„Młody wilk” powraca?

„Młode wilki” to kultowy film lat 90. Aktorzy, którzy w nim zagrali cały czas są rozpoznawalni na ulicach, rozdają autografy, a ich słynne dialogi nie straciły na wartości. Od dłuższego czasu wielbiciele tej polskiej produkcji spragnieni są poznania dalszych losów swoich ulubionych bohaterów. Być może głód ten chociaż częściowo zaspokoi najnowszy teledysk Justyny Sawickiej z udziałem Jarosława Jakimowicza…

Wokalistka urodzona w Nowogardzie, w zachodniopomorskiem, jako dziecko przyglądała się powstawaniu filmu, którego plan zdjęciowy zlokalizowany był w pobliskim Szczecinie. Wtedy nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczała, że po 20 latach pozna odwtórcę głównej roli – Jarka Jakimowicza i co więcej będzie miała okazję gościć go w teledysku do swojej piosenki „Siła”. Justyna to zdolna, zdeterminowana i zwariowana artystka, mama dwójki dzieci, a do tego „bizneswoman”, która z sukcesem prowadzi … skup złomu! Jej historia jest na tyle wyjątkowa, że zainspirowała zarówno szwedzkich producentów, którzy skomponowali jej piosenkę (współpracujących m.in. z Pink, czy Zarą Larsson), jak i uznaną polską reżyserkę – Olgę Czyżykiewicz (znaną z videoklipów dla Margaret, Sarsy, czy Sylwii Grzeszczak). Współpraca z najlepszymi z branży i udział Justyny w finale programu Must Be The Music ponownie rozbudziły w niej uśpioną miłość do śpiewania. Miłość, która cały czas nie „zardzewiała”, a jest coraz silniejsza! Teledysk, który powstaje to klip drogi, kojrzący się z energią wolności, młodości i szaleństwem. Pojawią się w nim motocykle i szybkie samochody (w tym Jeep Wrangler, którego pamiętają wszyscy miłośnicy 1 części „Młodych wilków”). Czerpanie z życia pełnymi garściami, cieszenie się chwilą, konsekwentne dążenie do celu, pamięć o tym, że sami jesteśmy sobie sterem, żeglarzem i okrętem, oddaje z pewnością ducha kultowego filmu lat 90. W końcu to właśnie „Cichy” powiedział kiedyś:

– Przestań kombinować. Nie było żadnego wczoraj, nie ma żadnego jutro, jest tylko dziś. Dodając: – Nigdy do niczego się nie przyznawaj. Złapią Cię pijanego w samochodzie to mów, że nie piłeś. Znajdą Ci dolary w kieszeni mów, że to pożyczone spodnie. A jak Cię złapią na kradzieży za rękę, mów że to nie Twoja ręka.

Pod koniec 2017 r. Jarosław Jakimowicz razem z przyjacielem ze srebrnego ekranu – Piotrem Szwedesem rozpoczyna zdjęcia do filmu „Wilki”. Czyżby wspólny teledysk z Justyną Sawicką, w którym bierze udział był zwiastunem przebojowej ścieżki dźwiękowej…?

fot. Anna Kubisz/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s