Kasia Glinka jako ponętna Pin-up Girl

Nic tak nie kręci facetów, jak dziewczyny pin-up! Tak przynajmniej twierdzi bohaterka Kasi Glinki z komedii „Na układy nie ma rady”.

Kasia--Glinka-pinup-(1)

Kiedy jej mąż zostaje ministrem, ona sama nie ustaje w wysiłkach, by zwrócić na siebie uwagę partnera. Gorąca sesja zdjęciowa w klimatach retro, to tylko początek emocji, jakie czekają na widzów w filmie „Na układy nie ma rady”. Przezabawna komedia o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy, ustawionych przetargów, skorumpowanych urzędników i ich seksownych asystentek, trafi do kin 8 września. W roli głównej – ministra z przypadku Marka Niewiadomskiego – zobaczymy Grzegorza Małeckiego. Gwiazdę hitów „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – poza Katarzyną Glinką – wspierać będą, m.in.: Michał Milowicz, Janek Wieczorkowski, Leszek Teleszyński, Anna Powierza, Marcin Kwaśny oraz Piotr Polk. Autorem zdjęć do „Na układy nie ma rady” jest Jarosław Żamojda, twórca „Młodych wilków”.

Kasia--Glinka-pinup-(2)

„Moja postać ma silny charakter. Lubi rządzić, decydować – chce, aby splendory męża spłynęły także na nią. Marzą się jej wakacje na Wyspach Kanaryjskich i podniesienie standardu życia dzięki awansowi Marka. A ponieważ jemu zależy na dobrym samopoczuciu żony, poddaje się jej niektórym naciskom. Z czego oczywiście wynika szereg zabawnych sytuacji. Moja bohaterka nie jest jednak tylko zołzą. Zależało mi, żeby pokazać także jej drugie oblicze” – mówi Katarzyna Glinka.

Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady…

Kasia Glinka pinup (5)

Oficjalny zwiastun komedii „Na układy nie ma rady”:

https://www.youtube.com/watch?v=5WfqklWURIw

NA UKŁADY NIE MA RADY w kinach od 8 września 2017

Gatunek: komedia obyczajowa
Produkcja: Polska 2017
Reżyseria: Krzysztof Rurka

Obsada: Grzegorz Małecki („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „#wszystkogra”, „Po prostu przyjaźń”), Katarzyna Glinka („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni”, „Och, Karol 2”, „Wyjazd integracyjny”), Michał Milowicz („Chłopaki nie płaczą”, „Poranek kojota”, „Kilerów 2-óch”), Jan Wieczorkowski („Warsaw by Night”, „Nigdy nie mów nigdy”, „U Pana Boga w ogródku”), Leszek Teleszyński („39 i pół”, „Majka”, „Złotopolscy”, „Panna Nikt”, „Trędowata”), Anna Powierza („Dzień świra”, „Ajlawju”, „Nic śmiesznego”), Marcin Kwaśny („Kochaj!”, „Mała wielka miłość”, „Rezerwat”), Piotr Polk („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Kochaj!”, „Lekarze”), Magda Modra („Francuski numer”), Aldona Orman („Wojna żeńsko-męska”, „Quo vadis”)

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s