Druga odsłona kampanii ORSAY 20 lat Polska

Z okazji 20. urodzin w Polsce, ORSAY zaprosił do Klubu Modnych Kobiet dwie wyjątkowe kobiety. W pierwszej odsłonie kampanii w roli ambasadorki zobaczyliśmy blogerkę modową Jessicę Mercedes. Teraz czas na Anię Starmach – gwiazdę telewizji i autorkę książek kucharskich.

„Lubię modę. Jestem modna, bo dbam o siebie, o to jak się odżywiam i o to jak wyglądam. To daje mi pewność tego, że dam radę i mogę wszystko!” – Ania Starmach, ambasadorka Klubu Modnych Kobiet ORSAY. Druga odsłona jubileuszowej kampanii z Anią Starmach w roli głównej od 25.09.2017.

Ambasadorki w jubileuszowej kampanii zdradzają co dla nich znaczy być modną kobietą i z kim najbardziej lubią cieszyć się modą. Stylizacje przez nie sygnowane można zobaczyć w specjalnej sesji zdjęciowej, a cenne wskazówki przeczytać w Poradnikach Modnej Kobiety autorstwa Jessici i Ani. Marka w ramach świętowania przygotowała dla swoich klientek konkurs, dzięki któremu również można zostać ambasadorką Klubu Modnych Kobiet ORSAY. Na zwyciężczynie czeka między innymi: kolacja z Jessicą i Anią, voucher o wartości  6 tysięcy zł i udział w modowych wydarzeniach marki. Więcej o urodzinowych niespodziankach na stronie www.orsay.com/20lat.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s