Bezpłatny wykład motywacyjny Konrada Gacy w Katowicach!

12 i 19 lipca znany motywator i ekspert ds. leczenia otyłości, Konrad Gaca, poprowadzi w Katowicach otwarty wykład motywacyjny. Jego wykłady w całej Polsce gromadzą tysiące słuchaczy szukających motywacji – do odchudzania i spełniania marzeń.

wyklad_motywacyjny

Podczas wykładu Konrad Gaca opowie o tym, czym jest piramida zdrowego żywienia oraz zdradzi 10 tajników, które każdemu pomogą w odniesieniu sukcesu.

Poruszające historie wielkich przemian

Na spotkaniu zostaną również zaprezentowane historie osób, które z pomocą Pana Konrada i jego autorskiej metody odchudzania GACA SYSTEM, zrzuciły zbędne kilogramy i zaczęły żyć nowym życiem m.in.: Marty Barszczewskiej (-75 kg) – II V-ce Miss Gacowiczów 2016, Katarzyny Ciesielskiej (-43 kg) – Miss Fitness Gacowiczek 2017, Anny Smorawskiej (- 57,9 kg) – Miss Gacowiczów 2015, Ewy Szymczak (- 40 kg), Katarzyny Rech (- 43,9 kg) – Miss Gacowiczów 2017 według Iwony Pavlović,  Andrzeja Sierockiego (- 132 kg) i Jarosława Jucia (- 90 kg).

Przepis na sukces i motywacja

Doskonałe umiejętności motywacyjne Konrada Gacy sprawiają, że każdy człowiek odnajduje w sobie siłę i energię do działania. Ogromna dawka motywacji, cenne wskazówki na temat odżywiania, treningów i regeneracji, konkretne rady, co zrobić, by osiągnąć sukces – to wszystko i wiele więcej będzie można otrzymać podczas wykładu motywacyjnego Konrada Gacy w Katowicach.

Gaca od lat motywuje Polaków do zmiany nawyków żywieniowych i rozwoju osobistego. Jego wykłady w całej Polsce gromadzą tysiące osób. Opowiada o tym, jak osiągnąć cele, uzyskać nie tylko wymarzoną sylwetkę, ale także sukces – zawodowy i osobisty. Jest autorem książki motywacyjnej pt. „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”. Dzięki jego metodzie dziesiątki tysięcy Polaków zredukowały od 10 do 170 kg i zyskały wiarę w siebie.

Motywacja w Katowicach

Wykład odbędzie się w dwóch terminach:  12 i 19 lipca 2017 r. o godz. 19:00 w GACA CENTRUM Katowice, przy ul. Baildona 66.

Wstęp bezpłatny za okazaniem biletu pobranego ze strony:
http://gacasystem.pl/wyklad-katowice

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s