Stand-up powrócił nad Wisłę

„Cud nad Wisłą” jest jednym z pierwszych miejsc, które rozpoczęło modę na zabawę nad warszawskim odcinkiem rzeki. Bulwar Flotylli Wiślanej tuż przy Płycie Desantu – to właśnie tu po raz pierwszy w Polsce rozstawiono siedziska z europalet, leżaki oraz mobilną architekturę kontenerową dla warszawiaków i przyjezdnych, by mogli spędzać swój wolny czas, odkrywając uroki Wisły, biorąc udział w bogatej ofercie wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, sportowych i rodzinnych. W kultowym już miejscu na warszawskiej mapie kulturalnej każdego roku odbywa się ponad 100 wydarzeń.

Stand-up nad Wisłą

Legendarny Cud nad Wisłą przez lata wyrobił sobie markę otwartego miejsca kultury o bogatym, różnorodnym programie łączącym pokolenia szerokiej publiczności. (…) organizując koncerty. Swingowe potańcówki, stand-upy, solidna dawka jazzu dla wszystkich i kino pod chmurką to jedne z wielu propozycji, które ma do zaoferowania w tym roku ta kulturalna przestrzeń.

STAND-UP POWRÓCIŁ NAD WISŁĘ
ŚRODA Bulwar Flotylli Wiślanej
START: 20:00
Wstęp wolny

  • Stand-up nad Wisłą vol. 7: Michał Kutek i Maciej Buchwald (12 lipca, środa, godz. 20)

SIÓDMY ODCINEK tegorocznego sezonu stand-upowego nad Wisłą i po raz kolejny w Cudzie!

Vol7 copy

MICHAŁ KUTEK
Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania komik, z rozpędu improwizator. Za pomocą komedii daje upust narastającym w nim od zawsze frustracjom. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Występuje od 2014 roku. Połowa duetu kopanie leżącego.

MACIEJ BUCHWALD
Reżyser filmowy, komik, scenarzysta, członek grupy Teatru Improwizowanego Klancyk. Autor nagradzanych filmów i teledysków. Połowa duetu Muzyczne Chwile z Maćkiem i Krzyśkiem. Nie dzieli spraw na smutne i wesołe, wszystko zdaje mu się jednym, wielkim egzystencjalnym przypałem.

  • Stand-up nad Wisłą vol 8: A Syrek-Dąbrowski i B Krajewski (19 lipca, środa, godz. 20)

ÓSMY ODCINEK tegorocznego sezonu stand-upowego nad Wisłą i po raz kolejny w Cudzie!

Vol8 copy

ANTONI SYREK-DĄBROWSKI
Komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Poza stand-upem zajmuje się także improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w szkole w Chicago.

BŁAŻEJ KRAJEWSKI
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów.
Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s