Pokoloruj Łódź razem z nami!

Patrzysz na  świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wakacje? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się tego lata razem z nami w wielobarwnej chmurze kolorów Holi!

fk_3

W tym roku po raz kolejny mieszkańcy Łodzi będą mieli okazję bawić się w tęczy kolorów Holi. Szósta edycja imprezy jak co roku zapewni niezapomniane wrażenia, dużą dawkę pozytywnej energii i atmosferę rodem z wielobarwnych indyjskich ulic.

W ubiegłym roku w Łodzi było naprawdę kolorowo:

Zobacz>

fk_2

W tym roku bawimy się równie wspaniale!

Zobacz wideo>

Tak jak poprzednio, również i w tym sezonie, ekipa Festiwalu Kolorów przygotowała dla Was masę atrakcji. Jak zwykle punktem kulminacyjnym każdej imprezy będzie wspólny wyrzut kolorów Holi, co sprawi, że uczestnicy poczują się jak bohaterowie teledysku Coldplay! Nie zabraknie także wyjątkowej niespodzianki tego roku czyli Festiwalu Balonów! Setki balonów tych małych jak i wielkich gigantów zapełnią Błonia Łódzkie! Do tego dołączmy radosną atmosferę, dobrą muzykę, smaczne jedzenie i słoneczną (oby!) pogodę. Czy jest lepszy pomysł na spędzenie wakacyjnego weekendu w mieście?

fk

Poprzednie edycje Festiwalu cieszyły się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Dołączały kolejne miasta, nowi artyści, a przede wszystkim tłumy zadowolonych i kolorowych uczestników. Mamy nadzieję, że czwarta edycja będzie kolejną, w której uda nam się realizować naszą misję i zarażać optymizmem!

fk_1

Oprócz niezapomnianej atmosfery wśród unoszących się w powietrzu kolorow Holi, na uczestnikow czekać będą:  świetna muzyka, spora dawka pozytywnej  atmosfery  oraz smaczne jedzenie. Zgrają dla Was m.in.: Spring Rolls, Beniamin, DJ DAN i wielu innych!

fot. Jan Ulicki/materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s