Wielkie otwarcie sklepu Esprit w galerii Wroclavia

Marka Esprit została założona w 1968 roku. Od tego czasu jest wierna swoim kalifornijskim korzeniom oraz promuje luźny stosunek do życia i świata. Tworzy inspirujące kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów z wyjątkową dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty marki sprawiają, że klient czuje się świetnie w tym co nosi. Nie dziwi więc wciąż rosnąca popularność firmy Esprit, która na chwilę obecną ma kilkanaście sklepów w najważniejszych galeriach handlowych w Polsce.

18.10.2017 roku otworzony został również sklep w galerii Wroclavia, który posiada zarówno kolekcję damską, jak i męską. Ponad 300-metrowy obszar zaprojektowany został wedle najnowszego konceptu Lighthouse, który  odzwierciedla  kalifornijskie korzenie marki i kreuje przyjazną przestrzeń, w której klienci mogą czuć się dobrze i na pewno będą chcieli powrócić do sklepu niejednokrotnie.

W najnowszym salonie Esprit w wrocławskiej galerii Wroclavia, wszyscy fani marki z pewnością odnajdą swoje ulubione modele z najnowszych kolekcji.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s