Bezpłatny wykład motywacyjny Konrada Gacy w Zamościu

22 lipca w Zamościu odbędzie się bezpłatny wykład motywacyjny, który poprowadzi znany motywator i ekspert ds. leczenia otyłości, Konrad Gaca. Jego wykłady w całej Polsce gromadzą tysiące słuchaczy szukających motywacji – do odchudzania i spełniania marzeń.

gaca-motywacja

Podczas wykładu Konrad Gaca opowie o tym, czym jest piramida zdrowego żywienia oraz zdradzi 10 tajników, które każdemu pomogą w odniesieniu sukcesu.

Na spotkaniu obecne będą również osoby, które z pomocą Pana Konrada i jego autorskiej metody odchudzania GACA SYSTEM, zrzuciły zbędne kilogramy i zaczęły żyć nowym życiem m.in.: Marta Barszczewska (-75 kg) – II V-ce Miss Gacowiczów 2016, Katarzyna Ciesielska (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczów 2017, Ewa Szymczak (-43 kg) – finalistki Miss Gacowiczów 2017, Barbara Tukendorf (-19,1 kg) oraz Elżbieta Nowak (-42 kg) – I V-ce Miss Gacowiczów 2017.

Doskonałe umiejętności motywacyjne Konrada Gacy sprawiają, że każdy człowiek odnajduje w sobie siłę i energię do działania. Ogromna dawka motywacji, cenne wskazówki na temat odżywiania, treningów i regeneracji, konkretne rady, co zrobić, by osiągnąć sukces – to wszystko i wiele więcej będzie można otrzymać podczas wykładu motywacyjnego Konrada Gacy w Zamościu.

konrad_gaca_spec.zywieniowy (1)Konrad Gaca od wielu lat motywuje Polaków do zmiany nawyków żywieniowych i rozwoju osobistego. Jego wykłady w całej Polsce gromadzą tysiące osób. Opowiada o tym, jak osiągnąć cele, uzyskać nie tylko wymarzoną sylwetkę, ale także sukces – zawodowy i osobisty. Jest autorem książki motywacyjnej pt. „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”. Dzięki jego metodzie dziesiątki tysięcy Polaków zredukowały od 10 do 170 kg i zyskały wiarę w siebie.

Wykład odbędzie się 22 lipca 2017 r. o godz. 12:00 w GACA CENTRUM Zamość, przy ul. Wyszyńskiego 63B.

Wstęp bezpłatny za okazaniem biletu pobranego ze strony:
www.gacasystem.pl/wyklad-zamosc

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s