Wystartuj w 39. PZU Maratonie Warszawskim i wygraj Fiata Tipo!

Ukończyłeś 12. PZU Półmaraton Warszawski i marzy Ci się debiut lub walka o nową życiówkę na królewskim dystansie? Nie zatrzymuj się w połowie drogi! Organizatorzy Fundacji Maraton Warszawski przygotowali motywacyjny konkurs dla wszystkich tych, którzy wiosną pokonali 21 km, a teraz poważnie myślą o stawieniu czoła maratonowi. Wyzwanie, które stawia przed biegaczami Fundacja, pomoże im zmotywować się i przekroczyć kolejną barierę.

FIAT-TIPO-NA-TRASIE

Wszyscy uczestnicy 12. PZU Półmaraton Warszawskiego, którzy zapiszą się na 39. PZU Maraton Warszawski mogą zawalczyć o rodzinnego, 5-drzwiowego Fiata Tipo. Fundacja Maraton Warszawski wraz ze swoim sponsorem – koncernem samochodowym FCA, chce podziękować uczestnikom za to, że biegają z nimi przez cały sezon a zarazem docenić zawodników za stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej.

Fundacja Maraton Warszawski zachęca wszystkich gorąco do kontynuowania rozbieganej przygody, która rozpoczęła się w marcu podczas półmaratonu. W zamian organizatorzy przygotowali specjalny konkurs, w którym nagrodą jest kompaktowy Fiat Tipo z bogatym wyposażeniem: klimatyzacją, radiem Uconnect z USB, 6 poduszkami powietrznymi, systemem wspomagania ruszania pod górę oraz największą przestrzenią i największym bagażnikiem w swojej klasie 440 l. Należy jednak nadmienić, że udział w konkursie wymaga obudzenia w sobie mocnego ducha rywalizacji.

Pokonywanie własnych słabości ponad wszystko

Po tym jak uczestnik zapisze się do udziału w 39. PZU Maratonie Warszawskim, za pomocą specjalnego algorytmu, na podstawie jego czasu z 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego, organizatorzy obliczą prognozowany czas, w którym powinien ukończyć dystans maratonu.

Dzięki prognozie uczestnik będzie wiedział, jakie stoi przed nim wyzwanie. Jeżeli zawodnik mu sprosta i pobije przewidywany czas chociaż o sekundę weźmie udział w loterii 39. PZU Maratonu Warszawskiego. Do wygrania jest nowoczesny i doskonale sprawdzający się w podróży Fiat Tipo. Zwycięzca ogłoszony zostanie w dniu maratonu.

FIAT-TIPO

Jak dołączyć do akcji?

  1. Zapisz się do udziału w 39. PZU Maratonie Warszawskim
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do loterii i czekaj na wiadomość z prognozowanym czasem, któremu musisz stawić czoła.
  3. Trenuj!

Pokonuj kolejne kilometry swoich możliwości z Fundacją Maraton Warszawski. Podejmij wyzwanie i stań na starcie 39. PZU Maratonu Warszawskiego.

***
Fundacja „Maraton Warszawski” została założona w 2003 roku. Jej główną misją jest popularyzacja biegania w Polsce, wsparcie zarówno profesjonalnych zawodników jak i biegaczy-amatorów, a także poprawa standardów organizacyjnych imprez biegowych. Fundacja organizuje między innymi: Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski, Ekiden oraz cykl imprez biegowych „Puchar Maratonu Warszawskiego”.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s