eve Sleep prezentuje nowe łóżko

W eve wierzymy siłę prostoty. Od 2015 r., kiedy stworzyliśmy nasz innowacyjny materac, nie zaprzestajemy w staraniach, by zapewnić naszym Klientom produkty do spania najwyższej jakości. Jednocześnie nie uznajemy kompromisów pod względem jakości naszych towarów. Dziś mamy zaszczyt zaprezentować nowe łóżko eve. Zapewnia ono idealne wsparcie dla naszego materaca i jest już dostępne na stronie sleepeve.pl.

cF75YSv

Po pierwsze jakość

Każdy element łóżka został dobrany pod kątem estetyki, wytrzymałości oraz pierwszorzędnej jakości. Do jego wykonania posłużyła lita sosna, wyróżniająca się stabilnościąi odpornością na drgania. Konstrukcja łóżka opiera się na smukłych, zwężanych nóżkach o popielatej barwie, idealnie korespondującej ze współczesnym wzornictwem. W podobnym kształcie zostały wykonane boczne belki, nadające ramie szyku. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest 20 cm przestrzeń pomiędzy szkieletem ramy a podłogą, oferując miejsce na przechowywanie różnych, na co dzień nieużywanych, elementów wystroju domu czy mieszkania.

Poprzeczne, bukowe listwy, wspierające materac zostały lekko wygięte, dzięki czemu zapewniają sprężystość oraz przepływ powietrza. Stanowią one standardowe wyposażenie łóżka. Z kolei zewnętrzne listwy wykończone są wysokiej jakości włoską wełną.

Sprytny dodatek: zagłówek

Każdy z nas ma inne potrzeby. Mając tego świadomość, eve oferuje łóżkow dwóch wariantach – z zagłówkiem lub bez. Wysokość zagłówka wynosi 110 cm, dzięki czemu podkreśla on charakter sypialni, jednocześnie nie dominując jej.

Prosty montaż

Nikt nie lubi spędzać godzin nad niezrozumiałymi instrukcjami obsługi czy montażu, próbując złożyć tysiące elementów w jedną, spójną całość. Mając tego świadomość, projektanci eve postanowili ułatwić życie swoim klientom. Łóżko można skręcić za pomocą jednego małego klucza. Co ciekawe, inżynierowie brytyjskiej marki pomyśleli także o jego przechowywaniu. W wariancie łóżka z zagłówkiem, klucz znajduje się w poręcznej kieszeni w jego tylnej części, zaś w podstawowej wersji kieszeń umieszczono na spodniej stronie.

Łóżko eve posiada 5 lat gwarancji i jest do nabycia w trzech rozmiarach, w wersji z zagłówkiem lub bez:

  • 140×200 cm w cenie 2099 PLN (bez zagłówka) lub 2725 PLN (z zagłówkiem)
  • 160×200 cm w cenie 2515 PLN (bez zagłówka) lub 3145 PLN (z zagłówkiem)
  • 180×200 cm w cenie 2935 PLN (bez zagłówka) lub 3565 PLN (z zagłówkiem)

***
O eve Sleep:

Wierzymy, że każdy zasługuje na dobry początek. Dlatego naszym celem jest tworzenie prostych i pięknych produktów, dzięki którym śpi się i budzi najlepiej pod słońcem. Siedziba firmy znajduje się w Londynie, a eve Sleep obecna jest na większości europejskich rynków.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s