Wyjątkowy motywacyjny wieczór online z Konradem Gacą

W najbliższy piątek, 6 października o godzinie 19:00, odbędzie się wyjątkowy motywacyjny wieczór transmitowany online z Konradem Gacą. Podczas wykładu, specjalista ds. leczenia otyłości, przybliży tajniki Mądrego Odchudzania, opowie niesamowite historie swoich podopiecznych oraz zmotywuje do walki ze zbędnymi kilogramami! To nowa jakość motywacji, której brakuje w polskim Internecie.

wyklad_motywacyjny_konrada_

Darmowa dawka wiedzy

Podczas wieczoru online z Konradem Gacą uczestnicy otrzymają ogromną dawkę wiedzy o tym, jak zdrowo i skutecznie schudnąć. Dodatkowo będą mieli okazję poznać bliżej przełomową metodę odchudzania stworzoną przez Konrada Gacę oraz dowiedzą się, jak postępować, aby odnieść trwały sukces i cieszyć się szczupłą sylwetką i świetnym samopoczuciem.

Poruszające historie wielkich przemian

Na spotkaniu obecne będą również osoby, które z pomocą Konrada Gacy i jego autorskiej metody odchudzania GACA SYSTEM zrzuciły zbędne kilogramy i zaczęły żyć nowym życiem: Beata Gliwka (-46 kg), Joanna Smolińska (-65 kg), Beata Hoć (-66 kg), Barbara Tukendorf (-19,1 kg) i Włodek Krystek (-122 kg). Opowiedzą oni swoje historie oraz udowodnią, że w każdym wieku można walczyć o swoje marzenia.

metamorfoza_beata_gliwka

Przepis na sukces i motywacja

Doskonałe umiejętności motywacyjne Konrada Gacy sprawiają, że każdy człowiek odnajduje w sobie siłę i energię do działania. Ogromna dawka motywacji, cenne wskazówki na temat odżywiania, treningów i regeneracji, konkretne rady, co zrobić, by osiągnąć sukces – to wszystko i wiele więcej będzie można otrzymać podczas wieczoru online z Konradem Gacą.

konrad_gaca_spec.zywieniowy (1)Gaca od lat motywuje Polaków do zmiany nawyków żywieniowych i rozwoju osobistego. Jego wykłady w całej Polsce gromadzą tysiące osób. Opowiada o tym, jak osiągnąć wyznaczone cele, by uzyskać nie tylko wymarzoną sylwetkę, ale także sukces – zawodowy i osobisty. Jest autorem książki motywacyjnej pt. „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”. Dzięki jego metodzie dziesiątki tysięcy Polaków zredukowały od 10 do 170 kg i zyskały wiarę w siebie.

Obejrzyj z każdego miejsca na świecie

Specjalny wieczór online z Konradem Gacą odbędzie się 6 października o godzinie 19:00 i będzie transmitowany na żywo. Wszyscy zainteresowani mogą zapisać się na to wydarzenie na stronie: http://www.gacasystem.pl/wyklad-online/. Na uczestników spotkania czeka również konkurs z wyjątkowymi nagrodami!

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s