Analiza organizmu – tej wiedzy potrzebujesz!

Analizator Kwantowy pozwala na kompleksową analizę ludzkiego organizmu. W najlepszym holistycznym SPA w Polsce w hotelu Manor House SPA można przeskanować organizm sprawdzając jego kondycję i stan zdrowia.

balanzujacy-system-Eemana

Wykonanie analizy kwantowej organizmu człowieka Biorezonansem Quantum umożliwia uzyskanie bioinformacji pola energetycznego człowieka oraz pełnej i szybkiej oceny stanu zdrowia.

Metoda analizy ciała za pomocą kwantowego rezonansu magnetycznego pozwala przeprowadzić szczegółową diagnostykę organizmu, która jest niezwykle istotna w profilaktyce zdrowotnej. Kwantowa analiza zdrowia daje możliwość pozyskiwania informacji o człowieku w bezpieczny i bardzo szybki sposób. Kompleksowo sprawdza kondycję organizmu, określa potencjalne zagrożenia dla konkretnych organów, których wykrycie w początkowym etapie ułatwia wdrożenie skutecznych terapii i zapobiega rozwinięciu się dolegliwości i chorób.

Analiza-kwantowa

Za pomocą analizatora kwantowego można uzyskać ponad 250 bioinformacji dotyczących kondycji organizmu. Jest to bezinwazyjna i bezpieczna metoda, która działa w oparciu o przepływ energii, pozwala poznać sprawność poszczególnych układów i narządów w ciele człowieka, a także odczytuje poziom wszystkich związków odżywczych, m.in.: witamin, minerałów, cukru, kolagenu i hormonów. Wyniki badania można przeanalizować na podstawie 40 sprawozdań obejmujących m.in.: układ krążenia i naczyń mózgowych, funkcje najważniejszych organów (przewodu pokarmowego, wątroby, jelit, pęcherzyka żółciowego, trzustki, nerek, płuc), mózg, układ kostny, gęstość mineralną kości, choroby reumatyczne i indeks wzrostu kostnego, cukier we krwi czy skład ciała. Otrzymane raporty ilustrują pracę poszczególnych narządów i wskazują niedobory, wykrywają potencjalne problemy i zagrożenia. Dzięki temu można dokładnie określić, czego brakuje organizmowi i bazując na tej wiedzy zmodyfikować dietę oraz precyzyjnie dobrać suplementy.

Pasek testu oznaczony jest 4 kolorami. Gdy wskaźnik znajduje się na zielonym polu, oznacza to prawidłowy wynik (norma), jeśli jednak przesuwa się na niebieskie – wskazuje to, małe zaburzenia. Suwak ustawiony na żółtym polu świadczy o znacznym przekroczeniu normy, a na czerwonym sygnalizuje, że pomiar wypadł wysoko ponad lub poniżej normy.

Raport-z-analizy-kwantowej

Badanie najlepiej wykonać 2-3 godziny po jedzeniu. Dzień przed i w dniu badania nie zaleca się spożywania kawy, zielonej i czarnej herbaty oraz napojów energetyzujących i alkoholu, ale ważne jest, by pić w tym czasie dużo wody. Dobrze jest również powstrzymać się od przyjmowania środków przeciwbólowych i wszelkich suplementów. Przeciwwskazania:  rozrusznik serca, ciąża, znaczące uszkodzenia skóry, padaczka.

W Manor House SPA stosujemy całościowe spojrzenie na człowieka. Wyznajemy zasadę, że aby organizm był zdrowy, zdrowe muszą być także komórki, które się na niego składają. Mamy świadomość jak ważna jest praca każdego organu z osobna i wszystkich razem, dlatego  proponowane przez nas metody obejmują różne sfery od oczyszczania organizmu i udrażniania przepływu energii, przez odpoczynek i relaks oraz harmonię ciała, umysłu i duszy, po pobudzanie naturalnych zdolności organizmu do autoregeneracji i wzmacnianie jego sił biowitalnych – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA i dodaje: Jak wiemy w profilaktyce zdrowotnej kluczowa jest diagnoza. Dzięki analizie kwantowej możemy kompleksowo i sprawnie sprawdzić stan fizyczny organizmu. Szerokie spektrum badanych obszarów organizmu człowieka umożliwia holistyczne spojrzenie na przyczyny dolegliwości i metody przywracania zdrowia. Jest więc naturalnym, że i tę metodę włączyliśmy do naszej oferty i gorąco ją rekomendujemy.

Terapia-czaszkowo-krzyzowa

Dla Gości hotelowych Manor House SPA analiza kwantowa jest dostępna nieodpłatnie przy korzystaniu z pakietów pobytowych: „Energetyczna Refleksologia” oraz „Przepływ Energii”. Wyniki są przesyłane drogą elektroniczną na wskazany adres e-mailowy, tak by Gość miał stały dostęp do 40 różnorodnych raportów z badania, które może analizować w dowolnym czasie.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

***
Manor House SPA – tu historia łączy się z luksusem i energią

Mazowiecki kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA z pięciogwiazdkowym Pałacem Odrowążów, klimatycznym czterogwiazdkowym hotelem w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych to enklawa spokoju i dobrej energii. Pałac Odrowążów to jedna najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. Św. Jacek Odrowąż, właściciel Chlewisk w XII w., jako jedyny Polak został wyróżniony posągiem na placu przed Katedrą św. Piotra w Rzymie. Dziś w stylowych wnętrzach można zaznać prawdziwie królewskich snów, a urzekające piękno natury i ponadczasowa elegancja arystokratycznych tradycji sprawiają, że czas tu zwalnia. Manor House SPA – hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom – to urokliwe miejsce dla ciała, duszy i umysłu. Można skorzystać tu z energetycznych zabiegów w Gabinetach Bioodnowy z najlepszym holistycznym SPA w kraju i Akademią Holistyczną Alchemia Zdrowia®, zrelaksować się w Łaźniach Rzymskich oraz w pierwszym w Polsce bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego. Wspaniałym dopełnieniem luksusowego wypoczynku są wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej i wegańskiej oraz autorska „Dieta Życia”. Kompleks w Chlewiskach otoczony jest zabytkowym parkiem z pomnikami przyrody z Kamiennym Kręgiem Mocy i Witalną Wioską® SPA. Jest to także Polskie Centrum Biowitalności o potwierdzonym promieniowaniu energetycznym do 30.000 jednostek w skali Bovisa.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s