Urodziny Łodzi: odlotowe kino – wirtualna podróż

Przedstawiamy kolejne atrakcje przygotowane specjalnie na wielkie Urodziny Łodzi, które świętować będziemy w najbliższy weekend 28-30 lipca 2017 r.

Urodziny Łodzi na lotnisku

Z okazji 594. urodzin Łodzi Port Lotniczy im. Władysława Reymonta zaprasza na wycieczki po lotnisku, projekcje Odlotowego Kina na pasie startowym oraz do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest m.in. przelot samolotem szkoleniowym. – W piątek 28 lipca o godz. 21 rozpoczniemy obchody urodzin projekcją filmu „Sully” z 2016 roku w reżyserii Clinta Eastwooda – opowiada Wioletta Gnacikowska rzeczniczka łódzkiego lotniska.

lotnisko_600

W sobotę 29 lipca o godz. 21 goście Portu Lotniczego obejrzą w nietypowej scenerii filmy „Wniebowzięci” Andrzeja Kondratiuka i komedię „Riwiera dla dwojga” Joela Hopkinsa. Ekran będzie ustawiony obok Terminala. W pobliżu kina letniego staną food trucki z lodami, frytkami, przekąskami, kawą i napojami.

Szczegóły dotyczące konkursu i wycieczek znajdą Państwo w załączniku.

Urodziny Łodzi w Bionanoparku

Pokazy doświadczeń chemicznych i fizycznych, gigantyczna gra planszowa i logiczne wygibasy to urodzinowa propozycja Bionanoparku. W programie również dyktando molekularne, którego bohaterem będzie Mikrobiomek, wirtualna podróż z InPlanner z wykorzystaniem specjalnych gogli, dzięki którym będzie można wybrać się w trójwymiarową rzeczywistość, oraz degustacja dymiących soków  wypoczynek na terenach zielonych wokół kompleksu.

urodzinylodzi_600

Szczegółowy opis tego i innych wydarzeń towarzyszących przygotowanych z myślą o Urodzinach Łodzi znajdziecie tutaj >

Konkurs

Konkurs urodzinowy trwa do środy 26 lipca. Do północy czekamy na e-maile (marketing@airport.lodz.pl) z życzeniami dla Łodzi w maksymalnie czterech zdaniach. Autorzy najciekawszych życzeń wygrają półgodzinny lot zapoznawczy samolotem szkoleniowym Bartolini Air poprzedzony teorią i przeglądem maszyny.  Osoby, które zdobędą trzy kolejne miejsca, wygrają półgodzinne loty na symulatorze lotów. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi 28 lipca na lotnisku przed pierwszą projekcją filmu w naszym kinie letnim.

Wycieczki

W sobotę i niedzielę 29 i 30 lipca Port Lotniczy Łódź zaprasza na wycieczki autokarem po lotnisku. W czasie wycieczek można będzie zapoznać się z zasadami funkcjonowania lotniska, z pracą poszczególnych działów, odwiedzić Lotniskową Straż Pożarną, Zaplecze Warsztatowo – Techniczne, zobaczyć samoloty Aeroklubu Łódzkiego i szkoły pilotów Bartolini Air.

Godziny wycieczek: SOBOTA – 8.00, 11.00, 13.45, 17.00. NIEDZIELA – 8.00, 10.00. 13.00, 16.30.

Zapisy na wycieczki w Informacji Lotniskowej, tel. +48 42 683 52 55 w godz. 8-20.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s