Darmowy wykład motywacyjny Konrada Gacy w Warszawie!

Już w najbliższy wtorek, 4 lipca na warszawskim Ursynowie Konrad Gaca, znany motywator i ekspert ds. leczenia otyłości, twórca metody odchudzania GACA SYSTEM, poprowadzi wykład motywacyjny.

wyklad_motywacyjny

Podczas wykładu Konrad Gaca opowie o tym, czym jest piramida zdrowego żywienia oraz zdradzi 10 tajników, które każdemu pomogą w odniesieniu sukcesu. Na spotkaniu zostaną również zaprezentowane historie osób, które z pomocą Pana Konrada i jego autorskiej metody odchudzania, zrzuciły zbędne kilogramy i zaczęły żyć nowym życiem. Na wykładzie pokażą się również osoby, które dzięki Konradowi Gacy wygrały z otyłością –  Jacek Brokowski, który z zrzucił 170 kg (!), i Katarzyna Ciesielska, która zrzuciła 43 kg i dziś zachwyca sylwetką w stylu fitness, Beata Gliwka (-46 kg) oraz Barbara Tukendorf (-19,1 kg). Spotkanie to idealna okazja, aby uświadomić sobie, że każdy człowiek jest w stanie zawalczyć o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie.

Doskonałe umiejętności motywacyjne Konrada Gacy sprawiają, że każdy człowiek odnajduje w sobie siłę i energię do działania. Ogromna dawka motywacji, cenne wskazówki na temat odżywiania oraz uprawiania aktywności fizycznej – to wszystko będzie można otrzymać na tym spotkaniu.

Konrad Gaca od lat motywuje Polaków do zmiany nawyków żywieniowych i rozwoju osobistego. Jego wykłady motywacyjne w całej Polsce gromadzą tysiące osób. Opowiada o tym, jak osiągnąć cele, uzyskać nie tylko wymarzoną sylwetkę, ale także sukces – konrad_gaca_spec.zywieniowy (1)zawodowy i osobisty. Jest autorem książki motywacyjnej pt. „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”. Dzięki jego metodzie dziesiątki tysięcy Polaków zredukowały od 10 do 170 kg i zyskały wiarę w siebie.

Wykład odbędzie się 4 lipca 2017 r. o godz. 19:00 w GACA CENTRUM Ursynów, przy ul. Puławskiej 423.

Wstęp bezpłatny za okazaniem biletu pobranego ze strony: www.gacasystem.pl/wyklad-ursynow/.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s