Premiera nowego klipu duetu Jetlagz

Jetlagz prezentuje utwór promujący najnowsze wydawnictwo duetu zatytułowane „WARSAW SK8 OF MIND”, którego premiera nastąpi już w grudniu. W numerze „Jetlag” Kosi i Łajzol zabierają słuchacza w podróż po Los Angeles, tym samym zbliżając do siebie skejterskie światy słonecznej Kalifornii i magnetycznej Warszawy. Klip zobaczyć można na www.redbull.pl/jetlag.

Jetlagz_fot.Krivol

Jetlagz to wyjątkowy duet na polskiej scenie rapowej. Kosi i Łajzol znani są ze swojej bezkompromisowości w szeroko pojętym podejściu do produkcji, zarówno utworów, jak i wideoklipów. Dotychczas teledyski chłopaków powstały między innymi w Nowym Jorku, Filadelfii, Chicago oraz w Detroit. Fascynacja duetu Stanami Zjednoczonymi przejawia się nie tylko w wyborze lokalizacji, ale i w brzmieniu Jetlagz. Inspiracja przeciągniętymi bitami wprost z ulicznej kultury amerykańskiego rapu jest bardzo wyraźnie słyszalna od samego początku działalności artystów. Nowy utwór Kosiego i Łajzola jest kontynuacją objętego przez nich na początku muzycznej drogi kierunku.

Jetlagz_2_fot.Piotr_Pytel

„Jetlag” powstał w Los Angeles, mieście będącym mekką amerykańskiej kultury skejterskiej. Gorący klimat, betonowe koryta miejskich rzek, osiedla kamperów i wypalone przez słońce pola, to charakterystyczne dla Kalifornii tło, które doskonale współgra z rysowanym przez Jetlagz w melodii i zwrotkach klimatem. „Jak do tej pory nigdy nie zrobiliśmy tam klipu, ani sesji zdjęciowej, a było to naszym marzeniem. Nie mówiąc już o tym, że jest to idealne miejsce, jeśli chodzi o klimat utworu i idealna lokalizacja, jeśli chodzi o światło oraz architekturę” – mówią Kosi i Łajzol – „Każdy pobyt w USA otwiera nam głowy również w kontekście inspiracji muzycznych. Na naszym albumie znajdą się nawet produkcje producenta ze Stanów, z którym poznaliśmy się podczas naszego pobytu w USA w 2016 roku, kiedy to razem z ekipą JWP/BC mieliśmy trasę koncertów.”

Jetlagz_fot.Piotr_Pytel

Wideoklip do utworu „Jetlag” wyreżyserował Maciek Janicki, za zdjęcia odpowiada Jan Kriwol.  Teledysk oglądać można na: www.redbull.pl/jetlag.

Preorder płyty: http://jwpcrew.pl/kategoria-plyty/jetlagz-wsk8ofmnd/

fot. Piotr Pytel/Krivol/prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s