Gwiazdy na uroczystej premierze komedii „Na układy nie ma rady”

Linda, Glinka, Małecki, Milowicz i Durczok z nową partnerką. Gwiazdy na uroczystej premierze komedii „Na układy nie ma rady”. Wielka polityka w krzywym zwierciadle w kinach od 8 września!

4 września w Warszawie odbyła się uroczysta premiera „Na układy nie ma rady” – przezabawnej komedi o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy, ustawionych przetargów, skorumpowanych urzędników i ich seksownych asystentek. W wydarzeniu wzięli udział reżyser filmu – Krzysztof Rurka oraz gwiazdy produkcji: Grzegorz Małecki, Katarzyna Glinka, Michał Milowicz, Magda Modra, Anna Powierza, Małgorzata Sadowska, Marcin Kwaśny i Kamil Durczok. Imprezę poprowadził Mateusz Hładki, a na czerwonym dywanie pojawili się, m.in.: Bogusław Linda, Aldona Orman, Anna Oberc, Paulina Koziejowska, Julia Oleś-Miła i Jan Wieczorkowski. Komedia „Na układy nie ma rady” trafi do kin w najbliższy piątek – 8 września.

Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady…

Oficjalny zwiastun komedii „Na układy nie ma rady”:

NA UKŁADY NIE MA RADY w kinach od 8 września 2017

Gatunek: komedia obyczajowa
Produkcja: Polska 2017
Reżyseria: Krzysztof Rurka

Obsada: Grzegorz Małecki („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „#wszystkogra”, „Po prostu przyjaźń”), Katarzyna Glinka („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni”, „Och, Karol 2”, „Wyjazd integracyjny”), Michał Milowicz („Chłopaki nie płaczą”, „Poranek kojota”, „Kilerów 2-óch”), Jan Wieczorkowski („Warsaw by Night”, „Nigdy nie mów nigdy”, „U Pana Boga w ogródku”), Leszek Teleszyński („39 i pół”, „Majka”, „Złotopolscy”, „Panna Nikt”, „Trędowata”), Anna Powierza („Dzień świra”, „Ajlawju”, „Nic śmiesznego”), Marcin Kwaśny („Kochaj!”, „Mała wielka miłość”, „Rezerwat”), Piotr Polk („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Kochaj!”, „Lekarze”), Magda Modra („Francuski numer”), Aldona Orman („Wojna żeńsko-męska”, „Quo vadis”)

fot. Michał Puchalski/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s