URSZULA dołączyła do trasy koncertowej „ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE”

Romuald Lipko – kompozytor najbardziej znanych polskich przebojów, lider legendarnej Budki Suflera – wyruszył w czerwcu br. w letnią trasę koncertową zatytułowaną „ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE” prezentując swoje największe przeboje, które napisał m. in. dla: Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Urszuli, Izabeli Trojanowskiej, Budki Suflera. Podczas koncertów większość utworów prezentowana była publiczności w wykonaniu m. in. Izabeli Trojanowskiej i wokalisty Budki Suflera z początku lat 80. – Felicjana Andrzejczaka. Od września do grona artystów projektu i do udziału w trasie koncertowej dołącza również Urszula!

image001

Koncerty Romualda Lipko dają publiczności wyjątkową okazje, aby usłyszeć w oryginalnym wykonaniu Felicjana Andrzejczaka kultowy już „Jolka, Jolka pamiętasz?”, „Noc komety” oraz wcześniejsze przeboje Budki Suflera m.in. „Za ostatni grosz” czy „Nie wierz nigdy kobiecie” w jego wykonaniu. Udział Urszuli w projekcie, która jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej i która również trwale zaznaczyła się w historii współpracy z Budką Suflera, dopełnia koncerty o takie przeboje jak: „Malinowy król”, „Latawce, dmuchawce, wiatr”, „Luz-blues, w niebie same dziury”.

Podczas koncertów nie brakuje również takich przebojów jak: „Wszystko czego dziś chcę” oraz „Tyle samo prawd, ile kłamstw” i „Za darmo nic” w wykonaniu Izabeli Trojanowskiej. Na scenie uznanym artystom towarzyszą również młodzi wokaliści: Grzegorz Wilk, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda, którzy wykonują takie przeboje jak: „Takie tango”, „Bal wszystkich świętych”, „Aleja gwiazd”, „Nic nie może wiecznie trwać”.

Cały projekt koncertowy „ROMUALD LIPKO – ZŁOTE PRZEBOJE” to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć największe polskie przeboje, autorstwa Romualda Lipko, w oryginalnym wykonaniu znanych i lubianych gwiazd podczas jednego koncertu! Trasa odbywa się pod patronatem Radia Złote Przeboje.

mat.artCONNECTION-music-c

Wrześniowe koncerty odbędą się:

02.09 Wolbrom,

15.09 Gdańsk (koncert zamknięty) z udziałem Urszuli

17.09 Kraków, Podgórska Jesień Kulturalna z udziałem Urszuli

24.09 Zamek Dubieck.

Więcej informacji dot. koncertów znajduje się na stronie www.artCONNECTIONmusic.com.pl.

Nowy zespół kompozytora pod nazwą Romualda Lipko Band powstał rok po zakończeniu działalności artystycznej Budki Suflera. Od tego momentu formacja, jak i jej lider, aktywnie działają na polskim rynku fonograficznym i koncertowym. Dokładnie 5 grudnia 2016 r. premierę swą miał świąteczny album pt. „Pastorałki pod choinką, pod jemiołą” z udziałem plejady największych polskich gwiazd oraz młodych artystów. Następnie zespół wydał dwa nowe single „Kochaj mnie” w wykonaniu Grzegorza Wilka i „Nigdy nie patrz wstecz” z Martą Świątek – Stanienda. Organizatorem trasy jest artCONNECTION music.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s