraz większą dokładnością wybierają zarówno usługi jaki i produkty do pielęgnacji, suplementy, karmy, akcesoria czy zabawki.

reklama_zaglosuj

Oferta rynkowa stale się powiększa, coraz trudnej jest wybrać te produkty, które cechuje najwyższa jakość. Często decyzja o zakupie zapada pod kątem  dostępności oferty, ceny i reklamy.  Dlatego też, organizator, wydawca magazynu Dog&Sport i 8 osobowa Kapituła konkursu ustaliła, że celem konkursu TOP FOR DOG jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku. Decydują walory przede wszystkim jakościowe i użytkowe, jak również, kształtujące trendy na rynku zoologicznym, poprzez swoją innowacyjność czy ekologiczność.

Produkty, zgłoszone do 4 edycji konkursu Top for Dog, zasługują na miano najlepszych z najlepszych na rynku. W tym roku ocenie zostały poddane w 16 kategoriach: produkty, usługi, sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowcy roku. Zgłoszone produkty oprócz opisu na stronie konkursu, są poddane testom przez starannie wybranych i powołanych Ambasadorów. Dzięki temu każdy konsument może zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt.

Podobnie, jak w poprzednich 3 edycjach, zgłoszone produkty są oceniane przez konsumentów, którzy w tajnym, internetowym głosowaniu zdecydują, które produkty otrzymają statuetkę – symbol jakości i popularności danego produktu lub usługi oraz nagrodę specjalną Sportowiec Roku, Inicjatywa Społeczna. Dodatkowo Kapituła konkursu przyzna nagrody specjalne  dla wyróżniających się na tle konkurencji: The Best 2017, Firma Roku 2017, Debiut Roku 2017,  Nagroda Specjalna 2017 oraz Osobowość Roku 2017 za działania na rzecz zwierząt.

logo_tfd_rgb-01

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek laureatom konkursu odbędzie się podczas uroczystej Gali charytatywnej „Ty Fundujesz Dobro” – 22.11.2017 r. (środa) w Teatrze Kamienica w Warszawie. Organizatorem konkursu jest magazyn Dog&Sport.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu przez stronę www.topfordog.pl oraz śledzenia aktywności na FB www.facebook.com/TOPforDOG

Zakończenie głosowania upływa 15.11.2017 r. 23:59 (środa).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s