… i stał się „Cud nad Wisłą” warszawska klubokawiarnia obchodzi 8. urodziny

Aż trudno uwierzyć, że to już 8 sezon. „Cud nad Wisłą” to jedno z pierwszych miejsc, które rozpoczęło modę na zabawę nad warszawskim odcinkiem rzeki. Bulwar Flotylli Wiślanej tuż przy Płycie Desantu – to właśnie tu rozstawiono palety i leżaki dla klubowiczów, by mogli spędzać swój wolny czas, słuchając muzyki i kontemplując piękne okoliczności przyrody. W kultowym już miejscu na warszawskiej mapie kulturalnej każdego roku odbywa się kilkadziesiąt wydarzeń. Dla wielu warszawiaków jest to też po prostu miejsce na popołudniowy relaks.

Cud nad Wisłą 1

„Cud nad Wisłą” wyrobił sobie markę organizując koncerty na wysokim poziomie i zapraszając znanych didżejów. Jednak to nie wszystko z czego ten wyjątkowy klub słynie. Swingowe potańcówki, stand-upy, solidna dawka jazzu dla wszystkich i kino pod chmurką to jedne z wielu propozycji, które ma do zaoferowania w tym roku ta kulturalna przestrzeń.

Kolejny sezon w trakcie. Dla stałych bywalców jak i dla nowych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek. Chcemy by nasz program był jak najbardziej zróżnicowany, stąd pomysł na treningi plenerowe, czy dyskoteki dla najmłodszych. W tym roku szykujemy się również do celebracji naszych 8 urodzin – będziemy świętować aż 8 dni, zaczynamy 22 lipca. Będzie wyjątkowo i intensywnie – zapowiada Tomasz Nowicki z „Cudu nad Wisłą”

Stand-up nad Wisłą 1

Nadwiślański klub podpisuje się w pełni pod jednym ze zdań przewodnich tegorocznego „Roku Rzeki Wisły”, które mówi : Chcemy przypominać o tych pięknych czasach, kiedy Wisła bardziej łączyła niż dzieliła. Niech więc stanie się Cud i dobra energia, muzyka i wydarzenia kulturalne połączą prawy i lewy jej brzeg.

Każdego letniego tygodnia można być świadkiem i uczestnikiem cyklicznych wydarzeń, okraszonych oczywiście pewną zmienną, z których każdy prawo i lewobrzeżny obywatel będzie mógł wybrać coś dedykowanego właśnie jemu.

Poniedziałek

„Cudowne kino nad Wisłą”, czyli najciekawsze propozycje naprawdę dobrego, niszowego kina. Startują o godzinie 21.30 i uprzyjemniają ciepłe, wakacyjne wieczory.

Wtorek

Zmienny jest i pełen niespodzianek.

Środa

„Stand-up nad Wisłą”. W środku tygodnia w Cudzie spotyka się czołówka polskiej sceny stand-upowej, by rozemocjonować i powrócić do życia zmęczonych pracą warszawiaków.

Vol7 copy

Czwartek

„Koncertowe Czwartki by Bobby Burger”. „Cud nad Wisłą” w tym roku połączył siły z „Bobby Burger” i zaprasza na jeszcze ciekawszy cykl. W każdy czwartek na scenie pojawia się i pojawiać będzie rozpoznawalny artysta z polskiej sceny muzycznej, na którego warto nadstawić ucho.

Paula i Karol copy

Piątek i sobota

Zdecydowanie klubowe. House, disco, pop, hip-hop, r’n’b, muzyka elektroniczna – to wszystko może się zdarzyć podczas pierwszej części weekendu. Spectrum gatunków szerokie, wspólny mianownik to dobrzy didżeje i nietuzinkowa zabawa.

Niedziela

„Jazz nad Wisłą”. Przez cały sezon, w każdą niedzielę w „Cudzie nad Wisłą” rozbrzmiewa jazz. Czasem są to koncerty, czasem słuchowiska, a czasem swingowe potańcówki.

 

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s