YOU ARE SEXY – kolekcja ESOTIQ by Joanna Krupa

Najnowsza kolekcja Joanny Krupy dla ESOTIQ to kwintesencja kobiecości połączona z dużą dawką seksapilu. W tym sezonie Joanna udowadnia, że każda z nas jest sexy!

Modele zaprojektowane przez Joannę Krupę dla ESOTIQ dają pewność, że w bieliźnie poczujesz się naprawdę sexy! ESOTIQ kocha różnorodność kobiet, dlatego kolekcja jesień-zima 2017 to odpowiedź na ich odmienne potrzeby i oczekiwania. To co łączy wszystkie modele to hasło przewodnie kampanii „YOU ARE SEXY.” Modelka, projektując nową kolekcję ESOTIQ, chciała podarować kobietom więcej pewności siebie i zapewnić, że każda z nich może czuć się świetnie we własnej skórze.

Jak mówi Joanna: „Każda kobieta jest inna. Mamy inną urodę, wagę, wzrost, problemy i zainteresowania, ale wszystkie chcemy być czasem sexy! Chcę żeby każda kobieta wiedziała, że jest piękna i aby tak się czuła w bieliźnie z mojej kolekcji.”

Kolekcja ESOTIQ YOU ARE SEXY zaprojektowana przez Joannę Krupę jest dostępna w ponad 260 salonach stacjonarnych i online na ESOTIQ.com

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s