Krystyna Janda jako POMOC DOMOWA – już we wrześniu!

W Och-Teatrze sezon trwa cały rok – teatr gra zarówno w siedzibie, jak i w plenerze! Na wrzesień planowana jest też wielka teatralna przyjemność – premiera POMOCY DOMOWEJ Marca Camolettiego. Rolę tytułową zagra… Krystyna Janda, która także reżyseruje przedstawienie. Próby już trwają!

unnamed

Och-Teatr przygotowuje gratkę dla miłośników teatru. To będzie symboliczne otwarcie kolejnego sezonu: Krystyna Janda wystąpi w przewrotnej i bardzo zabawnej roli. Tym razem wcieli się w postać… pomocy domowej. Można się spodziewać naprawdę dobrej zabawy!

Na scenie Krystynie Jandzie towarzyszyć będą znani i lubiani aktorzy: Katarzyna Gniewkowska, Barbara Wypych w dublurze z Małgorzatą Kocik, Krzysztof Dracz oraz Mirosław Kropielnicki. Doborowa obsada, bardzo zabawny tekst, kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego – POMOC DOMOWA zapowiada się znakomicie! Bilety na spektakle popremierowe można już dostać w kasach teatru oraz online na stronie www.ochteatr.com.pl.

Szczegółowe informacje o spektaklu znajdziecie TUTAJ.

W lipcu oraz w sierpniu Och-Teatr będzie nieustannie bawić i zapraszać na komedie, farsy i zabarwione uśmiechem oraz wzruszeniem dramaty. W sierpniu teatr znowu (po roku przerwy) zaprosi na spektakle w plenerze, które odbędą się dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy. Między 1 a 20 sierpnia, zawsze o 17:00, widzowie zobaczą przedstawienia dla dorosłych i dla dzieci.

Tradycyjnie, wstęp na wszystkie spektakle plenerowe będzie wolny.

Dokładne informacje dotyczące repertuaru wakacyjnego znajdziecie TUTAJ.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s