Wielka kasa w domu Kasi Glinki!

Jak zareagowałbyś, gdyby kurier dostarczył ci paczkę, a w niej okrągły milion polskich złotych!? Z takimi „problemami” przyjdzie mierzyć się bohaterom filmu „Na układy nie ma rady”. 

NUNMR-(1)

Przezabawna komedia o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy, ustawionych przetargów, skorumpowanych urzędników i ich seksownych asystentek, trafi do kin 8 września! W roli głównej – ministra z przypadku Marka Niewiadomskiego – zobaczymy Grzegorza Małeckiego. Gwiazdę hitów „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” wspierać będą, m.in.: Katarzyna Glinka, Michał Milowicz, Janek Wieczorkowski, Leszek Teleszyński, Anna Powierza, Marcin Kwaśny oraz Piotr Polk. Autorem zdjęć do „Na układy nie ma rady” jest Jarosław Żamojda, twórca „Młodych wilków”.

„Grzegorz Małecki stworzył świetny duet z Katarzyną Glinką, swoją ekranową żoną. Oboje już wcześniej ze sobą pracowali, ale dopiero w „Na układy nie ma rady” mają tak dużo wspólnych scen. Widać, że mają świetną ‘chemię’ i napędzają się wzajemnie. Myślę, że widzom bardzo spodobają się ich bohaterowie” – Krzysztof Rurka, reżyser.

NUNMR-(2)Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady…

Oficjalny zwiastun komedii „Na układy nie ma rady”:

NA UKŁADY NIE MA RADY w kinach od 8 września 2017

Gatunek: komedia obyczajowa
Produkcja: Polska 2017
Reżyseria: Krzysztof Rurka

Na-uklady-nie-ma-rady-plakaObsada: Grzegorz Małecki („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „#wszystkogra”, „Po prostu przyjaźń”), Katarzyna Glinka („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni”, „Och, Karol 2”, „Wyjazd integracyjny”), Michał Milowicz („Chłopaki nie płaczą”, „Poranek kojota”, „Kilerów 2-óch”), Jan Wieczorkowski („Warsaw by Night”, „Nigdy nie mów nigdy”, „U Pana Boga w ogródku”), Leszek Teleszyński („39 i pół”, „Majka”, „Złotopolscy”, „Panna Nikt”, „Trędowata”), Anna Powierza („Dzień świra”, „Ajlawju”, „Nic śmiesznego”), Marcin Kwaśny („Kochaj!”, „Mała wielka miłość”, „Rezerwat”), Piotr Polk („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Kochaj!”, „Lekarze”), Magda Modra („Francuski numer”), Aldona Orman („Wojna żeńsko-męska”, „Quo vadis”)

fot. Piotr Myszkowski/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s