Bambusowa bielizna – najlepsze rozwiązanie na upały

Czy znasz uczucie, które wywołuje spływająca wzdłuż kręgosłupa kropla potu? Lubisz lato, ale wzdrygasz się na myśl o przywierających do spoconych ud spodni od garnituru? Nic nie poradzimy na nadchodzące afrykańskie upały, ale możemy pomóc zminimalizować szkody, jakie mogą one wyrządzić.

Typ bielizny, jaką wybieramy ściśle wiąże się ze stanem tego, co pod nią nosimy. Nie, nie wystarczy, że codziennie zmienisz bokserki. Upał i syntetyczne materiały zatrzymujące wilgoć i bakterie, pomogą wyhodować całe kolonie mikroorganizmów. Niefajnie? Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie sprawdź alternatywę w postaci bambusowej bielizny.

HENDERSON GREEN LINE to linia szortów i koszulek wykonanych z naturalnego włókna bambusowego. Ubrania wykonane z tej tkaniny słyną z właściwości antybakteryjnych i grzybobójczych. Świetna absorpcja wilgoci oraz łatwe jej odparowywanie idzie w parze z właściwościami termoregulacyjnymi – zbawiennymi właśnie, gdy nadchodzi upalne lato. Czy wiesz, że włókno bambusowe jest o 3 stopnie chłodniejsze niż temperatura otoczenia?!

Za co lubimy bambus:

  • posiada naturalne właściwości antybakteryjne, które zachowuje nawet po 50 praniach!
  • nie jest atakowany przez pasożyty i przy jego uprawie nie stosuje się pestycydów,
  • włókna bambusowe są lekkie, oddychające i szybko wchłaniają wilgoć,
  • est w 100% biodegradowalny – Twój T-shirt ulegnie biodegradacji w ciągu kilku tygodni!
  • jest bardzo wydajną rośliną, która może dostarczyć kilkakrotnie więcej celulozy niż drzewa iglaste – jednocześnie bambusowy gaj pochłania 40% więcej dwutlenku węgla z atmosfery niż tradycyjny las o porównywalnej powierzchni,
  • dzianina z włóknami bambusowymi jest bardzo miła w dotyku, delikatna, gładka i cienka, co przekłada się na łatwość prasowania 🙂
  • tkanina bambusowa jest wolna od kurzu – bezcenna informacja dla alergików!

Gotowy na lato? Sprawdź nas! HENDERSON.pl

***
HENDERSON to bielizna dopasowaną do potrzeb i oczekiwań współczesnego mężczyzny. Projektujemy bieliznę od 20 lat, dlatego masz gwarancję noszenia produktów najwyższej jakości. Z modą jesteśmy na bieżąco, byś Ty nie musiał. Ciebie interesuje komfort, nas również to, jak wyglądasz w swojej ulubionej bieliźnie. Wiemy, że najważniejsza jest Twoja wygoda, dlatego komfort użytkowania połączyliśmy z atrakcyjnymi projektami. Tajemnica sukcesu HENDERSON jest prosta! Tworzymy to w czym jesteśmy najlepsi, Twoją bieliznę.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s