Jak działa rękawica do demakijażu Magic Mitt® od Jane Iredale?

Większość kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu. Nawet w weekend, kiedy dajemy sobie trochę luzu, przynajmniej malujemy rzęsy – czyż tak nie jest? A wieczorem, gdy przed snem zmywamy resztki tuszu po całym dniu – zawsze coś zostaje, prawda? W ruch wtedy idzie mydło, oczy pieką i łzawią, a skóra staje się czerwona. Jak temu zaradzić? Sięgnąć po magiczną rękawicę do zmywania makijażu Magic Mitt® marki Jane Iredale. Sprawdź sama!

Jak-dziaa-magiczna-rkawica-

My, koobiety, lubimy się malować, ale pozbycie się kosmetyków z twarzy często bywa problemem. Wie o tym Jane Iredale, twórczyni marki opartej na mineralnych kosmetykach, dlatego więc stworzyła magiczną rękawicę do zmywania makijażu Magic Mitt®. Rękawica do demakijażu Magic Mitt® wykonana jest z cienkich mikrowłókien, które penetrują sebum, pozostawiając kwaśny płaszcz skóry w nienaruszonym stanie. Dzięki temu skóra jest nie tylko czysta, ale także doskonale chroniona. Zapomnij o czerwonej i ściągniętej po mydle buzi.

Rękawica do demakijażu Magic Mitt® jest niezwykle łatwa w użyciu i nie trzeba tu stosować żadnych dodatkowych produktów myjących. Wystarczy zanurzyć ją w ciepłej wodzie tak, aby nasiąkła, delikatnie wycisnąć, nałożyć na rękę i okrężnymi ruchami oczyszczać skórę twarzy, zaczynając od czoła, przez powieki i okolice oczu. Potem trzeba zmienić stronę rękawiczki i powtórzyć czynność. Po makijażu nie ma śladu, a skóra twarzy nie jest ani ściągnięta, ani zaczerwieniona.

Rękawica jest wielokrotnego użytku, więc można ją prać, nawet codziennie, w delikatnym mydle i letniej wodzie. Gdy wyschnie, ponownie można jej użyć, trzeba tylko dokładnie sprawdzić, czy nie zostały na niej resztki kosmetyków, a wraz z nimi bakterie.

Jak-dziaa-magiczna-rkawica

Jane Iredale wie też, że lubimy pomagać, dlatego 100% zysków ze sprzedaży swojego flagowego produktu – rękawicy do demakijażu Magic Mitt® – przekaże na działalność Fundacji Walki z Rakiem Piersi (Living Beyond Breast Cancer – LBBC), którą wspiera od 10 lat. Akcja potrwa od 5 września do 31 grudnia tego roku, a jej celem jest edukacja i dostarczanie rzetelnych informacji na temat raka piersi oraz wspieranie osób dotkniętych chorobą.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s