Schudli od 15 do 150 kg. Dziś mogą zostać Miss lub Misterem

Zdarza się, że zmiany wyglądu po odchudzaniu są naprawdę spektakularne, a udowadnia to ekspert ds. leczenia otyłości Konrad Gaca i jego podopieczni! Żeby się o tym przekonać wystarczy zapoznać się z historiami kandydatów do tytułu Miss i Mistera Gacowiczów 2017. To ludzie, którzy dzięki odchudzaniu nie tylko uratowali swoje zdrowie, ale także zyskali zupełnie nowe ciało.

wybory_miss_i_mister

Dzięki autorskiej metodzie odchudzania Konrada Gacy wielu ludzi, nie tylko w Polsce, ale i na świecie, pozbywa się dodatkowych kilogramów.

– Metamorfozy, które dokonują się w wyniku odchudzania są często zachwycające i niezwykle motywujące dla innych – mówi Konrad Gaca, organizator konkursu i ekspert ds. leczenia otyłości. Konkurs Miss i Mistera Gacowiczów ma swoją misję: chcę stale przypominać moim podopiecznym, jak wielka zmiana się w nich dokonała – dość już z chowaniem się z boku i brakiem pewności siebie. Ich wysiłek zasługuje na wspaniałą galę i nagrodę. To także okazja, by przekonać do podjęcia wyzwania walki z otyłością także tych, którzy wciąż się wahają – dodaje Gaca.

Metoda Konrada Gacy – kompleksowość i konsekwencja

konrad_gaca_spec.zywieniowy (1)Metoda odchudzania Konrada Gacy opiera się na 4 elementach, które są równie ważne: odpowiednio dopasowanej diecie, regularnym treningu, dbałości  o regenerację ciała i motywację do walki.

– Nie ma tu magicznych sztuczek – są sprawdzone metody i ciągłe wsparcie merytoryczne i psychiczne, jakim otaczamy każdego pacjenta – mówi Konrad Gaca. Dzięki konsekwencji moi pacjenci osiągają często wręcz zdumiewające rezultaty. Chcąc uczcić ich sukcesy, postanowiłem organizować coroczne Wybory Miss i  Mistera Gacowiczów. Emocje podczas takiego wydarzenia są ogromne, a radości nie ma końca. Głosowanie na kandydatów w tym roku odbywa się w formie głosowania SMS, a wyniki ogłosimy podczas III Międzynarodowego Zlotu Gacowiczów, który odbędzie się 1 lipca tego roku.

Ona straciła 43 kg, on – 150!

Jedną z kandydatek do tytułu Miss Gacowiczów 2017 jest Katarzyna Ciesielska. Kobieta zaczęła swoją przygodę z GACA SYSTEM ze względu na córeczkę, której z powodu własnej otyłości coraz częściej nie mogła dotrzymać kroku. Swoją przygodę rozpoczęła z wagą 96 kg. Dziś waży o 43 kg mniej, a jej ciało może być wzorem dla niejednej miłośniczki sportu! Katarzyna bowiem zakochała się w aktywności fizycznej do tego stopnia, że dziś sama jest trenerką w GACA SYSTEM i na co dzień pomaga innym uporać się ze zbędnymi kilogramami.

Z kolei do tytułu Mistera Gacowiczów 2017 pretenduje m.in. Wojciech Gęsicki. Ten mężczyzna to prawdziwy wojownik, który dzięki swojemu samozaparciu i hartowi ducha schudł aż 150 kg! Teraz czuje się znacznie młodszy i sprawniejszy, a żałuje jedynie tego, że do GACA CENTRUM trafił tak późno. Metoda Konrada Gacy stała się dla niego przepustką do lepszego, odmienionego życia.

To tylko niektórzy z kandydatów do tytułu – za każdą z osób stoi równie nieprawdopodobna przemiana życiowa, którą warto poznać ku inspiracji!

To Ty decydujesz kto wygra!

W konkursie Miss i Mister Gacowiczów 2017 każdy może oddać głos! Jeśli Ty także chcesz decydować kto otrzyma tytuł – zagłosuj. Wejdź na stronę www.gacasystem.pl/wybory, wybierz swojego faworyta, poznaj jego historię i oddaj głos! Wyniki konkursu na Miss i Mistera Gacowiczów 2017 zostaną ogłoszone podczas III Międzynarodowego Zlotu Gacowiczów.

fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s