Dr Krszysztof Gojdź „Po stronie piękna”

Dr Krzysztof Gojdź –  lekarz medycyny estetycznej, który zawsze opowiada się PO STRONIE PIĘKNA. Wielokrotnie jest pytany przez swoich pacjentów o to jak zatrzymać młodość, zachować zdrowie i komfort życia. Dlatego  postanowił podzielić się swoją wiedzą, zdobytymi doświadczeniami i tym jak być szczęśliwym na blogu www.postroniepiekna.pl Z tej okazji w środowy wieczór jego warszawską klinikę Holistic Clinic odwiedziła ogromna liczba gwiazd i gości!

Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Warnke, a Dr n.med Krzysztof Gojdź zaprezentował nową odsłonę bloga, który wcześniej funkcjonując pod nazwą Dr Gojdź Well – being blog zyskał wierne grono aż 300 000 użytkowników! Podczas uroczystej imprezy wyemitowane zostały materiały video, w których ceniony lekarz medycyny estetycznej pokazuje domowe sposoby dbania o urodę, przygotowując np. maseczkę na twarz z avocado! Bohater wieczoru zdradził również informacje na temat rozwoju sieci Holistic Clinic. Całość uświetnił koncert obdarzonej naturalną urodą – CLEO. Po niej na scenę wkroczyła prawdziwa Słowianka – Ola Ciupa, która rozgrzała gości swoją muzyką jako DJ Slavic oraz JeyJey Sax. W tym wyjątkowym wieczorze uczestniczyli też inni przyjaciele, a wśród nich znaleźli się: Magda Gessler, Małgorzata Potocka,   Dorota Williams, Thirty Fashion,  Anna Oberc, Joanna Kurowska, Klaudia Wiśniowska, Paulina Koziejowska, Justyna Sawicka, Ryszard Rembiszewski, Rafał Maślak, Szymon Czerwiński, Witold Szmańda, Marek Kaliszuk, Robert Kupisz i Patryk Vega. Motywem  przewodnim imprezy był kolor czerwony, w tym kwiaty będące symbolem miłości – czerwone róże. Goście mogli skosztować wyjątkowych dań skomponowanych na bazie darów natury przez Bartosza Adamskiego z programu MasterChef oraz przygotowanych przez restaurację Gigi Mokotów, a także zapoznać się lepiej z nowymi działami bloga dzięki kolorowym chmurkom od Image4You.

Latając po całym świecie, wykładając z ramienia Amerykańskiej Akademii Medecyny Estetycznej spotykam się z różnymi narodowościami, w Azji, Australii czy USA. Nie dyskutuję już o tym czym jest piękno, ponieważ każdy inaczej je definiuje. Ja uważam, że piękno jest przede wszystkim w nas, w naszych oczach i w naszej duszy. Blog www.postroniepiekna.pl będzie nazwiązywał zarówno do tego piękna zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Kanony piękna się zmieniają. Spójrzcie jak wyglądały gwiazdy kina 20-30 lat temu, a jak wyglądają dziś. Mają inne fryzury, brwi  i usta. Dlatego liczy się dla mnie najbardziej autentyczność i oryginalność. Na początku widzę nie perfekcyjny makijaż, a zdrową skórę, błyszczące oczy, piękne zęby i zadbane ciało. Piękni będziemy wtedy jak będziemy zdrowi. Dlatego na moim blogu będę też edukował pacjentki jak zdrowo się odżywiać i żyć. – opowiadał Dr Krzysztof Gojdź podczas swojej prezentacji.

Partnerzy wydarzenia: Remescar Medmetics, Gigi Mokotów, Image4You, IWOSTiN, Holistic Clinic, Mucovagin, Voda Collagen, Rollin’Spirits, Sutricon, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów.

fot. Bartko Debowski Kreatyw/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s