Męskie Granie we Wrocławiu. Będzie energetycznie i lirycznie

Po świetnie przyjętym koncercie w Poznaniu, sponsorowana przez markę Żywiec trasa Męskiego Grania przenosi się do Wrocławia. W Pergoli zagrają artyści z różnych muzycznych światów m.in. COMA, HEY, KAMP!, Kortez, MIUOSH i ØRGANEK. Wieczór pełen najlepszej polskiej muzyki zamknie występ MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA.

mg_poznan_08072017_fot.r.kramski_g2a4801

Już samo miejsce sobotniej imprezy jest wyjątkowe. Artyści wystąpią na eliptycznej scenie Pergoli, tuż obok jednej z największych fontann multimedialnych w Europie. Na publiczność czeka kilka godzin niezapomnianych muzycznych wrażeń i zaskoczeń.

Z pewnością nie zabraknie ich podczas koncertu MIUOSHA. Pochodzący ze Śląska raper każdym swoim projektem udowadnia, że muzyka jest uniwersalnym językiem, a połączenie różnych stylów może dać niezwykły efekt.

Wrzawę pod sceną gwarantuje zespół ØRGANEK, łączący na koncertach energetyczne, gitarowe granie z nastrojowym bluesem. Rockową energię wniesie również COMA, zaskakująca na koncertach nie tylko intrygującą muzyką, ale też efektami wizualnymi.

mg_poznan_08072017_fot.r.kramski_g2a4749_1

Fani ambitnego rocka będą się świetnie bawić także podczas występu HEY, niezmiennie ujmującego autentycznością i wrażliwością tekstów Katarzyny Nosowskiej. Lirycznie i nastrojowo zrobi się także, gdy na scenę wyjdzie Kortez, jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich lat, z kolei synth-popowe brzmienia na światowym poziomie zaprezentuje KAMP!.

Wydarzeniem wieńczącym imprezę będzie oczywiście koncert MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA. Kolektyw złożony z artystów o różnej muzycznej wrażliwości zagra autorskie aranżacje utworów legend polskiej muzyki m.in. Maanamu, Dżemu, Myslovitz czy Kazika oraz „Nieboskłon”, energetyczny hymn tegorocznej trasy.

Interesująco zapowiadają się także występy na Scenie Ż, przeznaczonej dla młodych, zdolnych artystów. We Wrocławiu zagrają tam: SORRY BOYS z charyzmatyczną wokalistką Belą Komoszyńską, utalentowany duet BeMY, A_GIM, czyli Agim Dżelilji – jeden z najbardziej kreatywnych producentów w Polsce oraz Daria Zawiałow, której debiutancki album „A Kysz!” zachwycił fanów i krytyków.

mg_poznan_08072017_fot.r.kramski_g2a4106

Po koncercie we Wrocławiu Męskie Granie zawita do: Katowic (Strefa Kultury, 22.07), Gdyni (Park Kolibki, 28.07), Krakowa (Centrum Sportu Parkowa, 12.08), Warszawy (Fort Bema, 19.08), a trasę jak co roku zwieńczy finał w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem (26.08).

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2017 jest marka Żywiec. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.MeskieGranie.pl.

PEŁNY SKŁAD ARTYSTÓW NA KONCERT WE WROCŁAWIU:

Scena główna:
17:00-17:45 KAMP!
18:00-18:45 MIUOSH
19:00-19:45 Kortez
20:10-20:55 COMA
21:20-22:05 ØRGANEK
22:30-23:15 HEY
23:40-00:55 MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA

Scena Ż:
19:45-20:05 Be My
20:55-21:15 A_GIM
22:05-22:25 Daria Zawiałow
23:15-23:35 SORRY BOYS

***
Żywiec to największa marka w segmencie Premium w Polsce. O silnej pozycji Żywca decydują najwyższa jakość podkreślana w każdym obszarze prowadzonych działań i przywiązanie do tradycyjnej receptury – Żywiec powstaje wyłącznie z 3 składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej górskiej wody. Piwo Żywiec jest warzone od zawsze tylko w jednym miejscu na świecie – Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu. W 2006  roku w hołdzie Żywcowi powstało muzeum, którego podwoje corocznie odwiedza ponad 100 tys. gości. Żywiec sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, m.in. cieszącą się olbrzymim zainteresowaniem trasę koncertową Męskie Granie. Symbol piwa, tzw. tańcząca para, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem najbardziej wartościowych znaków firmowych na polskim rynku. W rankingu „Najmocniejsze Polskie Marki 2016” przygotowanym przez dziennik Rzeczpospolita marka Żywiec zdobyła pierwsze miejsce w kategorii napojów alkoholowych.

Grupa Żywiec to jeden z czołowych producentów piwa w Polsce posiadający najszersze portfolio 11 stylów piwnych, 16 marek i 39  produktów. Marką flagową firmy jest Żywiec – jedno z najpopularniejszych polskich piw eksportowych, sprzedawane za granicą od ponad stu lat. Do najsilniejszych marek spółki należą też: Heineken, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie (Polska centralna), Leżajsk (południowo-wschodnia), Specjal (północna) i Brackie (południowa). Spółka prowadzi również dystrybucję zagranicznych piw specjalnych (Desperados, Paulaner) oraz polskich piw specjalnych (Kaper, Żywiec Porter, Żywiec Marcowe, Żywiec Białe, Żywiec Amerykańskie Pszeniczne, Żywiec Szampańskie, Żywiec Saison, Warka Radler). Firma powiązana jest z Grupą HEINEKEN, największym producentem piwa w Europie. Grupa Żywiec w 2016 roku sprzedała 11,7 mln hektolitrów piwa warzonego w pięciu browarach, tj. w Warce, Elblągu, Leżajsku oraz Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu i Browarze Zamkowym Cieszyn. Grupa Żywiec jest jedyną spółką spośród największych producentów piwa w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie zadebiutowała 24.09.1991 r.

Więcej informacji o firmie: www.grupazywiec.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s