Kiedyś byli otyli, dziś zostali Miss i Misterem

To jedyne takie wydarzenie na świecie – wybory Miss i Mistera wśród osób, które jeszcze niedawno były otyłe, ale postanowiły zupełnie odmienić swoje życie i schudły od 20 do 170 kg! Organizatorem konkursu jest Konrad Gaca, znany ekspert ds. leczenia otyłości, twórca autorskiej metody odchudzania GACA SYSTEM i ojciec doskonałych sylwetek tysięcy Polaków – w tym również gwiazd z pierwszych stron gazet.

– Konkurs na Miss i Mistera Gacowiczów to przedsięwzięcie, które ma pokazać osobom, które zapanowały z nami nad otyłością, że osiągnęły cel, na który tak ciężko pracowały. Że teraz mogą wszystko – mówi Konrad Gaca. – Chcę pokazać, że każda kobieta, bez względu na wagę, może zostać Miss. Wystarczy, że uwierzy w swoje marzenie i z odpowiednią opieką specjalisty zawalczy o swoje zdrowie – dodaje.

Kandydatów do konkursu Miss i Mistera Gacowiczów 2017 wyłoniono spośród tysięcy podopiecznych Gacy – nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy. Miss i Mister 2017 zostali wybrani w wyniku internetowego głosowania SMS, dodatkowo wręczono także nagrody specjalne. Tytuł Miss i Mistera Fitness przyznał sam Michael Sable, Mr. America, wiceprezydent międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Personalnych PROPTA, który przyjechał na finał konkursu do Polski prosto z Kalifornii. Tytuł Miss Fitness powierzył Katarzynie Ciesielskiej, która z GACA SYSTEM schudła 43 kg i wypracowała niesamowitą fit sylwetkę. Misterem Fitness został natomiast Sebastian Ociepka (na stałe mieszkający w Niemczech), który schudł 50 kg i piwny brzuch zamienił na umięśnione ciało. Swoje typy na zwycięzców nagrodziły również dwie celebrytki odchudzone przez Konrada Gacę: Iwona Pavlović i Dominika Tajner–Wiśniewska. Miss według Iwony Pavlović została Katarzyna Rech z Katowic (– 43,9 kg), według Dominiki Tajner zaś – Beata Giedrojć z Olecka. Obie Panie były zgodne co do Mistera – został nim w ich ocenie Sebastian Ociepka.

Schudła 46,7 kg, by polubić siebie. Nie przypuszczała, że zostanie Miss 2017

Agnieszka Nagórska ma 36 lat i mieszka w Olsztynie. Pociążowe kilogramy, siedzący tryb życia, schorzenia, wymówki – tak zaczęły się jej problemy z otyłością. Musiała dojrzeć do decyzji o odchudzaniu – podejmowała wiele prób, ale szybko się zniechęcała.

agnieszka_nagorska

– W pewnym momencie mojego życia przestraszyłam się trzycyfrowej liczby na wadze, nie chciałam jej zobaczyć – mówi Agnieszka. – Ale nie chodziło mi tylko o same kilogramy – przede wszystkim chciałam odzyskać zdrowie, świetne samopoczucie, wreszcie zrobić coś dla siebie. Miałam w głowie wiele planów, ale nie mogłam wprowadzić ich w życie.

Zdecydowała się odchudzać z GACA SYSTEM online. Zaskoczyło ją to, że podczas diety miała dużo energii, a jej samopoczucie stale się poprawiało. Była nastawiona na cel – chciała wreszcie zacząć się sobie podobać.

Agnieszka Nagórska schudła 46,7 kg, zgubiła 39 cm w talii, 44 cm w biodrach i 29 cm w udzie. Dzisiaj sama mówi o sobie, że jest nowym człowiekiem. Odzyskała kontrolę nad swoim życiem i pewność siebie. Jest za to wdzięczna Konradowi Gacy.

– To człowiek, który dał mi nowe życie – mówi. Dzięki jego metodzie udało mi się bowiem odzyskać kontrolę nad swoim chaotycznym niegdyś życiem, za co bardzo mu dziękuję. Ta motywacja, którą przekazuje w czasie spotkań, w swoich książkach, wywiadach, sprawia, że człowiek nie jest zostawiony sam sobie. Robi to, co kocha i dzięki temu motywuje wielu do zdrowego stylu życia – mówi.

Nigdy wcześniej nie pomyślała o tym, że kiedykolwiek mogłaby zostać Miss. Dziś z dumą i niedowierzaniem zerka na zwycięski puchar i zdjęcia z finału konkursu.

Schudł 64,7 kg dla swojej córeczki. Został Misterem 2017

Jan Łokaj ma 31 lat i mieszka we Wrocławiu. Podobnie jak Agnieszka, odchudzał się z GACA SYSTEM online. Jego najważniejszą motywacją do odchudzania była malutka córeczka.

jan_lokaj

– Nie chciałem, by moje dziecko miało grubego, mało aktywnego tatę. Nie chciałem też, by moi bliscy musieli się wstydzić za to, jak wyglądam – mówi Jan Łokaj. – Moja waga
w najgorszym momencie przekroczyła 130 kg. Przestałem akceptować siebie i to był najwyższy czas, by coś z tym zrobić.

Przygodę z odchudzaniem zaczął od wczasów odchudzających w pierwszym fit hotelu
w Polsce, GACA Fit HOTEL. Przez tydzień schudł tam 4,3 kg. To go zmotywowało do dalszej walki. Zapisał się na odchudzanie online według metody Konrada Gacy. Kiedy zaczynał, nawet nie marzył o tym, że już niebawem zamiast spodni w rozmiarze 76, założy rozmiar 34. Zamiast rozmiaru 3XL – S. On również, podobnie jak Agnieszka, z wdzięcznością mówi o Konradzie Gacy.

– To dla mnie osoba, dzięki której zawalczyłem o siebie i osiągnąłem cel, mój mentor
i inspirator – mówi Łokaj. – Pan Konrad pomaga innym w realizacji marzeń o szczupłej sylwetce. Udowadnia, że każdy może zawalczyć o siebie i zmienić coś w swoim życiu bez względu na to, czy ma 20, 50 czy 80 lat – dodaje.

Jan Łokaj schudł 64,7 kg. Jego obwód talii zmniejszył się o 56 cm, bioder o 38 cm, a ud o 31 cm. Był wzruszony i zaskoczony, gdy podczas finału konkursu stanął na podium jako Mister Gacowiczów 2017.

– Wygrana jest dla mnie zwieńczeniem ciężkiej pracy, którą wykonałem. Ukoronowaniem tego, co wydarzyło się przez ostatni rok w moim życiu i taką swoistą nagrodą, nie tylko dla mnie, ale również dla całej mojej rodziny i osób, które wspierały mnie w przemianie. W tym wszystkim najważniejsze jest jednak to, że wygrałem sam ze sobą, zmieniając swoje życie – mówi.

Nie była w stanie przebiec 100 m bez zadyszki. Dziś jest Miss Fitness

Katarzyna Ciesielska ma 32 lata i mieszka w Piasecznie pod Warszawą. Choć dziś trudno w to uwierzyć, jeszcze niedawno ważyła prawie 100 kg i nie była w stanie przebiec nawet 100 m bez zadyszki. Nie nadążała za swoją 6–letnią wówczas córeczką, nie mogła z nią jeździć na rowerze, biegać, bawić się. To właśnie dla córki Katarzyna zdecydowała się zawalczyć o siebie. Wybrała ośrodek Konrada Gacy na warszawskim Ursynowie i postawiła wszystko na jedną kartę.

katarzyna_ciesielska

– Nie mogłam pozwolić, by moja córka przez otyłość mamy zamknęła się w domu przed komputerem – mówi Katarzyna Ciesielska. – Zaczęłam zauważać, że bierze ze mnie przykład odnoście odżywiania – popcorn do bajek, słodycze na plac zabaw i słodkie napoje były codziennością. Musiałam coś z tym zrobić.

Katarzyna mocno zaangażowała się w proces odchudzania i schudła w sumie 43 kg. Oprócz redukcji wagi w GACA CENTRUM wypracowała także wspaniałe mięśnie i fit sylwetkę. Jej obwód talii zmniejszył się o 42 cm, bioder o 29 cm, a ud o 19 cm. Niedawno została trenerką w ośrodku Konrada Gacy, w którym zaczęła się jej przygoda z odchudzaniem. Teraz ona inspiruje innych i pomaga im pokochać aktywność.

– Stworzony przez Konrada Gacę program jest dla mnie niepodważalnie najlepszy, a wiem co mówię, gdyż całe życie byłam na przeróżnych dietach i moja waga nigdy wcześniej nie spadała tak spektakularnie, utrzymując przy tym idealną formę i zdrowie. To od początku mój autorytet jeśli chodzi o treningi – wspaniały wojownik pełen pasji, ambicji i wytrwałości – mówi Ciesielska.

Dzięki redukcji wagi zyskała nie tylko doskonały wygląd i zdrowie, ale także pasję – nic nie sprawia jej dziś takiej frajdy i satysfakcji, jak efektywne treningi. Jest aktywną fit mamą – razem z córką jeżdżą na rolkach, na rowerze, pływają, biegają i nie boją się żadnego sportu.

– Dużym zaszczytem było dla mnie odebranie nagrody Miss Fitness od samego Michaela Sable, osoby, która pracowała z championami amerykańskiej kulturystyki – mówi Katarzyna Ciesielska. Moją przemianę podsumował jako fenomenalną, a sylwetkę jako bardzo profesjonalną. Radość sprawia mi też fakt, że córka jest ze mnie dumna i już teraz jako mała dziewczynka marzy, żeby iść w ślady mamy.

konrad_gaca_spec.zywieniowy (1)Czy teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek? – pytają ją koledzy – trenerzy z pracy.

– Nie, teraz z nową energią i zdwojoną siłą ruszam na treningi i zamierzam spełniać kolejne marzenia! – mówi Katarzyna Ciesielska.

Za rok kolejna edycja konkursu

Finał konkursu Miss i Mister Gacowiczów 2017 r. odbył się w lipcu w pierwszym fit hotelu w Polsce, GACA Fit HOTEL podczas III Międzynarodowego Zlotu Gacowiczów. Za rok kolejna edycja i kolejne niezwykłe metamorfozy.

– Mam nadzieję, że nasi tegoroczni zwycięzcy zainspirują tych, którzy jeszcze tylko się przyglądają i nie mają odwagi sięgać po swoje marzenia – mówi Konrad Gaca. Pierwszy krok stawiamy zawsze w swojej głowie. Potem, po podjęciu decyzji, jest już tylko spełnianie marzeń – dodaje ekspert.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s