Kto powalczy o miejsce w finale zawodów Red Bull 3Style?

Red Bull 3Style, prestiżowe zawody djskie, zbliżają się wielkimi krokami. Od września do października, w 20 krajach na całym świecie odbywać się będą lokalne finały, w tym również w Polsce. 30 września w warszawskim klubie Niebo zmierzą się ze sobą DJ 69BEATS, DJ DAAZ, DJ NOZ, DJ PRAKTYCZNA PANI, DJ KOSTEK oraz DJ GAFO.

Dj-Daaz-na-Red-Bull-Thre3st

Zawody Red Bull 3Style to wyjątkowe wydarzenie w świecie klubowym. To globalna platforma, dzięki której najbardziej utalentowani dje mają szansę na zdobycie tytułu Mistrza Świata. Zasady zawodów są proste. Uczestnicy muszą przekonać do siebie nie tylko wymagających sędziów, ale i zgromadzoną publiczność oczekującą dobrej zabawy na wysokim poziomie. Każdy grający ma na to 15 minut, a zagrany set musi składać się z minimalnie trzech różnych gatunków muzycznych. Jury ocenia występ na czterech płaszczyznach: oryginalności, umiejętności, selekcji muzycznej oraz reakcji publiczności.

Dj-NOZ-na-Red-Bull-Thre3sty

Zanim jednak uczestnicy zmierzą się w walce o najwyższe wyróżnienie Red Bull 3Style, muszą przejść etap eliminacji krajowych, który startuje już we wrześniu. Ogólnoświatowa podróż Red Bull 3Style w poszukiwaniu najlepszych ma ponad 20 przystanków w Europie, Azji, Pacyfiku oraz obu Amerykach. Red Bull 3Style odwiedzi między innymi Japonię, Meksyk, Filipiny, Tajwan, Czechy czy Włochy. W trakcie zawodów krajowych sędziowie oceniać będą djskie kompetencje uczestników wybranych na podstawie ich zgłoszeń. Na trasie Red Bull 3Style National Final World Tour znajduje się także Polska, gdzie lokalny finał odbędzie się 30 września w warszawskim klubie Niebo. Tego dnia zmierzą się ze sobą: DJ 69Beats, który reprezentował Polskę podczas ostatniego globalnego finału Red Bull 3Style, DJ NOZ, Vice Mistrz Polski Red Bull Thre3Style w 2015, DJ DAAZ, finalista zeszłorocznych krajowych zawodów, DJ Praktyczna Pani, pierwsza kobieta wśród polskich uczestników, DJ Kostek, mistrz Polski DMC 2001, oraz mieszający nowoczesna brzmienia z klasycznymi czarnymi rytmami DJ GAFO.

DJ-69beats-na-Red-Bull-Thre

Ósma edycja zawodów Red Bull 3Style jest tym bardziej wyjątkowa dla naszego kraju, ponieważ po raz pierwszy Polska będzie gospodarzem globalnego finału Red Bull 3Style. Ten będzie miał miejsce w lutym przyszłego roku w Krakowie, w owianej tajemnicą wyjątkowej lokalizacji.

Red Bull 3Style National Final World Tour, 30.09.17r.

klub Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Wydarzenie na Facebooku

Więcej informacji na temat zawodów znajduje się na stronie www.redbull3style.com oraz www.redbull.pl.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s