Prezentacja bloga Dr n. med. Krzysztofa Gojdzia

Dr Krzysztof Gojdź –  lekarz medycyny estetycznej, który zawsze opowiada się PO STRONIE PIĘKNA. Wielokrotnie jest pytany przez swoich pacjentów o to jak zatrzymać młodość, zachować zdrowie i komfort życia. Uwielbia dzielić się z innymi przepisami na bycie pięknym nie tylko na zewnątrz, ale też w środku. Dlatego postanowił podzielić się swoją wiedzą, zdobytymi doświadczeniami i tym jak być szczęśliwym na blogu  www.postroniepiekna.pl

PoStroniePiekna

Dr n. med Krzysztof Gojdź jako wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine uczy lekarzy na całym świecie. Priorytetem jest dla niego zawsze bezpośredni kontakt z pacjentem, co umożliwa mu realizowanie się w zawodzie lekarza w jego własnej sieci klinik HOLISTIC Clinic. Wychodząc poza ramy gabinetu stworzył swój Well – being blog, poprzez którego przekazuje trudno dostępne nowości dotyczące dbania o zdrowie i urodę z odległych zakątków świata: USA, Azji, Australii. Na blogu nie brakuje również dyskusji o emocjach, modzie, seksie  i relacjach. Formuła spodobała się tak bardzo internautom, że po kilku miesiącach od otwarcia blog czyta już ponad 280 000 użytkowników!

Z tego też powodu Dr Gojdź postanowił poszerzyć tematykę bloga o aspekty psychologiczne, rozwinąć kategorię  lifestyle,  w ramach której pojawią się m.in. gotowanie, podróże oraz rekomendacje ciekawych miejsc. Mając na celu dostarczanie czytelnikom wartościowych treści o charakterze edukacyjnym z zakresu dbania o zdrowie i urodę zaprosił do współpracy ekspertów, lekarzy, psychologów oraz zaprzyjaźnione gwiazdy, które można będzie zobaczyć także w materiałach video. Dr-Krzysztof-Gojdz,-fot.-MWśród nich znalazła się wololetnia przyjaciółka – Magda Gessler. Piękno ma różne oblicza. Piękno naszych gwiazd to nie tylko dbanie  o siebie, przez pryzmat tego co jedzą i jakich składników odżywczych dostarczają swojej skórze. Ich piękno to też wspólne pasje jakimi są podróże i czerpanie z życia pełnymi garściami.

Wszyscy dążymy do ideału i pragniemy piękna. Niestety wielu z nas w swoim życiu zmaga się  z różnymi przypadłościami, które najzwyczajniej próbujemy ukryć przed światem. Jedni ślady przeszłości skrywają pod ubraniami, inni maskują je warstwami makijażu. Ale pamiętajcie, że  o prawdziwym pięknie decyduje przede wszystkim to, co macie w środku! Piękno to uśmiech na Waszej twarzy i zdrowy tryb życia. Wiem, że czasem trzeba przejść długą drogę, aby do tego dojrzeć. Dlatego chcę Wam pomóc w odnalezieniu prawdziwego siebie i wewnętrznego piękna, które jest w każdym z nas! Na moim blogu zaproszam do dyskusji największe polskie autorytety medyczne. Prywatnie bliskich mi ludzi, których obdarzyłem szacunkiem i zaufaniem. Teraz poznam Was z nimi. To jednak nie wszystko, jako przyjaciel gwiazd nie byłbym sobą, gdybym ich tu nie zaprosił. Możecie się więc spodziewać odwiedzin osób ze świata mediów i kultury. Będzie się działo! Zaglądajcie na bloga, zapraszajcie znajomych, aby razem z Wami opowiedzieli się po stronie piękna! Razem stworzymy wyjątkowe miejsce – zachęca Dr Krzysztof Gojdź, pomysłodawca bloga.

***
Już 13 września 2017 w siedzibie Holistic Clinic przy ul. Racławickiej 98 w Warszawie odbędzie się uroczysta prezentacja bloga www.postroniepiekna.pl Wydarzenie uświetni koncert prawdziwej Słowianki, obdarzonej naturalną urodą – CLEO. Motywem przewodnim imprezy będzie wykorzystanie w codziennej diecie oraz pielęgnacji skóry świeżych warzyw i owoców. Ludzie świata biznesu, gwiazdy i media będą mogli skosztować wyjątkowych dań przygotowanych na bazie darów natury. Będą mogli się także dowiedzieć jak zadbać o siebie i uwypuklić naturalne piękno swojego ciała za pomocą domowych sposobów.

Partnerzy wydarzenia: Bee Music, Image4You.eu, IWOSTiN, Holistic Clinic, Mucovagin, Sutricon

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s