LEO Express – nowa linia autobusowa z Warszawy na Slowacje

Kolejowo-autobusowy przewoźnik LEO Express otwiera nową linię autobusową łączącą Polskę, Słowację i Węgry. Kursy wystartują we wtorek 29 sierpnia br. Ceny biletów rozpoczynają się od 19 PLN a można je nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.leoexpress.pl oraz biur podróży.

LEO-Express,-autobus

Długo wyczekiwane połączenie, obsługiwane komfortowymi autokarami, będzie kursowało na trasie Warszawa – Kielce – Kraków – Nowy Sącz – Stará Ľubovňa – Kežmarok – Poprad – Prešov – Košice – Miszkolc – Budapeszt.

Miejsce wyjazdu Godz. Miejsce wyjazdu Godz.
Warszawa Centralna 19:20 Budapeszt 23:55
Warszawa Zachodnia 19:35 Košice 04:30
Kraków, MDA 00:15 Prešov 05:00
Stará Ľubovňa 03:10 Poprad 06:00
Kežmarok 03:45 Kežmarok 06:20
Poprad 04:05 Stará Ľubovňa 07:00
Prešov 05:05 Kraków, MDA 09:55
Košice 05:40 Warszawa Zachodnia 14:20
Budapeszt 09:35 Warszawa Centralna 14:35

Dzięki skomunikowaniom z innymi kursami LEO Express, na Słowację wygodnie dojadą również mieszkańcy Katowic, Łodzi, Torunia, Trójmiasta oraz Słupska.

Nowa linia autobusowa LEO Express bezpośrednio połączy Warszawę, Kraków oraz inne polskie miasta ze słowackimi  Tatrami! Taka możliwość transportu była bardzo wyczekiwana wśród miłośników Tatr. Dzięki nowej linii turyści czy narciarze dojadą w słowackie góry wreszcie bez pomocy własnego samochodu. Słowackie Tatry i wschodnia Słowacja to region, który ma turystycznie wiele do zaoferowania. Nowa trasa to nie tylko góry, ale również wody termalne, średniowieczne zamki czy malownicze słowackie miasteczka. Komfortowe autobusy LEO Express zapewnią wygodny i ekologiczny dojazd w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, dzięki promocji 1+1 gratis, jeszcze więcej osób będzie mogło wybrać się na atrakcyjne wakacje lub weekend w słowackie góry czy termy – zapewnia członek zarządu LEO Express Polska pan Peter Jančovič.

AQUACITY-POPRAD-Wodny-raj-p

Przewoźnik LEO Express jest znany przede wszystkim ze swoich nowoczesnych pociągów, które kursują na trasach po Czechach i Słowacji. LEO Express rozwija także linie autobusowe oraz minibusowe, gdzie standard z pociągów przenosi na drogi.

Slowacja_Wysokie-Tatry_Lomn

Dlatego w autokarach LEO Express znajdziemy na przykład stewarda, wygodne fotele, toaletę, Wifi oraz gniazdka. Dodatkowo pasażerowie mają możliwość skorzystania z poczęstunku. Wyjątkowym elementem oferty jest dostępna w autokarach strefa Business class z największą ilością miejsc na nogi na rynku i z innymi udogodnieniami.

Zamek-Lubovna

Od ponad roku LEO Express rozbudowuje również sieć minibusów TigerExpress, która oferuje dodatkowo 6 codziennych połączeń pomiędzy Polską i Słowacją – na trasach łączących Kraków, Orawę, Liptów, Poprad, Tatry, Bardejov i Košice, oraz najnowsze połączenie przez Orawę, Martin do Żiliny.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s