KAT VON D BEAUTY przybywa do Polski!

Kat Von D, sławna amerykańska artystka tatuażu, z dumą ogłasza premierę swojej autorskiej kolekcji kosmetyków do makijażu –  Kat Von D Beauty – w Polsce już 22 września 2017r., na wyłączność w Sephora.

Od artystki, muzyka i tatuażystki do światowego fenomenu piękna – Kat stworzyła ikoniczną markę, oferującą kolekcję kosmetyków do makijażu o niezwykłej trwałości, nasyconych pigmentami i zapewniających pełne pokrycie koloru.

Kat Von D Beauty to odważna marka, która łamie kody, przedstawiając kompletną kolekcję kosmetyków do makijażu: oczu, cery i ust. Niezwykłe opakowania, zaprojektowane przez Kat, nadają tej kolekcji oryginalny i autentyczny charakter.  Kat od lat jest weganką i z założenia żaden z produktów nie jest testowany na zwierzętach i nigdy nie będzie. Prawie wszystkie formuły kosmetyków są wegańskie, większość z nich na opakowaniach ma napis:  „100% Cruelty Free!”

Kat Von D celebruje indywidualny charakter każdej kobiety a także sposób jej autoekspresji.

Prawdziwie kultowa, na światowym poziomie – marka Kat Von D Beauty – wyróżnia się także dynamiką w  mediach społecznościowych, które łączą i aktywują jedną z najbardziej powiązanych i kreatywnych wspólnot beauty.

YOUR MAKE UP. YOUR ATTITUDE. – Trwałość. Mocna pigmentacja. Pełne krycie.

USTA

EVERLASTING LIQUID LIPSTICK / pomadka w płynie (6.6ml)
40 odcieni / 89,- PLN

Matowa, nie rozmazująca się pomadka w płynie z pigmentami o przedłużonej trwałości. Kremowa formuła miękko prześlizguje się po ustach, w kilka sekund zastyga w matowym wykończeniu. Ekstremalnie trwała, intensywnie napigmentowana formuła nowej generacji, składająca się z komponentów nawilżających pochodzenia naturalnego, w tym witaminy E i oleju słonecznikowego. Kolekcja płynnych pomadek Everlasting składa się z 40 odcieni, od najbardziej klasycznych po niezwykle oryginalne. Słynny odcień Lolita jest już kultowym bestsellerem wśród odcieni nude.

 1. A-go-goKVD_EVERLASTING_LIPLINER_FAMILY_SHOT_01 copy
 2. Ayesha
 3. Bachelorette
 4. Backstage Bambi
 5. Bauhau5
 6. Beloved
 7. Berlin
 8. Bow n’ arrow
 9. Damned
 10. Double Dare
 11. Echo
 12. Exorcism
 13. Lolita IIKVD_ELL_FRANCHISE_HERO_LIPandLINER_Outlaw copy
 14. Lovesick
 15. L.U.V
 16. Melancholia
 17. Mother
 18. Noble
 19. Nosferatu
 20. Outlaw
 21. Requiem
 22. Santa Sangre
 23. Susperia
 24. Vampira
 25. WitchesKVD_EVERLASTING_LIPLINER_FAMILY_SHOT_02 copy
 26. Crucifix
 27. Hawkind
 28. Ludwig
 29. Muneca
 30. Ophelia
 31. Sanctuary
 32. Dagger
 33. Dreamer
 34. KDub
 35. Lovecraft
 36. Malice
 37. Miss Argentina
 38. Plath
 39. Roxy
 40. Woolf

STUDDED KISS LIPSTICK / pomadka (3g)
39 odcieni / 95,- PLN

Kolekcja Studded Kiss składa się z matowych, satynowych i perłowych pomadek w odcieniach od najbardziej klasycznych po najbardziej rockowe. Intensywna pigmentacja formuły pozwala uzyskać bogaty, nasycony odcień już za pierwszym pociągnięciem. Usta pozostają miękkie dzięki kompleksowi silnych przeciwutleniaczy z witaminami A, C i E. Design inspirowany kultową bransoletką ćwiekową Kat, dodaje jej zadziorności i antykonformizmu. Dostępna w 39 odcieniach.

 1. A-go-go
 2. Adora (metaliczna)
 3. Agatha
 4. Archangel
 5. Bachelorette
 6. Backstage BambiKVD_2016_EVERLASTING_LIP_HERO-RETOUCHE_CMJN
 7. Bauhau5
 8. Cathedral
 9. Chula
 10. Countess
 11. Coven
 12. Gothica (metaliczna)
 13. Halo (brokatowa)
 14. Hellbent
 15. Hexagram
 16. Homegirl
 17. La Femme
 18. Lolita
 19. Lovecraft
 20. Lullabye (metaliczna)
 21. L.U.V
 22. Magick (brokatowa)
 23. Mercy (metaliczna)2016_04_SH_KATVOND_GROUPHAND_0745_4
 24. Motorhead
 25. Nayeon (brokatowa)
 26. Noble
 27. Piaf (brokatowa)
 28. Plan9
 29. Poe (brokatowa)
 30. Prayer
 31. Sexer
 32. Slayer
 33. Solo (metaliczna)
 34. Thin Lizzy (metaliczna)
 35. Tijuana
 36. Underage Red
 37. Vampira
 38. Wolvesmouth (metaliczna)
 39. Wonderchilde (metaliczna)

EVERLASTING LIP LINERS / konturówka do ust o przedłużonej trwałości (0.3g)
30 odcieni / 79,- PLN

Konturówka, która umożliwi wykreowanie dowolnej stylizacji ust i przełamywanie kodów makijażu  dzięki  30 odważnym odcieniom, od klasycznych, bladych nude po najbardziej popkulturowe kolory charakterystyczne dla Kat Von D. Dzięki konturówkom  Lip  Liners,  Kat  jeszcze dalej przesuwa granice performansu, a ich kremowa, wodoodporna i trwała formuła  ułatwia rysowanie: nareszcie kolekcja naprawdę mocno napigmentowanych konturówek, które momentalnie zastygają na ustach w precyzyjną, wyrazista linię. Konturówka Everlasting Lip Linerest jest najlepszym sprzymierzeńcem pomadki w płynie Everlasting Liquid Lipstick do wykreowania nawet najbardziej artystycznych stylizacji ust!

 1. SkullyUntitled_2
 2. Lemmy
 3. Satellite
 4. Poe
 5. Roxy
 6. Coven
 7. L.U.V
 8. Sexer
 9. Muse
 10. Smiths
 11. A-go-go
 12. Swoon
 13. X
 14. Outlaw
 15. RosaryKVD_Summer_Beauty_LaceTop_Ludwig_c
 16. Por Vida
 17. Vampira
 18. Misfit
 19. Bloodmilk
 20. Homegirl
 21. Crucifix
 22. Hawkind
 23. Lolita
 24. OG Lolita
 25. Lolita II
 26. Lovecraft
 27. Bow n’ arrow
 28. D minor
 29. Kevvy
 30. Swanly

KONTUROWANIE

KVD_2016_CONCEALER_067_FINAL_RGBSHADE+LIGHT FACE CONTOUR PALETTE / paletka do konturowania twarzy / 199,- PLN

Inspirowana paletami artystów, składająca się z 6 matowych odcieni znakomicie odtwarzających efekt światła i cienia, paleta do konturowania twarzy Shade+Light proponuje neutralne, ciepłe i chłodne barwy. Ciemniejsze służą do wykreowania naturalnego cienia w miejscach na twarzy, które chcemy optycznie zmniejszyć, jasne do podkreślenia tych, które chcemy uwypuklić. Jedwabiście miękkie, bardzo drobno zmielone pudry świetnie się mieszają, umożliwiając dobranie właściwej intensywności barwy. W opakowaniu paletki znajduje się ulotka ilustrowana przez Kat, ułatwiająca naukę podkreślania kości policzkowych, wyszczuplania twarzy, rzeźbienia nosa techniką konturowania Shade+Light.

KVD_SHADEANDLIGHT_FACE_OPEN

SHADE+LIGHT EYE CONTOUR PALETTE / paletka do konturowania oczu / 199,- PLN

Idealny zestaw neutralnych, ciepłych i zimnych odcieni w paletce służącej do konturowania, podkreślania i rozświetlania. Każdy matowy, drobno zmielony cień jest prasowany i mocno napigmentowany co ułatwia blendowanie. W opakowaniu paletki znajduje się ulotka ilustrowana przez Kat, pokazująca jak można podkreślić, zharmonizować i pogłębić spojrzenie wykorzystując technikę konturowania Shade+Light.

KVD_STILLLIFE_SL_Contour_Palette_RGB

SHADE+LIGHT EYE CONTOUR QUAD / paletka cieni do oczu 4 odcienie / 139,- PLN

Cztery paletki cieni zestawionych w artystyczny sposób, składające się wyłącznie z matowych cieni, o formułach bazujących na intensywnych pigmentach Kat, jedwabistej konsystencji ułatwiającej blendowanie, zaprojektowane do popodkreślania kształtu i koloru oczu. W opakowaniu każdej z paletek znajduje się ulotka ilustrowana przez Kat, pokazująca jak podnieść, powiększyć, lub zmniejszyć oczy dzięki technice konturowania kolorem Shade+Light.

 

SHADE+LIGHT CONTOUR BRUSH / pędzel do konturowania twarzy / 129,- PLN
SHADE+LIGHT EYE CONTOUR BRUSH / pędzel do konturowania oczu / 115,- PLN

KVD_STILLLIFE_Brush_Group_RGBZaprojektowane przez Kat do stosowania z paletkami z kolekcji Shade+Light, pędzle do twarzy i oczu Shade+Light są przeznaczone specyficznie do konturowania. Dwustronny pędzel do twarzy zaokrąglony z jednej strony ułatwia dotarcie do każdego zagłębienia twarzy, ten ukośnie ścięty, z drugiej, służy do blendowania i rozcierania. Pędzel do oczu, także jest dwustronny: w kształcie kulki z jednej strony świetnie rozciera i łączy cienie, co jest kluczem do naturalnego konturowania. Miękkie, syntetyczne włosie ma optymalną gęstość i długość do nabrania odpowiedniej ilości cienia z paletek Shade+Light.

OCZY

TATTOO LINER / eyeliner w pisaku (0.55ml)
2 odcienie / 89,- PLN

Kultowy eyeliner w płynie, z niezwykle cienką i elastyczną końcówką ułatwiająca łatwe i niekłopotliwe narysowanie precyzyjnej kreski. Ten mocno napigmentowany i wodoodporny eyeliner pozostanie nienaruszony, nie ściera się ani nie rozmazuje przez długi czas. Końcówka pisaka zbudowana jest z 325 włókienek, dzięki czemu można nią malować zarówno bardzo cienkie jak i grube kreski. Dostępny w 2 kolorach. Eyeliner Tattoo Liner w kolorze Trooper to ulubiony kosmetyk Kat von D.

INK LINER / eyeliner w pisaku (0.55ml)
10 odcienie / 89,- PLN

Eyeliner w płynie w pisaku to codziennia gwarancja nienagannej kreski. Niezwykle cienka końcówka pisaka rozprowadza wyrazisty, wodoodporny kolor, który długo się utrzymuje na powiece z optymalną precyzją podkreślając oko.

1-Nietzsche / 2-Dali / 3-Baudelaire / 4-Bosch / 5-Bukowski / 6-Hemingway / 7-Neruda / 8-Trooper / 9-Woolf / 10-Sio

METAL CRUSH EYE SHADOW / cień do powiek (2.8g)
11 odcienie / 95,- PLN

Intensywnie napigmentowane i mocno kryjące cienie do powiek o kremowej konsystencji wykraczają poza tradycyjne pojęcia trwałości i nasycenia koloru. Wyjątkowa formuła wykorzystująca Color-Soaked Concentrate; technologię w której zawarte w pudrze pigmenty podlegają procesowi zmiękczania i wygładzania, uzyskując kremową fakturę i połysk. Cień do powiek Metal Crush dostępny jest w 11 intensywnie metalicznych kolorach.

2015-11-11_metal-crush-new

CHRYSALIS EYESHADOW PALETTE / palette Chrysalis / 199,- PLN

28872V1Paletka Chrysalis inspirowana fantastycznymi kolorami motyli oferuje nieskończone możliwości wykonania spektakularnych makijaży. Kilkoma muśnięciami pędzla można przeobrazić oczy! Każdy z tych wyszukanych odcieni jest nasycony czystymi pigmentami w odważnych kolorach. Cienie są niezwykle intensywne, świetnie się rozcierają i utrzymują na oku przez długie godziny bez rozmazywania ani zbierania się w załamaniach skóry.

ALCHEMIST HOLOGRAPHIC PALETTE / paletka rozświetlaczy fo twarzy i oczu / 159,- PLN
al.chi.mie / n. Magiczny proces przeobrażania, kreowania i łączenia.

20915V1Przemiana makijażu dzięki jednej paletce zawierającej 4 boskie, holograficzne cienie. Formuła wykorzystuje technologię Double Dimension, każdy z pryzmatycznych odcieni zawiera pigmenty odbijające światło, by lśniły pod dowolnym kątem, kreując spectrum świetlistych rozbłysków na kościach policzkowych, oczach, grzbiecie nosa, ustach, na łuku Kupidyna… by wyglądały olśniewająco! Inspirowana starożytnymi arkanami alchemii (sztuki przeobrażania materii naturalnych w cenne eliksiry), paleta Alchemist jak za sprawą magii przeobrazi wszystkie kosmetyki – albo nagą skórę – dodając im olśniewającego wykończenia.

IMMORTAL LASH 24 HOURS MASCARA

G18145MASCARA IMMORTAL LASH (8ml) / 99,- PLN

Tusz do rzęs o przedłużonej trwałości z silikonową szczoteczką Power Spiral 3 w 1, z separatorem rzęs, ze spiralnie ułożonymi wypustkami, które wyłapią nawet najdrobniejsze rzęsy od nasady po końce i kulistą końcówką, która ułatwi sięgnięcie do kącików oka. Intensywnie czarna formuła zawiera witaminy A i E, dzięki którym rzęsy pozostają miękkie i sprężyste.

CERA

LOCK-IT HYDRATING PRIMER / baza pod podkład (30ml) / 145,- PLN

Formuła na bazie wody, która szybko się wchłania, z zaawansowanymi technicznie polimerami, które minimalizują widoczność porów skóry. Baza Lock-it Featherweight ma lekką formułę, opracowaną specjalnie do trwałych i mocno kryjących podkładów, by rozprowadzały się gładko i równomiernie. Zawiera składniki odżywcze takie jak aloes, jojoba i masło Shea, które działają kojąco, nawilżają skórę i zapewniają jej niezbędną równowagę, której efektem jest nienaganny wygląd cery.

LOCK-IT LIQUID FOUNDATION / podkład w płynie (30ml)
30 odcieni / 155,- PLN

Podkład w płynie Lock-it jest tajną bronią Kat, kluczem do jednolitej cery stanowiącej idealne tło. Wystarczy jedno naciśnięcie pompki by ujednolicić cerę, zmatowić i zamaskować przebarwienia. Podkład składa się w 21% dz pigmentów, co zapewnia pełne krycie, nie pozostawia śladów na ubraniu i jest niebywale trwały. Podkład w płynie Lock-it można nakładać pędzlem lub gąbką. Dostępny w 30 odcieniach.

LOCK-IT EDGE FOUNDATION BRUSH / pędzel do podkładu w płynie / 145,- PLN

Pędzel Lock-it Edge Foundation Brush jest idealnym narzędziem do bardzo kryjących podkładów. Wyjątkowy kształt pędzla zapewnia precyzję pod dowolnym kątem, precyzyjne i równomierne rozprowadzenie podkładu. Syntetyczne włosie doskonale rozciera podkład ułatwiając uzyskanie odpowiedniego stopnia krycia, od średniego po totalny.

LOCK-IT POWDER FOUNDATION / podkład w kompakcie (9g)
18 odcieni / 155,- PLN

Długotrwały , pudrowy podkład, o stopniu krycia od średniego po totalny, gwarantujący nienaganną cerę i naturalne wykończenie, dzięki lekkiej choć intensywnej formule. Pudrowy podkład , którego bezśladowa formuła nie zawiera olejów mineralnych, parafiny, ani substancji zapachowych, umożliwia wypracowanie nienagannej cery i ukrycie wszelkich niedoskonałości.

LOCK-IT SETTING POWDER / transparentny puder sypki  (19g)
Odcień uniwersalny / 145,- PLN

Prezentujemy ultralekki puer utrwalający Kat Von D, zapewniający gładkie, nienaganne wykończenie. Jedwabisty puder, który nie wysusza, wykorzystuje technologię Micro-Blurring Technology zmniejszając widoczność porów. Niezwykle lekki puder Lock-it Setting Powder zawiera drobiny matujące, które maskują niedoskonałości, dodają blasku i utrwalają makijaż  nadając mu matowe, aksamitne wykończenie.

2016_04_SH_KATVOND_0390_5LOCK-IT SETTING POWDER BRUSH / pędzel do pudru sypkiego / 139,- PLN

Pędzel Lock it Setting Powder Brush został zaprojektowany specjalnie do pudru sypkiego Lock it Setting Powder Kat von D. Ma idealnie zaokrąglony kształt i długie włosie optymalne dostosowane do pudru. Bardzo gęsty, idealnie rozprowadza sypki puder na całej twarzy  jednym ruchem. Syntetyczne włosie ma idealnie dobrane proporcje do faktury sypkich pudrów, nawet tych o najdrobniejszej fakturze jak puder Lock-it Setting Powder.

LOCK IT CONCEALER CREME / kremowy korektor (6.25g)
21 odcieni / 115,- PLN

Kremowy korektor Lock-it jest nawilżającym korektorem o bardzo intensywnej pigmentacji, przedłużonej trwałości i totalnie kryjącym. Korektor Kat von D jest wielofunkcyjny: sprawdza się zarówno pod oczy jak i do maskowania niedoskonałości, rozświetla skórę wokół oczu, ukrywa przebarwienia, neutralizuje zaczerwienienia, podkreśla kontury i rozświetla. Zawiera nawilżający kompleks Hydra Boost by skóra zachowała gładkość przez cały dzień.

Dostępny w 21 mocno napigmentowanych odcieniach, w tym w czystej bieli „White Out”, która można stosować jako bazę, by wydobyć pełną intensywność koloru cieni do powiek lub szminki, a także by rozjaśnić odcień podkładu.

LOCK-IT EDGE CONCEALER BRUSH #40 / pędzel do korektora pod oczy / 115,- PLN

Pędzel zaprojektowany specjalnie do kolekcji korektorów w kremie Lock-it: pędzel do korektora pod oczy Lock-it Edge, ma idealną wielkość by dotrzeć do najmniejszych zagłębień i fałdek, tak by rozprowadzić na skórze optymalną ilość korektora.

LOCK-IT BRIGHTENING POWDER / rozświetlacz pod oczy (8.1g)
3 odcienie / 109,- PLN

Sypki puder Lock-it Brightening Powder jest rozświetlaczem pod oczy o niezwykle lekkiej formule. Ujednolica, dodaje światła, i wygładza kontur oka. Lock-it Brightening Powder jest świetny do łatwego wykonania techniki baking, lub tez zwyczajnie do zamaskowania podkrążonych oczu i innych niedoskonałości . Dostępny w 3 odcieniach: złocistym, różowym i beżowym.

KVD_2016_EVERLASTING_LIP_HERO

LOCK-IT PRECISION POWDER BRUSH / precyzyjny pędzel do pudru / 139,- PLN

Pędzel Lock it Precision Powder Brush ma unikalny kształt i gęstość, idealne do nanoszenia pudru sypkiego w sposób skoncentrowany lub rozproszony by rozświetlić lub skorygować wybrany obszar twarzy. Miękkie, syntetyczne włosie tego pędzla czyni z niego idealne narzędzie do pudru sypkiego  Lock-it Brightening Powder, do zagruntowania korektora.

LOCK-IT COLOUR CORRECTING EYESHADOW PRIMER LOCK-IT / baza na powieki (1.4g)
5 odcieni / 105,- PLN

Baza na powieki dopasowana do koloru cery. Dostępny w pięciu odcieniach, które ujednolicą barwę powiek i skorygują niedoskonałości. Paza na powieki Lock-it pozwala także podbić intensywność kolor cieni i dodatkowo wydłuża ich trwałość.

LOCK-IT MAKEUP SETTING MIST / spray utrwalający makijaż (120ml) / 115,- PLN

Lock-it Makeup Setting Mist to spray utrwalający i wydłużający trwałość makijażu. Do stosowania jako element wykańczający. Niezwykle lekka formuła tego sprayu zapewnia komfort i delikatnie pachnie ogórkiem, zapewniając cerze świeżość na cały dzień.

KILKA SŁÓW O KAT VON D BEAUTY

KVD_2016_STUDDED_KISS_118_FINALTrwałość. Mocna pigmentacja. Pełne krycie.

Marka Kat Von D Beauty została stworzona i wylansowana w 2008 r.. Niezależna marka stała się następnie częścią koncernu Kendo. Inspirując się tuszami ze swego gabinetu tatuażu High Voltage, Kat wymyśliła markę makijażową o niezwykłych możliwościach, słynąca przede wszystkim z trwałości, wysokiej pigmentacji i totalnego krycia. Ceniona zarówno za stronę artystyczna jak i autentyczność, Kat Von D jest jedną z marek, które doświadczyły najszybszego wzrostu.

Marka Kat Von D Beauty będzie dostępna już od drugiej połowy września 2017 wyłącznie w perfumeriach Sephora i na sephora.pl

***
Kat Von D

Urodzona w Meksyku 8 marca 1982 roku –  Katherine Von Drachenberg (znana jako Kat Von D) jest jedną z najbardziej cenionych i poszukiwanych artystów tatuażu na świecie.

Untitled_1

Kat Von D wystąpiła w dwóch hitach telewizji “Miami Ink” oraz “L.A. Ink,” emitowanych w międzynarodowych stacjach telewizyjnych. W show “L.A. Ink” przedstawieni zostali utalentowani artyści, którzy pracują z Kat w jej studio tatuażu – High Voltage Tattoo. Od dnia premiery program co tydzień skupiał przed telewizorami średnio ponad trzy miliony widzów, czyniąc z High Voltage Tattoo pożądaną destynację zarówno dla mieszkańców L.A. jak i turystów.

W 2008 roku premierę miała autorska marka kosmetyków Kat Von D, stworzona we współpracy z marką KENDO (część koncernu LVMH – światowego lidera koncernów produkujących towary luksusowe), której oferta jest dostępna we wszystkich perfumeriach Sephora w Ameryce Północnej oraz w kilku krajach Europy. Kultowa, uwielbiana marka znana jest z trwałych kosmetyków w odważnych kolorach, które łączą szyk dawnego Hollywood z rock’n’rollowym, artystycznym duchem. Produkty Kat Von D zostały uhonorowane wieloma nagrodami konkursów kosmetycznych w kategorii koloru i cery a jej pomadki z kolekcji Studded Kiss Lipstick są aktualnie numerem 1  linii pomadek dostępnych w Sephora.

KVD_2016_STUDDED_KISS_057_FINAL

Dodatkowo pierwsza książka Kat Von D – “High Voltage Tattoo” (Harper Collins) zadebiutowała na liście bestsellerów New York Times i pozostała na niej przez siedem kolejnych tygodni. Od tamtej pory powstały dwie nowe pozycje, które również dołączyły do listy bestsellerów New York Times i nadal są drukowane w ponad pięciu językach.

W roku 2007 Kat Von D ustanowiła światowy rekord Guinnessa, wykonując największą liczbę tatuaży – łącznie 400 w 24 godziny a cały uzyskany dochód przekazała jednej ze swoich ulubionych organizacji charytatywnych.

Prowadząc aktywny styl życia Kat nawiązała bliskie przyjaźnie z wieloma aktorami, sportowcami i muzykami rockowymi mieszkającymi w L.A. Wielu z nich ma wykonane przez Kat tatuaże. Wśród gwiazd, które zgłosiły się po jedną z jej sygnatur – czarno-szary, wykonany cienką linią portret, są: Ewan McGregor, Jared Leto, David La’Chapelle, Bam Margera, Steve-O, Nick Frost, muzycy: Dave Grohl, Miley Cyrus, Demi Lovato, Slayer, Metallica, Lady Gaga, Dave Navarro, Beyonce, Placebo, My Chemical Romance, Green Day, Anthrax, The Eagles, Queens of the Stone Age i wielu innych.

Pomimo tego, że tatuaż to jej pasja – Kat w żaden sposób nie ogranicza się do jednego medium. Poza pisaniem książek, jest również szkoloną pianistką, piosenkarką, artystką, projektantką mody, influencerką makijażu a także z sukcesem prowadzi działalność biznesową.

Kat Von D szczęśliwie mieszka w swoim domu w Zachodnim Hollywood wraz z dwoma bezwłosymi kotami rasy Sphinx – Piaf i Poe.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s