Najlepsza praca w mieście: ZAMIESZ(K)AJ W ŁODZI

Kto chce zamieszkać na próbę w ekskluzywnym miejscu, poznać atrakcje wielkiego miasta – a do tego zarobić niezłe pieniądze – może wziąć udział w akcji „Zamiesz(k)aj w Łodzi”. Osoba testująca będzie prowadzić videobloga, w którym codziennie opisze swoje doświadczenia z życia na eleganckim Osiedlu Sokołówka. Każdego dnia zrecenzuje też jedną atrakcję Łodzi. To pierwsza w Polsce akcja tego rodzaju! Można już przesyłać internetowe zgłoszenia.

DCIM100MEDIADJI_0055.JPG

By stanąć do rywalizacji, wystarczy nadesłać przez internet krótki film o sobie. Stawką jest lipcowy test mieszkania w mieście. Przez trzy tygodnie tester będzie sprawdzać, jak żyje się na Osiedlu Sokołówka oraz codziennie zwiedzać Łódź, poznając jej atrakcje. A na zakończenie odbierze trzy tysiące złotych.

Akcja będzie miała dwa etapy – najpierw wybrany zostanie jej bohater. Każdy, kto zechce wziąć udział w konkursie, będzie musiał nagrać krótki film, w którym zaprezentuje się i powie, dlaczego chciałby zostać osobą testującą mieszkanie. Film powinien zawierać kilka wmontowanych obrazków z najbliższego otoczenia kandydata. Należy go wysłać w terminie między 19 czerwca a 3 lipca.

Filmy kandydatów będą przyjmowane, a następnie publikowane na stronie www.zamieszkajwlodzi.pl, gdzie każdy internauta będzie mógł skomentować i ocenić prezentację. Głosy odwiedzających mają znaczenie dla konkursowego jury. Organizatorzy akcji do 10 lipca podejmą decyzję, która z kandydujących osób zostanie testerem. Drugi, główny etap akcji potrwa od 10 do 31 lipca.

Wybrana osoba zamieszka w luksusowym, trzypokojowym mieszkaniu na Osiedlu Sokołówka w Łodzi. Jej zadaniem będzie wyłącznie prowadzenie wideobloga. Codziennie o tej samej godzinie opublikujemy przygotowaną przez nią, filmową relację: jak mieszka się w tym miejscu i jak żyje w Łodzi. Tester będzie codziennie zaproszony do odwiedzenia kolejnej z katalogu łódzkich atrakcji.

Osoba testująca będzie mogła codzienne skorzystać z zaproszenia do jednej z restauracji sieci Rajskie Jadło. Akcja zakończy się wielkim podsumowaniem 31 lipca, podczas którego tester otrzyma czek na trzy tysiące złotych. To wspólny projekt firmy SGI, Łódzkiego Centrum Wydarzeń i redakcji Gazety Wyborczej Łódź.

fot. materiały prasowe

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s